Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
9. dec 2009

vefi ale to taka ťapa že až, volam lebo nemam lieky a ona mi povie, že to mi ich ma predpísať obvodny lekar ale môj doktor minule na mňa pindal, že nepredpíše lebo nema z gastra odporučanie no je to na ošalenie, tak rano idem hneď za ním nech lieky het predpíše lebo ma urve

vefi89
9. dec 2009

ja keď som tam nahrala prvý krát fotky, tak mi ukázalo nejaké strašidlo. Veľké uši, vysoké čelo, no humus 😖

ale už vás opúšťam, zasa neskôr prikvitnem

natalia777
9. dec 2009

jeeej mirka, ty si z presova? az teraz som si vsimla, ja som tiez 😀 len teraz uz 5 rokov zijem v uk

mirka12011
9. dec 2009

omg to zdravotnictvo je katastrofa ale ked to nemoze predpisat obvodak ta co tamta pinda omg ja by ju poslala do....neznasam muderlantov...

mirka12011
9. dec 2009

no ano nas krasny presov 😝 chystam sa v piatok do zubara, tak chcem ist na vianocne trhy pokukucnut co tu mame noveho a pekneho aj vyzdobku mesta chcem vidiet 😉 v UK som bola v cumbrii v keswicku a ty si kde?

natalia777
9. dec 2009

ale garonka, to si este nezazila anglicke zdravotnictvo asi 😀 tu ked si chora musis cakat aj 24 hodin kym ti vydaju lieky.... okrem tehotnych teda, tie maju hned a vsetky lekarske osetrenie pocas tehotenstva a prveho roka zivota babatka zadarmo, tak aspon to je super 😀

natalia777
9. dec 2009

mirka, my sme v southamptone ale na buduci jun sa definitivne stahujeme spat na svk smer presov alebo kosice, kedze moj je z kosic, a odkial z presova si?

vefi89
9. dec 2009

alebo sa pri vás ešte najem 😝
Lsy, nevešaj hlavu, treba spraviť krik 😀

vefi89
9. dec 2009

inak natali, máš riaden súdok 😀

mirka12011
9. dec 2009

sekcov city poznas? 😀

natalia777
9. dec 2009

vefi dakujem 😀 a to som si furt myslela, ze mam male brucho...... ze ja nevyzeram jak taka kazda tehulka.... ale teraz na tych fotkach to riadne vidno 😀 diky 😀

natalia777
9. dec 2009

mirka, poznam byvala som tam do mojich 12 rokov, potom sme sa prestahovali na cemjatu 😝 to neviem ci poznas 😀

vefi89
9. dec 2009

natali, aj ja si myslím, že mám malé bruško, ale hádam sa ešte ukáže 😀

mirka12011
9. dec 2009

cemjatu jasne kto z PO a okolia nepozna cemjatu 😉 ja nemam ziadne brucho zatial 😀

vefi89
9. dec 2009

ste tu samé vyhodniarky 😲 😀 😀 😀 si dajte rande niekedy 😀 😀

natalia777
9. dec 2009

mirka, to ani ja som nemala.....v tvojom tyzdni.... mne zacalo rast okolo toho 16 tyzdna.... a teraz je uz riadne zlozite s tym pupkom 😀 aj prve 2 kg som pribrala az v 18 tyzdni.....

natalia777
9. dec 2009

vefi, mne rastlo velmi pomalicky, stale vsetky tehulky co som videla mali vacsie brucha ako ja 😠 a ja som stale tomu mojmu omielala ze ja nemam ziadne a teraz vidis 😀 to ti este vykukne po tom 30 tyzdni 😀

vefi89
9. dec 2009

ale mne to ako neprekáža, že nemám veľký domček. aspoň sa môžem ešte hýbať 😀 😀 ale keď sa pozerám na iné tehule, čo sú niekde v 20 tt a majú väčší domček, tak mi to príde divné. 😀 😀 😀 ale aspoň nemám strie 😀 😀

mirka12011
9. dec 2009

no ved ono narastie, babulky chcem sa spytat mam krvnu skupinu 0negativ a manzel Apozitiv to je problem len ked by mal 0pozitiv alebo aj ked je Apozitiv je pozitiv ako pozitiv, na krvne testy dalsie idem na dalsi tyzden tak sa budem pytat sestricky len aby som bola v obraze 😅

vefi89
9. dec 2009

mirka, nezáleží na krvnej skupine, ale práv na RH faktore

mirka12011
9. dec 2009

ved sa dozviem na dalsi tyzden 😖 uz sa tesim na tu odpoved 😅

adka1986
9. dec 2009

ahojte baby, uz davnejsie som si prezerala tuto stranku a dnes som sa rozhodla zaregistrovat 😉 tiez som prvykrat tehu a strasne sa tesim... zatial iba v 8.tt, ale najradsej by som uz babatko mala pri sebe a vedela, ze je vsetko ok... bojim sa, aby som nieco nezanedbala, xcem byt vzorna mamina pre male, aj ked je este len v brusku... 19.12. si idem pre tehotensku knizku, uz som bola aj na ultrazvuku a ten pocit, ked som ho videla na monitore bol neopisatelny, a to ani nehovorim, ked som zacula ten ryxly tlkot toho malinkeho srdiecka 🙂 ale urcite takyx pocitov bude este vela, ze?

sarinka23
9. dec 2009

adka: gratulujem hlavne treba mysliet pozitivne a uvidis ze vsetko bude tak ako ma byt. Pocity budes mat vela hlavne vela peknych ked pojdes aj neskor na USG ked zacnes citit pohyby atd...

adka1986
9. dec 2009

dakujem 🙂 ty uz aj citis ako sa drobec pohybuje, ze? no pozitivne myslim, ale moja mama mala obe tehotenstva rizikove, tak snad sa to nejako nededi, alebo co... a inak... meno david sa mi strasne paci, ale drahemu nie 😎

sarinka23
9. dec 2009

Ja som tiez mala v rodine aj potraty aj rizikove tehotenstva ale to moje je zatial musim vyklopat uplne v pohode, takze bud v klude nic zle si hlavne nepripustaj a uvidis ze bude dobre.Ano pohyby uz citim take 3tyz. pomalicky sa to stupnuje kazdym dnom. No u nas to bolo tak ze na chlapcenskom sme sa hned obaja zhodli a dievcenske ostalo na mne.

adka1986
9. dec 2009

juj, no uz sa tesim na to kopkanie, a zo zaciatku rybicky v brusku, ako som sa tu docitala 🙂 tak vam teda drzim obom palec a nex je to aj nadalej vsetko ok 😉

sarinka23
9. dec 2009

Dakujem a napodobne. To som bola netrpezliva aj ja co sa tyka pohybov potom som zacala citit v 17t.+4 a dr. ma na poradni vysmiala ze to je skoro zo zaciatku som citila take mravencenie alebo bublinky a teraz take jemne uz kopkanie

sarinka23
9. dec 2009

Baby teraz som si vsimla ze tu mi ukazuje ze som v 21tt a podla dr. v 20tt teraz ako tomu mam chapat?

garonka
9. dec 2009

sarinka koník pridava o tyždeň skôr 😉

sarinka23
9. dec 2009

Garonka dakujem pekne to som nevedela a bola mi to akosi zvlastne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre