Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

allinka79
21. dec 2009

tak sup do vane... lahnut si a nie umyvat

lenocka84
21. dec 2009

tak to nieje taky velky ze na plavanie, ale na take lepsie clapkanie sa
ma priemer 3,6m, kruh

tak sa tesim, ja vodu moooozem

garonka
21. dec 2009

leni jak ti fajne ty porodíš do tepla a my do zimy brrrrrrrrrrr 😕

vierapp
21. dec 2009

ale kto by ma z vane vybral.... ☹ .... som ako taký sloník... 😀

vierapp
21. dec 2009

tak si si včera oddýchla čo? ..... jooooj ja ani piecť neviem, koláčiky máme objednané..... 🙂

lenocka84
21. dec 2009

vieri to je ok, ty si uz aspon 36tt, ja som bola 15tt a nevedela som sa vydolovat z vane, uz som si odvykla bo mi mame len kut, aj nasi, a svokrovci vanu
no neokup sa ked sa da, len to vychadzanie z nej bolo trosku zabavne

lusy kto si ako vybavi tak maaaaa 😉 😉 😉

garonka
21. dec 2009

vieri odychla ale večer už ma všetko bolelo z toho ležania 😀 a noc kruta, na pravej strane sa mi blbo spalo a aj na ľavej a na chrbte ani nehovorím no pustila som telku a zaspala som so svojim Miškom v naruči moja prva hračka 😀 drahy sa rano rehotal aky to skvely pohľad bol 😎

ja pečiem veľmi veľmi rada variť nebudem ani za svet 😠 toho sa činí mlady nakoľko bývame sami robí to rad ale niekedy mi je ľuto ako ho zaťažujem, praca, nakupy, varenie, upratovanie , žehlenie, no obdivujem ho 😉

garonka
21. dec 2009

leni aj my mame kut ale už poriadne do neho nevojdem zle sa mi tam vchadza čím bruško väčšie tym ťažšie 😀 a kupila som si aj protišmykovu podložku aby som stala na pevnom

no ja som chcela aby sa babo narodilo v lete teda v juni ako ja, no nejak sa poponahľalo 😀 ale februar je tiež super, neterka, braško i sestra maju narodky a ešte je aj valentína 🙂

vierapp
21. dec 2009

tak také noci mám dosť často......no tak to máš fajn,že manžel pomôže.... 🙂

garonka
21. dec 2009

no musí musí byvame sami a ja by som to nezvladala a svokru tu nechcem ona ma doma toho dosť stara sa o syna ktorý je na vozíku 🙄

som hladna ale nechce sa mi ohriať jedlo 😀

vierapp
21. dec 2009

no to je pravda, keby sme býval sami, tak tiež by to musel asi nejak zvládnuť.......no ja som už papala, gulášová polievka no nemala som na ňu chuť no nenavyberám si

garonka
21. dec 2009

mňam čo ja by som dala za guláš a ešte aj v nej mäsko z diviny no môžem snívať u mňa istí kuracia polievka a mäsko z polievky 🙂

vierapp
21. dec 2009

tak tú by som brala

garonka
21. dec 2009

drahy robí aj kremovu kuraciu polievku ale tu si dam len raz za čas, nesmiem veľa smotany a ta včerajšia polievočka mňam len dumam čo budem jesť na večeru hadam nie kolače lebo ma porazí 🙄

allinka79
21. dec 2009

akurat som dobalila darceky... hodila som ich do darcek.tasky... ale asi to mal robit tatino, kedze to boli Mirkine darceky... 🙂 urcite vedela, co to je... ani sa vynimocne nevrtela... 🙂

vierapp
21. dec 2009

asisa robila, že nepozerá.... 🙂

garonka
21. dec 2009

no ali lebo babenka vedia rozoznať svetlo aj tmu tak si asi zakryla očka 😵

allinka79
21. dec 2009

a nepocuje zvuk hrkalok a podobnych veci, ze? 🙂
este som balila aj darcek pre andulku a ta tiez do toho kukala... hrozne, ziadne prekvapko... 🙂

lenocka84
21. dec 2009

ja sa zatial zmestim, uvidime dokedy

vierapp
21. dec 2009

tak andulka fakt nebude mať prekvapko......ale neva na rok si dáš pozor.. 🙂

garonka
21. dec 2009

ali nemali babenka ešte tak počuť aj preto sa vraví ak spinkaju sa môžme kľudne rozpravať a aj radio môže ísť 😵
ja ešte nemam darčeky ale havo ma 😀

allinka79
21. dec 2009

no, vlastne tato je na vine... odlozil to ku klietke do skrinky, a teda to videla... 🙂

mi hraju akurat vianocne pesnicky... uz sa tesim na stromcek... len este vydrzat 🙂

vierapp
21. dec 2009

vidím, že pri vás sa zvieratka majú super aj darčeky dostanú.......ja som vždy chcela hava, ale nemohla som, tak ani teraz nemôžem tak asi až vo vlastnom

lenocka84
21. dec 2009

ja sa tesim na stredu vecer kedy sa zacne u nas stromcek zdobit, varit vianocny punc, a hlavne prve vianoce co budem s drahym

garonka
21. dec 2009

ali a čo ste kupili andulke? my havovi novy vankuš do košíka a aj kostičky čo ma rad,
nam už stromček stojí v obyvačke drahy sa celkom posnažil 🙂

vierapp
21. dec 2009

kedy postavíte stromček mi až v stredu

garonka
21. dec 2009

leniiiiiiiiiiiiiiiiiii nerob chute dostaneš na zadok 😀 mňam punč ja som minuleho roku varila vaječny liker šlo tam salko aj rum a sama som to cele sviatky pochlipkavala teraz si dam jedine original ananasovy džusík 100% 😀

garonka
21. dec 2009

vierka my už máme a už len prach utrieť a dať take vianočne somarinky na skrinky 😀

allinka79
21. dec 2009

andulka dostane taku tycinku... ona to lubi... 🙂

my budeme stavat stromcek tiez v stredu... mozno nie az vecer, mozno uz poobede... nic varit nebudem, iba kapra vyprazat, ostatne dostaneme... buduci rok to uz bude ine...
a nas cakaju uz druhe vianoce spolocne.... 🙂

garonka
21. dec 2009

aj mňa čakaju už druhe spoločne vianoce ja , drahy , havo a chrustík v brušku 😉

ja mam dietne menu na štedry večer, zeleninovu polievočku, pstruha a zemiaky a k tomu kopu cvikly 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre