Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
30. dec 2009

ta ja som asi vynimka ale ksicht mozno poznam 😀 a jedinaka stretavam casto aj s rodinkou 😝

natalia777
30. dec 2009

no kraaaaati sa krrraaati 😀 uz sa velmi tesime, aj bojime 😀

garonka, ty si mala studio life na svadbe???

mirka12011
30. dec 2009

ja som z lifka mala svadobne saty :D:D:D

natalia777
30. dec 2009

ja som mala 2 fotografov a 1 kameramana od nich, a boli sme veeeeelmi spokojniiiiiii

garonka
30. dec 2009

Natali nie nie len toho kameramana Jedinaka som mala on všetko robí doma ale drahy bol ako fras

garonka
30. dec 2009

a mala som origoš šarišsky kroj mi ho požičali z jedneho centra už neviem ako sa vola, ale ma pekelne rozširoval, lebo ako som tancovala s babkou tak tie sukne boli skoro rovnake no rozširoval ma ale poriadne 😝

natalia777
30. dec 2009

no tak to je super, ja som nemala ziaden kroj..... a inac garonka uz vies co cakat na isto??? 😀

allinka79
30. dec 2009

zdravim... 🙂 som konecne doma a konecne je aj trochu casu na internet... 🙂
conoveho?

mirka12011
30. dec 2009

ja som mala origos sarissky kroj z divadla pozicany tajny cerveny uch....

garonka
30. dec 2009

natali ešte nie 😅 snaď sa na utz maly huncut neotočí chrbtom zas ako minule

alinkaaaaaaaaaaaaa stale 2v1 alebo si už maminkaaaaaaaaa?

natalia777
30. dec 2009

garonka, a ake to bude meno???? rozhodnuta? ja pre chlapceka stale vaham...... dievcatko je iste 😀

allinka79
30. dec 2009

garonka, uz doma s malou od pondelka... narodila sa 23.12. rano o 4.02.. neskor napisem viac, idem robit obedik... hlad je svina

natalia777
30. dec 2009

Alinka blahozelam 🙂 krasny datum si mala vybrala, tak prajem vsetko najlepsie uz do toho noveho roka aj s malou 🙂

mirka12011
30. dec 2009

jejejejej mi mame mimco ali gratulujem juj prva radost pre dnesok 😀

elko69
30. dec 2009

cavte babenky chcem sa spytat ci aj vas niekedy tak pichne v brusku ked sa naprikla otocite na bok ked lezite uz vecer...jak keby sa tomu drobcovi nieco nepacilo,npr.vcera som sa dala na bok a taka pichlava bolest na druhej strane bruska a ked som si lahla nachrbat za chvilku to preslo,myslite ze je to normalne??

garonka
30. dec 2009

aliiiiiiiiiiiii blahoželáááááááááááááám tak to je malinka krasny vianočny darček 😵 😵 😵

Natali chlapček by mal byť Tobiás a dievčatko Klaudia, no uvidíme koho to vlastne mame 😀 a vy mate ake mena vybrate?

vejula
30. dec 2009

čavte kočky...
No v prvom rade alinka veliká gratulácia ku maličkej. Musíš dať nejaké fotky nech poobdivujeme.

A čo sa svadby týka tak my sme dávali medovníkove srdiečka s našimi menami a dávali sme to ked sa dávali korunky na tanier.

elko69
30. dec 2009

allinka tak blahozelaaaaaaaaaaaaaam uz to mas za sebou,ake to bolo prvy krat drzat svojho drobca??uz aj ja sa tesim na ten zazrak :D este si ale pockam...

garonka
30. dec 2009

elko to ťa pichne v podbrušku? či niekde pri pupku?

elko69
30. dec 2009

v podbrusku ale 10-15 cm pod pupkom ale tam z boku...

garonka
30. dec 2009

no viem že na začiatku sa rozťahuje maternica ak by ťa to pichalo veľmi tak hajde k lekarovi

natalia777
30. dec 2009

garonka, my mame pre dievcatko Chiara, to vyberal manzel a pre chlapceka mam Oliver ale stale vaham, no neviem asi rozhodne ked ho uvidim 🙂

elko69
30. dec 2009

no to viem to viem akak je bolet ale toto bola vyslovne taka pichlava hnusna ale teda netrvala dlho len ked som bola na tom boku otocena a potom prestala,ja neviem co mam pokladat z anormalne uz a co nie...

mirka12011
30. dec 2009

mne ked som cikala rano pichalo pri cikani... na lavej strane...

elko69
30. dec 2009

no mna tiez na lavej strane pichalo....

mirka12011
30. dec 2009

a netrebalo ti cikat?

allinka79
30. dec 2009

babule dakujem. 🙂 bolo to super a je to super ju drzat, len dnes je trochu narocnejsi dnik, lebo si ziada spolocnost a nechce spinkat. A zle sa jej dycha, musime jej odsat sopliky asi... len cakame na odsavacku...
porod bol hrozny... od odtecenias vody trvalo vsetko len 4,5 hodky, hned som mala kontrakcie 5-minutove, len epidural nechcel zabrat... a som total potrhana, ale drobec je úpri nas a relativne zdravy (zltacka), takze super

garonka
30. dec 2009

ali nakoniec si nerodila sekciou? ale prirodzene? fuha, ja sa pôrodu bojím

allinka79
30. dec 2009

ee, vsetko bolo v pohode, nebol dovod na sekciu
ale som povedala ze druhy porod uz ee... mozno sekcia ano, ale ked som tie baby po sekcii videla, tak neviem, neviem

garonka
30. dec 2009

juj ali, a tlak si mala oki? a vraj sa na pôrodne bolesti raz dva zabudne no ja asi ťažko lebo bojím bojím

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre