Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
14. jan 2010

Mirka si sa prudko zohla čooooooooooo? 😀
a protilatky super 😉

mirka12011
14. jan 2010

garonka ani nie prudko ale 12hodin som mala ludi v praci ani som nesadla tak to asi preto 😅

garonka
14. jan 2010

mirka ah jaj to je des 12 hod stať na nohach 😒

mirka12011
14. jan 2010

no to ti poviem hihi, ale aspon mi zbehol rychlo cas hihi inak na morfo.ma objednal doktor na 22tt ze vraj nevadi lebo skor volno nebolo este dobre ze som za nim sla bo v 22tyzdni mam poradnu ta neviem kedy by ma potom objednali 😕

elko69
14. jan 2010

vefi89 a to tam nemas taky celkovy vysledok napisany, ze negativny???ja tam mam tiez jeden papier kde su rozpisane hodnoty a papier kde mam celkovy rozpis jak pre debila..hihi ale najlepsie je uplne dole pod čiaru co je na kazdom papieri napisane teda u kazdej tehulky co maju taky hlavickovy papier asi urobeny pre vsetkych - že negatívny skrining nevylučuje dawnow syndrom pretoze skrining nezisti vsetky postihnute gravidity...jakoze fakt super,naco to tam pisu????? 😠 ale nic musime mysliet len a len pozitivne,nase deticky budu zdravucke...

garonka
14. jan 2010

mirka to je v poho na morfo, ja som bola v 18tt a pindali , že to je skoro ale som nemohla zato, keď mi hepatolog dal príkaz ísť na morfo kvôli debilnej infekcii, ktora vôbec neprebiehala, a som zvedava na buduci týždeň či ozaj mame Tobíka v brušku 🙂

mirka12011
14. jan 2010

garonka hih tak dufaj, ze sa mu pipik nestratil hihi a ostal tam....omg tak ja musim este 2tyzdne cakat kym sa dozviem pohlavie...mna asi ......... teraz sme docvicili so psom postoje na vystavu ta drichme tu 😀
baby normalne ja nepozerala ci mam nieco pisane v tych vysledkoch mi povedala vsetko v poriadku a to mi stacilo ale idem kukucnut bo to tu rozoberate hihi

elko69
14. jan 2010

a inak baby vam kedy zistovali pohlavie??na druhom sone?lebo man teraz objednal na 9.2. a to uz mi vychadza nejaky 21-22 tt

vefi89
14. jan 2010

elko, tak pokiaľ sa nebude hanbiť, tak by ste sa mohli dozvedieť 🙂

mirka12011
14. jan 2010

hih elko ja idem 29.1 v 22tt takze hih asi v pohode....to ides na to morfo?

vefi89
14. jan 2010

lusy, 48 šišiek mi vyšlo. ešte nechám chvíľu kysnúť a môžem vyprážať 😀

garonka
14. jan 2010

mirka ak sa ti babo narodí presne ako ti tu koník píše 8.juna mam vtedy narodky 😵 😵 😵 😵 😵 😵

elko69
14. jan 2010

vefi no nemuselo by sa to hambit ale dnes som sa chcela objednat aj na 3D do Hlohovca lebo oni objednavaju tak za 2-3 tyzdne...

hmmm ved asi si radsej davaju na cas doktory aby si boli 100% isty a videli to tam dobre...ja neviem ci je to ten mrfo,len mi povedal ze mamdojst na sono-ultrazvuk...

mirka12011
14. jan 2010

baby mne v tych vysledkoch pisu ze vysledok Skrining negativny a ziadne rozpisovanie... 😅 malo by to byt potom fajn
garonka no hih vidis tak jej budem dohovarat nech pride vtedy hoc dnes sa ma gynekolog pytal v ktorom tt som a ja ze viem bo neviem z ktoreho datumu pocitat hih ci 19 a 1 alebo 19 a 3 tak nakoniec zajtra mame 20tt tak uz neviem 😀 uvidime co povedia na sone...

garonka
14. jan 2010

vefi to je malo nieeee?
moja babi kym bola normalna napiekla aj 95 😀

mirka12011
14. jan 2010

no ta ja idem do KE ked sa tam pecie...

vefi89
14. jan 2010

lusy, ale my sme len dvaja, a ja to moc nemusím, ja ak zjem tri, bude dobre 😀

elko69
14. jan 2010

no kazdopadne budeme si drzat palceky navzajom a verit ze nase mimca nam budu robit len a len radost,aj ked vam poviem ze sa este trosku bojim ten roly matky,vy nie???

garonka
14. jan 2010

mirka no jo a vedela napiecť aj taku kopu lokšov my to volame bandurníky 😀 až sme sa za ušami oblizovali 😀
ja sa chystam na tie lokše teraz v sobotu 😵 😵 😵 😵 😵
ale ten bordel v kuchyni bude na trest smrti 😒

vefi89
14. jan 2010

elko, to sa nemáš čoho báť, to ide akosi prirodzene. pokiaľ sa budeš bábu dostatočne venovať a nebudeš zanedbávať.... 😉

mirka12011
14. jan 2010

garonka ja som z vychodu ja znam co to bandurniky 😀

mirka12011
14. jan 2010
vefi89
14. jan 2010

miri, to je tá teória krvi, podľa čoho to ja rátam 😉 tak to musí vyjsť všetkým 😀

mirka12011
14. jan 2010

elko ja som minule rozmyslala, ze ci dobre chytim hlavicku a take veci co som pozerala a citala v knihe a dosla namna panika, ale vravim si ze pre babo zle nechce ziadna matka co ho chce tak si myslim, ze to dopadne len a len dobre a vsetko sa naucime 😉

mirka12011
14. jan 2010

to je vek muza 😝

garonka
14. jan 2010

mirka ešteže tak 😀 niesom tu aspoň sama kto zna co to bandurníky 😀 mňam a s makom mňam 😝

elko mne čím sa pôrod blíži radšej by som z toho vycuvala, bude mi chybať to časte koníkovanie a hlavne spánok 😎

mirka12011
14. jan 2010

nam to vyslo ale par holkam nie 😀

vefi89
14. jan 2010

ale veď na koník je vždy čas 😀 😀

mirka12011
14. jan 2010

presne vefi ma pravdu na konika si vzdy cas hihi mimco das spat a sup na konika sa postazovat 😅 pochvalit a tak

vefi89
14. jan 2010

miri , čo ti vychádza?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre