Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
28. jan 2010

leni čítaj par stran dozadu alebo bež na junovky 😔

jjana17
28. jan 2010

ja dost pijem aj obycajnu vodu so sirupom ,,,,,pijete aj kavu???

mata1001
28. jan 2010

jjanka ja kavu nepijem vobec,som rada ze mi nie je zle.a od kavy by mi bolo ako sa poznam,pri najmensom by ma urcite prehnalo 😝

jjana17
28. jan 2010

ja som nechcela pit kavu ale bolievala ma hlava a sa mi krutila a doktorka mi naordinovala dve slabsie kavy denne,,,,,tak sa snazim aspon tu jednu, len niekde sa pise ze kavu vobec pocas tehu nepit, a co ma prekvapilo ze doktorka mi povedala ze bud kavu alebo coca colu

mata1001
28. jan 2010

ale zevraj sa kava moze.skus taku 3v1 alebo caro to su take slabe

vejula
28. jan 2010

no kočky ja som kávu nepila od začiatku tehu a teraz ako sa učim, neučím, na skúšky tak musím, lebo pri tých papieroch doslova zaspávam 😒

jjana17
28. jan 2010

no veru niekedy 3v1 a niekedy obycajnu, no ale ze by mi chutila nejak extra to nemozem povedat

mata1001
28. jan 2010

jjanka a nemozes to mat z toho ze malo pijes vody?

jjana17
28. jan 2010

no ja vypijem denne dost vody myslim okolo tych 2 az 3 litre

mata1001
28. jan 2010

to fakt?boze moj ja ani polovicu!!! tak potom neviem vyskusaj tu odporucanu kavu

jjana17
28. jan 2010

mati, no ja sa stale ,, nalievam,, no ja si myslim ze to je z toho ze mam malo pohybu ze som skoro stale zavreta doma

mata1001
28. jan 2010

to moze byt aj z toho alebo mas zly vankus.ja mam zase vzdy upchaty nos.uz asi mesiac

jjana17
28. jan 2010

zly vankus?

jjana17
28. jan 2010

a ten nos upchaty moze byt aj z tehotenstva, ja mavam tiez upchaty a sem tam mi krv tecie, no nie sem tam ale vzdy ked pofuknem tak aj krv

mata1001
28. jan 2010

no mozno ho mas moc makky alebo mas nizko hlavu...

jjana17
28. jan 2010

vies co ja mam polohovatelnu postel tak sa to snazim ako tak mat trosku vyssie aj koli tomu ze mavam teraz dost kyselinu

mata1001
28. jan 2010

aj ja za kazdym ked fuknem tak mi ide aj krv.chcela by som vediet ze preco

jjana17
28. jan 2010

ja som to citala ze to je zvysovanie objemu krvi v tele, moze ti tiect krv aj z dasien

vejula
28. jan 2010

jaj baby, muž sa mi akosi zdržal v meste a tekefión už 3hodiny nedvíha... Mám strach, namrznute cesty, v autach samí blázni... joj

mata1001
28. jan 2010

no z dasien este nastastie nie,dufam ze k tomu ani nedojde.tebe krvacaju aj dasna?

jjana17
28. jan 2010

vejula , mi nieco vrav ja mam nervy kazdy kazducky den manzel dochadza Banovce Nitra kazdy den, rano a vecer domov, a teraz ked su takeho cesty tak len na hodinky pozeram a trpnem ci je v poriadku, neboj, tvoj muz je v poriadku

mati dasna mi netecu nastastie

janinna11
28. jan 2010

Baby to je hrozne pocasie, uz aby bola jar...

mata1001
28. jan 2010

baby ja koncim je mi na vracanie fuj 😝 😝 😝

vejula
28. jan 2010

dufam, ale som uplne vystresovaná.... To sa mu nestáva, mobil máva vždy pri sebe, prečo nedvíha???? Ja to nechápem ☹

janinna11
28. jan 2010

Vejulka neboj, urcite sa ozve, mozno mu len do toho nieco prislo, urcite sa coskoro ozve🙂

jjana17
28. jan 2010

mati,,,,,,mna to chytilo vcera len tak tak som dobehla

veji neboj mozno sa len niekde zakecal, ale nestresuj sa hlavne

vejula
28. jan 2010

joj baby dufam... musím trošku myslieť na iné veci lebo sa zblaznim....

Inač kočky toto som skopčila v násťročných, písala im valria už su s malinkou domka.

ahojte babule tak ja už som domka prišli sme ešte minuly piatok ale mala som vela robotky a vela ybavovačiek a poradne a tak ale už sme trošku zabehnute som naozaj taka šťastna že si to ani neviete predstaviť mocisko ju lubim je to milačik papka a papka a spinka ked otvori tie očinka ide sa znej každy zblazniť je taaky maly vlasačik fotky dam ked bude čas teraz isto budem net obmedzovať chcem jej venovať čo najviac času tak sa tu všetky držkajte a moja mamina si zobrala volno a pomaly si vnučku nechce dať z ruky hehe tak papiky a všetkym očakavajucim mainam držim prstikyuživajte bruška kym sa da lebo mne už to moje normalne chyba

jjana17
28. jan 2010

jej tak to je zlate, inak vazne baby to bude u niektorych len za par a uz budu mat svoje babatka na rukach ,,,, to bude krasne

vejula
28. jan 2010

no už mi volal... Tak on bol u kamaráta a mobil si nechal v bunde asi na chodbe alebo kde že ho nepočul... Viete normálne mi je až do plaču z toho astrachu a všetkého, tak to čo je za zodpovednosť...

jjana17
28. jan 2010

vejula sa ti ani necudujem ale co som ti pisala ze sa niekde zakecal a ze chlapi nie su klebetní,,,,,,ha a ako

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre