Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
28. jan 2010

vefi zavreta na tisic zamkov 😀 😀 😀 😀 😀
aj krčok je v poho
ale mam už znižene množstvo plodovej vody že to je vraj oki no neviem neviem

vefi89
28. jan 2010

pokiaľ lekárka povedala, tak to bude asi ok....teda dúfajme...mne plodová voda presakuje, takže vložky non-stop
včera mi svokra povysávala a postele prezliekla, 😀 😀 😀 ja som sa na to chystala asi 2 týždne

a Gabika ako s Miškom??sú v poriadku??

garonka
28. jan 2010

vefi akože ti odteka či ako?
no trepu mi že oki ale som na konci tak hadam to nevadí no
Gabika sa neozvala dosť dlho ani na skype nebola, ale nedavno písala, že ma herpesy na ustach tak mi ani mobil nedvihla a maly je zlatunky 2.2 bude mať 3 mesiačiky 😵

vefi89
28. jan 2010

neodteká, ale presakuje....pomaly sa vytráca 😕 ale vraj to je normálne, no neviem. ale malinký sa hýbe, tak hádam ok...uviím v pondelok...ž mi aj kočoar prišiiiiiieeeeeel 😀 😀 😀 konečne
a dnes som dostala prebalovací pultík 😀 😀

vefi89
28. jan 2010

ale moja a z čoho má herpesy??

garonka
28. jan 2010

vefi nahoď do albumu nech sa pokochame nie?

neviem moja neozyva sa mi ale hadam je v poriadku, aj skype ma vypnute ona zvykne sa prihlasiť večer tak počkam či príde

draheho maš kde? môj spí 😠

vefi89
28. jan 2010

môj sa už chystá om, bol v garáži, striekal auto

zajtra cvaknem, včil je už na to tma

vejula
28. jan 2010

no ahojtem ahoj vefiiii, ty naša stratená dcéra 😀 tak ešte bábo v brušku??? A nakoniec predsa Miška budete mať????Joj sa držte teda, ale ved už ked vydržíš do začiatku 37 tt takbude všetko OKAČ 😉a ved to už budeš v 9tom mesiaci

Inak ja ešte stále verím že sa to Mirke do tých dvoch dní nejako upraví, že ešte si chviličku maličku ponosí v brušku ...

garonka
28. jan 2010

vefi tvoj drahy asi v garaži bude byvať 😀 😀 😀 😀

janinna11
28. jan 2010

Ahojte kocky!! Tak ako, co preberate??

lucy1990
28. jan 2010

Tisko je tu nejako 😅

janinna11
28. jan 2010

no ved si vsimam, ze to tu je nejake tichucke.... a ty ako lucy??? Ides uz spat, alebo?

garonka
28. jan 2010

ja som tu len ostatne baby zdrhli 😕

janinna11
28. jan 2010

Garonka ale my nejak pismenkami neprejavis... 😀

janinna11
28. jan 2010

No to bolo dobre, blbne mi pc, sorry kocky, tam malo byt, Garonka ale my nevieme, ze si tu, kym sa nejak pismenkami......

lucy1990
28. jan 2010

Nieee 😀 ja nikdy nezaspavam pred jednou 😉

janinna11
28. jan 2010

Ani teraz Lucy?? Ty nezvyknes byt unavena??

garonka
28. jan 2010

jani ja tu čítam čo čmarete a popritom hram hry na notebooku
pyžamkovy večer obaja s drahym na posteli a sa bavkame 😀

janinna11
28. jan 2010

to je pekne, hlavne ze ste spolu, ja som sama, este nejak musim vydrzat tych par mesiacov a potom uz aj my budeme spolu s drahym 🙂

lucy1990
28. jan 2010

Luci, tak co nejsi aktivna? Ci neni o com? 😉

garonka
28. jan 2010

jani a kde maš draheho?

lucka nejak ma ťaha do spania ale premaham sa chcem kuknuť na prime zufalky a ty kde maš draheho? 😵

garonka
28. jan 2010

lucka a maš užasnu fotku 😉 😉 😉 😉

lucy1990
28. jan 2010

Jani, ja rano dlho vyspavam 😉 niekedy az do obednajsich hodin...mam to take posunute, ale teraz v zime mi to nevadi..ale v lete uz budem naobed na kupku 😀 jaaaaaaaaj, strasne sa tesiiim

janinna11
28. jan 2010

Garonka, vsak vies, ze teraz este zijem v CR, a drahy je Slovacisko, nic proti cechom, ale Slovak je Slovak 🙂 no a on ma pracu na SK, ale uz coskoro snad budeme spolu

garonka
28. jan 2010

jani jaj už si spomínam uf tak budete hadam skôr spolu a aj doma oznamite tu radostnu novinku že?

guľky idem papať tak kuk zufalky a prikvitnem ak tu niekto bude 😀

janinna11
28. jan 2010

Lucyto s tym kupkom v lete neviem ci je dobry napad, ked si tehu, mne aj bazen zakazali, lebo teraz sme este nachylnejsie v 1.trimestri infekcie a slniecko tiez neprospieva brusku...

lucy1990
28. jan 2010

Jeeeej, dakujem 😀 ja mam fotiek ze sa nimi mozem oblozit 😉 a mm sa prave vratil od kamarata a dobiedza do mna, nech ho ostriham 😒

dugyna
28. jan 2010

ahojte baby 🙂uz som prisla za vami 😉 co ste dneska popisali vela?
akurat davaju na spektre nieco o tehotnej v 24tt..asi ho bude musiet porodit..teda aspon tipujem kedze jej srdiecko nestaci..

lucy1990
28. jan 2010

Jani, ja milujem slniecko, a to kupanie mi nevadi aj ked nebudem moct, existuje aj sprcha 🙂 a inak ten bazen ja stale porusujem teraz v 1.trimestri som uz bola asi 4x 😉 aj vo virivke..

dugyna
28. jan 2010

kukm ze ste popisali az 8stran dneska..no aj ja som predtym fajcila..nevedela som prestat..a ked som zistila ze som tehu som uz odvtedy nefacila..a strasne mi to smrdi..zo zaciatku tehu ma az napinalo z cigaretoveho dymu..
a teraz mi vadi este aj vona pecenej klobasky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre