Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

kristinkamalinka
2. feb 2010

Veji ak citis maleho tak sa neboj, vsetko bude OK.

vejula
2. feb 2010

Vďaka krisítnka... Ja som taký bojko a toto mi akosi nedávalo zmysel. On to určite cíti, ale asi len žiarli lebo na bruško mi ani nepozrie a ked si ho začnem hladkať tak je nesvoj, nevie čo má robiť... No však zajtra mám poradnu aj sono tak snad bude všetko v poho...

Inač Kristínka ty si tu nová či už si sem chodievala, som ťa akosi nezaregistrovala... Takže budeš mať májové bábatko a Miško. Velmi pekné meno. Môj maličký bude Dominik 😉

vejula
2. feb 2010

Inač sranda ked som bola malá tak som chcela chlapčeka Miška a dievčatko Kristínku 😀 😀 Ale teraz som si toho Miška rozmyslela lebo môj bráško je Michal, a tak nech už je jedinečný 😀 😀 😀

jjana17
2. feb 2010

kocky co dnes papkate,,,,,poradte

lenocka84
2. feb 2010

dugy dnes som mu jupustila uz niekolko krat, a nic
a aj ked kludne lezim tak nic
nechapem
o 2hej dr. zacina ordinovat, tak radsej zbehnem, nech som kludna

rogerka
2. feb 2010

jani, dobru temu si nacala 😀 ja som stale hladna, ale dnes akosi na nic nemam chut ☹

vejula
2. feb 2010

ja dnes robím rybky pangasi... Už som nemala ani napamatám... A na ranajky som mala rožky so šunkou... Inš babule, normálne jedávate šunku a také??? Lebo človek všeličo počuje potom sa bojí..

rogerka
2. feb 2010

veji, daj si, ked ti chuti 😉 ja ked som dostala chut na sunku, tak som ju musela mat 😀 nikto by sa neodvazil povedat mi, ze to nemozem 😀

jjana17
2. feb 2010

podla mna co ti chuti to si daj, lebo mne aj doktorka povedala ked mi bolo zle, je jedno co jes ale hlavne nieco papaj,,,,
juj a ked mi nieco chuti ako minule gumenne medvediky tak neodporucila by som nikomu aby mi to zakazal,,,,, 😀 😀 😀

kristinkamalinka
2. feb 2010

Veji som tu pomerne nova a niekedy nemam cas sem chodit. Ale ked uz sa sem dostanem, vzdy si vas rada precitam. Meno Michal je moja srdcovka. Moj byvaly chalan sa tak volal, moja prva laska. Aj moj terajsi priatel sa vola Michal. Takze ked som sa dozvedela, ze cakam chlapceka, tak som ani rozmyslat nemusela. A inak sa mi to meno velmi paci.
A ja som zase chcela Dominiku, keby som cakala dievcatko 😀 Sranda fakt.

Leni a nemala si v poslednom case nejaky vacsi stres??? Urcite chod na utz, istota je istota.

A Jani ja som dnes varila kuraci perkelt s kolienkami 😀

vejula
2. feb 2010

jaj dobre kočky 🙂 ja som taký bojo, tiež na niečo dostanem chuť musím to mať a potom mám také výčitky že asi som radšej nemala... Ale tak ked sa má niečo stať tak sa stane aj keby som si dávala neviem aký pozor... A nejem nejaké tie pomleté salámy čo človek ani nemôže identifikovať čo sa tam nachádza, tak hádam to bude OK 😉

jjana17
2. feb 2010

krisitnka, tak aj ja som si vytiahla kuriatko a urobim si ho len tak na prirodnom trosku stiplave lebo to mi teraz strasne chuti,,, a trosku hranoliek a veeeeela kyslej kapusty s mrkvou,,,ja sa tak tesim uz nech to je urobene

kristinkamalinka
2. feb 2010

kapustaaaaaa 🙂 Jani tu zboznujem mnam. Ake chutky si mi narobila. 🙂

rogerka
2. feb 2010

my budeme mat dominiku, ak to bude baba 😀 meno mame vybrate uz od nejakych 2 mesiacov, co sme s drahym spolu 😀 ale chlapca...

vejula
2. feb 2010

jani ja sa teraz kapusty tiež nemôžem dojesť... Mnam a s knedličkami a nejakým dobrým maskom... To by som jedla stále... Teda až kým by som sa toho neprejedla 😀 Ale na rybky sa tiež celkom teším...

kristinka 😀

kristinkamalinka
2. feb 2010

Veji sa smejes, ale ja som musela poslat chlapa teraz do obchodu pre kapustu 😀 Este stastie, ze vecierku mame par metrov od domu.
Rogerka a tvoj muz nechce dat synovi svoje meno?

jjana17
2. feb 2010

no ja som si kupila vcera taku z lidlu co je v pohari aj s tou mrkvou a to ti je jedna basen normalne uz teraz slintam 😀

garonka
2. feb 2010

rogi a chlapčenske meno nemate 😀

mne sa pači Simonka a drahemu Klaudia 😖

veji ak nemaš žiadne problemy jedz všetkooooooooo, salamy, šunky jo?

kristinkamalinka
2. feb 2010

Jani prestaaaan mi robit chutky, lebo zavolam muzovi nech sa otoci a cupita do Lidla 🙂

jjana17
2. feb 2010

mne sa velmi paci meno Šimon a Matej

rogerka
2. feb 2010

zo zaciatku bol proti, teraz uz mozno aj ano, ale teraz nechcem ja 😀

to sa ti smeje, garonka 😀 len bude pruser, ked sa ozaj na nicom nezhodneme a bude chlap 😕

garonka
2. feb 2010

baby vy mate pasomnice ? 😀

ja sa teším na parene buchty od maminky mňam 😝

lenocka84
2. feb 2010

kristinka akurat viac prace, vcera aj dnes
ale prave vtedy kope viac, a terz nie
tak dr. je len 2. poschodia podomnou, takze sa tam stavim, a budem aspon kludna

kristinkamalinka
2. feb 2010

Leni tak potom daj vediet ci je maly OK. Inak aj my budeme mat chlapa 🙂

janefonda
2. feb 2010

Caute tehulky 🙂
Ja mam dnes spagetky zapekane ala lasagne 😉 Som si urobila hehe...Ako Garonka buchty by som si dala veruze aj ja 😵

lenocka84
2. feb 2010

to je super kristinka, tusim zacina prevaha chlapcov

jane tak posli,mne sa polievocka len zacina varit

rogerka
2. feb 2010

aj ja chcem buchty 😀

lulu4
2. feb 2010

hehe kočky ako vas tu citam tak vsetky ktore cakate chlapceka sa idete zabit za kapustou ako ja 🙂 tak to mozno bude chlapcek aj u mna, lebo tie co cakaju dievcatka nemaju az taku chut na kysle.... takze asi nieco na tom bude. 😀 😀
a salamy sa nebojte, ta sa moze.... ved aj tie rybky si obcas doprajeme...
ja som robila dnes len cestoviny s takou syrovou omackou.... o chvilu idem k doktorke na kozne....

jjana17
2. feb 2010

jej take parene buchty od maminky, no to by som si dala,,,ja ich robit neviem,,, 😢

vejula
2. feb 2010

kristínka tak ty máš dobrého mužíčka 🙂 Ale môj bol tiež na rybky 😉

Rogi, máš šiesty zmysel že bude diebčatko???? Ked len dievčenské meno?

Gari vdaka za povzbudenie 🙂

lenočka neboj ja som mal v 25 tt také dva dni že kopal strašne málo a bolo to OK nakoniec 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre