Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janinna11
2. feb 2010

Neboj sa Mirka, urcite to zvladnete, musis verit a nesmies sa trapit, tych par gramov uvidis, rychlo nabere a bude to opat v poriadku. Musis verit, ze to bude dobre, malinka je s Tebou este urcite prepojena a citi, ked si stastna, bud stastna, ze je tu, ze sa ju podarilo ozivit, je to cele stastie, ze vazila vtedy nad 500g, to bolo urcite znamenie 😉 Uz si doma Mirka, alebo si este v nemocnici?? Myslime stale vsetky na Teba a na Harmony. Bude to dobre.

dugyna
2. feb 2010

Mirka to ma malinka len novorodenecku zltacku to niektore deticky mavaju z toho sa nestresuj vobec..a kazde babetko po porode schudne takze zatial ani z toho nemaj depku..
odsavacku ..hm..kukni tuto polsku..na www.prisababy.sk...taku modru elektricku..a kamoska ma avent elektricku tam ma aj nejake masazne vankusiky je stym velmi spokojna...
a kup si homeopatikum.. Ricinus Comunis 5CH

miroslava89
2. feb 2010

mna by mali zajtra rano pustit domov..ale potom budem stale chodit za malinkou... aa netrapit sa akosi neda..

lucy1990
2. feb 2010

Fiiiha Mirka, stava sa, ze malinke babatka dostanu zltacku ☹ ... to mliecko, skus nejake babske recepty na tvorbu a odsavacku si asi kup elektricku, ked este nemas mliecko a mas ho rozbehnut, lebo pri rucnej by ti asi ruka odpadla...velmi vam drzim palceky a nie som jedina, tak hadam to vsetko dobre dopadne..ved keby ti mal niekto mliecko aj pozicat, kolko je takych, co maju brutalne mnozstvo...urcite by sa nasla dobra dusa...moja babka tak davala mliecko jednej malinkej sirotke....

janinna11
2. feb 2010

Dugy dakujem, to netusim kde je, nepoznam BA, ale vsak najdeme. No s tymi dnami to bude problem, ja som sa chcela objednat na piatok, or pondelok,... ☹ ale neva, tak inokedy, pripadne niekde v CR

dugyna
2. feb 2010

Mirka neboj ta novorodenecka zltacka neni vobec nebezpecna..a inak stale na teba myslim verim ze to vsetko zvladnete

dugyna
2. feb 2010

miri a malinkej nedavaju teraz mliecko z mliekovej banky?lebo na slovensku to tak je ze nedonosene deticky dostavaju mliecko co daruju mamicky ktore maju vela do banky..ked nahodou budem mat vela mliecka rada by som takto pomohla inym maminkam a detickam

jani sasinkova je kusok od fakultnej nemocnice na mIckiewicovej v centre mesta taka stara rozsipana nemocnica..oproti je lekarska fakulta s medickou zahradou..a vlastne to bude v ramci lekarskej fakulty myslim lebo ta je na sasinkovej..

janinna11
2. feb 2010

dakujem dugy, zlata si 😀

lulu4
2. feb 2010

ahojte kočky som mala teraz vecer show, drahy mi volal ze pridi mi pomoct som tu vonku pred bytovkou a nic viac.... ja uz v pyzame tak som sa rychlo prezliekla a utekala za nim, ze hadam sa mu nedajboze nieco nestalo... tak on vam zapadol na takom lade na sikmo zaparkovane auto ani dopredu ani dozadu... a som s nim tlacila auto, hadam som tym neublizila malinkemu.... a potom zavolal brata, esteze byva nedaleko, tak sa nam to podarilo az trom ho posunut z toho ladu... ide ma porazit z toho... teraz sa bojim....

janinna11
2. feb 2010

kocky uz ma nejak lame a nie je mi dobre, idem si lahnut, pa a dobre nocku gulky 😉
Mirka aj tebe a malinkej 😉

dugyna
2. feb 2010

cau lulu objavili sm ednes drahym dobry svadobny salon..dobre ceny..fakt topanky som si kupila 20eur..lebo ten tip mala posledne inak ich ma za 25eur..saty maximalna cena za pozicanie 300eur..

dugyna
2. feb 2010

jani ked chces nakreslim ti aj mapku 😀

lenocka84
2. feb 2010

dugy nie je ten geneton len zbytocne vyhadzovanie penazi?
ved sa nechaj trosku prekvapit, a v 20tt ked budes mar morfo sa aj ukaze, vo vacsine pripadov

lulu4
2. feb 2010

dugy ahoj a kde je ten salon? to nie je zle, takze uz mas aj topanocky, to je supeeer 🙂

garonka
2. feb 2010

nespím nedarí sa mi 😠 😠 😠

lulu4
2. feb 2010

gari tak tu bud este s nami a si dnes zase sama doma?

garonka
2. feb 2010

lulu jo presne tak drahy odišiel do roboty hlavne, že je unaveny ako pes ale nema kto robiť a hlavne, že príde nad ranom a o siedmej mu začína pracovna doba dokelu

lenocka84
2. feb 2010

lusy netreba sa nad chlapmi rozculovat
ja som to uz konecne pochopila
ty si oddychni, a ze on bude unaveny jeho chyba
mal rozmyslat

garonka
2. feb 2010

leni len ma štve, že zakaždym na taku volovinu ide v noci do roboty a som zvedava ak bude maly doma, čo bude lebo ho nakopem do riti ak pôjde do roboty v noci len preto, lebo zrazu niet ľudí

ale sa radšej nečertím ešteže kôň ide 😀

lulu4
2. feb 2010

gari: veru kon nam ide co viac si zelat a pozri ber to tak ze ma tu pracu, horsie by bolo keby sedel doma a nie a nie ho dokopat do prace, si myslim ze potom by to bolo len zle

dugyna
2. feb 2010

leni ak sa nam neukaze makinky nabuduce u dr to je 17.2. /uvidime kedy bude morfo..nas musi bjednat..tak si to asi dam zistit..chceli by sme vediet ci to bude chlapcek alebo dievcatko..urcite by sme nevydrzali nevediet ako rogerka az do konca 😝 sme zvedavy..ale hovorim este pockame zatial.

lulu mam vizitku je tam mila ta pani co to ma..je to v ptrzalke kusok od terna..taka biela budova volakedy to bola posta...Pajstunska 1, mobil: 0905866406, www.jadaselon.eu je to svadobna agentura JADA
hej topanocky mam 😉
saty mala krasne inak..poziciava ich tak ze v pia si ich vezmes a v po vratis....hned som povedla ze som tehu a hned nam podla toho ukazal aj saty..ma aj zavoje rozne poziciava aj tie kabelky k satam/tie sa vraj normalne kupuju ale ze ona pozicciava/ a ma aj kabatiky alebo bolerka..predava tam rovno aj ten bodvezok co sa pototm hadze..prevada tam aj bizuteriu k satam aj korunky..
inak aj cese a robi makeup..skusku ucesu a makeupu je 20eur/ale ze mozem aj viac ucesov skusit/ a potom za uces a makeup platis 55 eur
dala nam aj kontakt na fotografku..ze www.beststart.sk tam davaju ze zlavy ked je to cez ich salon jada ze taku ma dohodu z tou fotografkou..za fotenie obradu a ateliery 235..neviem mne sa to zda dost..ale u iny fotograf pytal 250..takze netusim..
inak robia aj vyzdobu..pouiciava aj vankusiky na obrucky..a rukavicky k satam predava-tie sa nepoziciavaju

garonka
2. feb 2010

lulu aj to maš pravdu moja no ja som tak nerada ak chodí po nociach do prace potom spí len par hodín a rano vstava na siedmu do roboty a cely deň beha autom občas je v kancelarii ☹

a ešte keď v noci zapadne do snehu tu na parkovisku tak som zvedava kto ho vytrepe lebo tu nemame nič odhrnute 🙄

janinna11
2. feb 2010

Baby tak som tu opat, neda sa mi spat

janinna11
2. feb 2010

Leni zvedavost je silnejsia ako 60 eur....

janinna11
2. feb 2010

Dugy ty si pripad, dakujem, ked sa tam objednam, urcite ta budem kontaktovat 🙂 🙂

lulu4
2. feb 2010

Lusy ja ta uplne chapem, aj ja by som bola z toho nestastna keby ten moj chodil po nociach pracovat, mna uz stve ked musi tento vikend co pride trcat cely v praci... to si ho moc neuzijem 😖 je to tazke s tymi chlapmi ale bez nich by to bolo este tazsie no nie?
no o tom zapadnuti do snehu mi nieco hovor, precitaj si moj prispevok vyssie na tejto strane 😠

garonka
2. feb 2010

jani ani ja nespím som tu prikvitla zas 😀

lucy1990
2. feb 2010

Babizne, co neviete spat? 😀 a ja ze tu je uz ticho... 😉

janinna11
2. feb 2010

Garonka a co robi mm?? ak to nie je tajne.. 😀 ze ho takto v noci volaju do prace..

lulu4
2. feb 2010

dugy: jeej paradicka ake podrobne info 🙂 tak maju dost komplexne sluzby ako tak citam a nie je zle ked tolko veci poziciavaju ved sa neoplati vsetko kupovat... ja uz som sice kupila ten vankusik na obrucky aj ten podvazok co to byva s tou modrou stuzkou satenovou som kupila co sa nosi pre stastie na nohe 😀
tak mala by som sa tam ist niekedy kuk, takze zatial si si tam nepozerala saty, resp. neskusala ziadne? kedy povedala ze ti staci prist? a das sa tam aj cesat a licit? ti fotografi ti poviem ani ja som nezohnala lacnejsich, vsetko nad 200 Eur, to je asi dnesna doba 😖 poznam fotografa mojho byvaleho ak chces jeho ti viem dohodit ale tiez asi tak za 200 Eur mozno 180 ak by si chcela, foti vsetko mozne, ja ho na svadbe mat nemozem lebo je to byvaly 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre