Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

zazalienka
29. júl 2009

noo, asi ano.. okrem toho ze ona (ex) nas dva roky psychicky tyra.. a hlavne malu.. tak sa jej to snazime vynahradit ako sa len da.. uvidime.. teraz bude u nas 16 dni..

garonka
29. júl 2009

garička

heeeej o ktorej? ja mam byť na ôsmu u dokiho, budem poslušna aby som šla domov

garicka
29. júl 2009

ja tam idem tak na 7.45 aby som stihla prednostu lebo neviem ale asi on ma bude vyšetrovať pre tú serkláž lebo ma aj on prijal a vyšetril pred prijatím a potom budem asi dllllho čakať na ultrazvuku ☹

garonka
29. júl 2009

i ja asi budem na dokiho čakať, povedal, na ôsmu ale rano maju porady či čo tak hadam nebudem čakať ako včera u lekárky 5,5 hod.

garonka
29. júl 2009

práve pozeram do pasu aj ty aj zazalienka chcete Miška , môj drahy chcel by tiež aby sa syn po ňom volal, ja len kvôli svokre nechcem aby ho nevolala trapne ako svojho muža a aj môjho muža 😝

garicka
29. júl 2009

a kde budeš na neho čakať? pred jeho ordináciou alebo pred ambulanciou? to si tak dlho čakala u lekárky? 5,5 hodín? to je sila, odkedy máš vysoký tlak?

garonka
29. júl 2009

vieš moja ja vôbec nemam problemy s tlakom, cele tehu sa citím skvele, musím poklopkať aby som nezakríkla 😲 ale včera som mala vnutorne nervy, 5,5 hod čakať bola riadna sila, hladna, smädna, a od hladu ma bolela hlava, no nič príjemne, a doma som si pospala 3 hod a tlak bol OK.
Na tretie poschodie idem za tym znamym dokim, a ty? kde pôjdeš?

garicka
29. júl 2009

tak to by potom bol michal III. 🙂 . ja som si povedala že ani moje deti sa nebudú volať tak ako my 😝

garonka
29. júl 2009

ešte i draheho dedo sa volal Michal 😀 no nechcela by som svokra tak trapne menuje to meno Michal, až až 😝 aj tvoj drahy sa vola Michal?

garonka
29. júl 2009

zazalienka kde si ušlaaaaaaaa?

garicka
29. júl 2009

nee števo ale aj jeho otec sa tak volá a sa mi nepáči ak ho niekto volá pišta, čo je tiež paradox lebo som si vravela že v živote by som s nejakým števom nechodila, nie to ho mala ešte aj za muža 😀

garonka
29. júl 2009

no vidíš? ale lepšie ako môjho vola svokra Mišulík, Mišulo, ja to nemôžem počuvať keď tak svojmu 28ročnému synovi hovorí, a nieto žeby sa ešte vnučik tak volal 🙂

miroslava89
29. júl 2009

a vy zajtra do sace kuk a ja zo sace utek...

mna ten moj chlapisko nechal poslednu noc v nemocke samu...hnusne od neho 😠

garicka
29. júl 2009

a to tvojmu mužovi nevadí? ja hovorím mojmu števko ak ma nezlostí ale inak števo. a je to inak blbé aj s poštou ak sa dvaja volajú rovnako. ja sa tiež volám ako moja mama, babka a ešte aj prababka tak už by stačilo som si povedala

garonka
29. júl 2009

Mirka

jasne kuk a ty het domov 😀 ale pôjdem pekne domov i ja 😀 🙂

a čo drahy nezostal? asi ti chysta prekvapko doma v spalni 😀

garonka
29. júl 2009

vieš on je taka povaha jednym uchom dnu a druhym von, ale som mu vravela, nech povie svojej mame nech ho konečne normalne vola, veď sa to neda počúvať 🙂 tak ona je taka že sa hneď urazí a zas by sme si vypočuli tie jej dristy ako ho vychovala a tak, včera robila cirkus, kvôli môjmu tlaku samozrejme bola trochu pod parou 😲

garicka
29. júl 2009

ahoj mirka,to ťa chceli pustiť aj dnes poobede domov?

snazilkant
29. júl 2009

ahojte dievcata, tak uz som tu.
no bola som dnes na kontrole, tak vyjadrenie dr. je ze malicke velmi nerastie tak m zobrala krv, ci mi hormony stupaju alebo klesaju a ak klesaju, tak asi bude hrozit interupcia. no to vsetko sa uvidi v piatok lebo este sa musi pozriet jeden dr. na ultrazvuk.
no ako som pozerala na spravu z piatka tak nameranu hodnotu babätka mam 0,54 mm a dnes 0,65 mm tak podla mna male rastie.
no som zvedava na vysledky ☹
ale som s toho znechutena ani neviem co robit

miroslava89
29. júl 2009

garicka zajtra rano🙂

garonka ja ztadialto chcem zmiznut cim skor bola by som schopna ujst aj v noci..nezostal lebo ma zajtra akusi poradu ci co tak sa ide pripravovat a prekvapko v spalni nech si chysta pre milenku ja sexik nemozem😀

garonka
29. júl 2009

snažilka

ahoj, moja, a kedy budeš vedieť vysledky kvri? ja si len veľmi želám aby naše tehu boli bezproblemove, neboj bude dobre hoci sa to ľahko hovorí, neboj sa a rastie babenko uvidíš bude dobre.

miroslava89
29. júl 2009

snazilka pockaj si na vysledky krvi a nestresuj🙂 nakoneic bude vsetko dobre🙂

garicka
29. júl 2009

ahoj sanzilka - ja som bola na tom podobne na začiatku tehu asi v 4tt keď som začala krvavo špiniť tiež som 2 dni čakala na výsledky hcg.... ale mysli pozitívne ak je malé väčšie tak sa mu len možno v tej horúčave nechce tak rýchlo rásť, však aj my sme zmorené z toho tepla ....

držím prsty 😉

garonka
29. júl 2009

jaj Mirka milenku by nebral, nooooooooo hi hi, nemôžeš sexík do konca tehu? 🙂

snazilkant
29. júl 2009

lebo ze lekarka este nevidi srdiecko a ze to by uz malo byt vidno no v piatok mi povedala ze moze byt sklz aj 2 tyzdne ze nemusim byt v 8tt ale v 6 tt , tak neviem. 😠
vysledky budu v piatok a rano mi budu brat opat krv aby mali s cim porovnat

garonka
29. júl 2009

babuľky idem skladať puzzle, zjavím sa tu k večeru 😀 paaaaaaa

miroslava89
29. júl 2009

garonka nemozem vobec sexik...a kto vie ci by nechcel milenku😀:..maj sa zatial a co skladas?🙂

snazilkant
29. júl 2009

mne je dobre , tak snad je aj babätku dobre spinit som prestala hned v piatok .
tak snad bude ok a budem teraz do piatku len jest a jest aby male narastlo a aby ma zbytocne nestresovali

garonka
29. júl 2009

mirka

ale, na Valentína som si sama pre seba kupila puzzle, čiernobiele, 1500 ks 😀 keď to zbadal, môj drahy, vravel, že horšia volovina ma nenapadla, no čo so mnou, 😀 taky sexi parik v objatí 😀

garicka
29. júl 2009

garonka - ja som v sobotu dostala od kamošky 1000 ks puzzle čo v noci svieti a hneď som ho celé v pondelok poskladala. ale inak som v poriadku 😀

snazilkant
29. júl 2009

no ja by som len spala a spala 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre