Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
17. mar 2010

fakt za par
zacina ma pomaly chytat panika ale inak to je ok 😅

vejula
17. mar 2010

ahojte dievčatá 🙂
Tak ja som dnes bola na poradni, tie pečenové testy vyšli v poriadku, to som moc rada. 😵 No a zo spodu to vyzera tak že krčok 2,5cm, už zmäknutý, a priestupný tesne pre jeden prst... Tak neviem čo to vlastne znamená, žeč za kolko možem čakať, či už mam pre istotku baliť do nemocky Ale každopádne aspon čosi sa pohlo.. No a záznam v poriadku srdiečko bilo jak o dušu, ale kontrakcie nezaznamenalo zatial žiadne

gali
17. mar 2010

ahoj, vejula 🙂
myslim, ze dobre spravy, vsak uz by si mala byt pobalena 😉 Vsak to leti, ze sama nechapem. Akurat som to aj Lenke pisala, ze to tak rychlo ide...

gali
17. mar 2010

idem pracovat, dievcata. Este sem mozno kuknem, majte sa zatial krasne. Paa 😉

lenocka84
17. mar 2010

jeeeej veji ahoj
som rada ze ste ok
tak pomaly ale iste sa ti to zacina blizit moja, juuj tesim sa s tebou
pekne pobla tasku, aby ta to nezaskocilo

vejula
17. mar 2010

joj dakujem kočky 😵 No asi sa už tento týžden pobalím, len sa musím njako donutiť do mesta všetko dokupiť 😅

A ozaj kočky tie lasnové semená čo sa zalievaju myslíte že ich treba umývať pred tým??? Lebo ja som ich len tak zaliala, že to je ako oriešky tie tiež neoplachujem ani tie tekvicové či slnečniclové semienka, ale teraz neviem 😒

A ide to vážne rýchlo, joj už sa tak teším na drobčeka 🙂

elko69
17. mar 2010

ahojte gulky som tu nebola poriadne od vcera obeda myslim a nestiham ani citat v praci mam frmoly a ked pridem domeno vzdy niekam ideme nieco vybavit alebo dnes som boal cvicit a uz padam zase od unavy...strasne ako tie dni letia rychlo...ani neviem co tu mate nove hadam nic zleho a iba dobre spravicky..

vefi inak ten tvoj Misenko sa vie bohovo ulozit spinkat,hehe zlaty je strasne jak spinka....

elko69
17. mar 2010

inak ten vankus mam aj ja aje super momentalne si nim podopieram novy v noci ked spim lebo ma bolievaju a pocula som ze je to dobre ked spite mat vyssie nohy aj proti opuchom...

vefi89
17. mar 2010

veji, gratulujem k testom 😉

vejula
17. mar 2010

Vďaka vefi 🙂 mi riadne odlahlo

garonka
17. mar 2010

kuk kuk zas nečmarate? 😀

lenocka84
17. mar 2010

ahoj luci
ja uz ani pisat nebudem, sak od rana som tu len ja
desneeee

garonka
17. mar 2010

leni no ja to poznam ja som niekedy mala stavy že tu nik nebol tak som pisala sama so sebou
baby sa flakaju nejako
my sme dnes po poradni, važime 4900g a meriame 58 cm 😵

garonka
17. mar 2010

inač som sa nepozdravila tak čauko 🙂

vejula
17. mar 2010

ahoooj garonka, no malý je už riadne chlapisko 😅

lenocka84
17. mar 2010

no dnes to totalne flakaju, desneeee
to pekne, Tobik pribera poriadne

garonka
17. mar 2010

leni je hladoško na prvej poradni keď mal len 6 dni važil 4230 g a dnes 4900 no papal by stale ale to je dobre, lebo si aspoň pekne pospinka

to je hrozne ako baby koňa zanedbavaju a zajtra ani cely deň nepôjde a ja chytím absťak

vejula
17. mar 2010

Baby ja sa musim obhájiť, sme mali odstavku netu, bolo to dosť blbé lebo som od obeda bola doma a nevedela čo zo sebou, tak by som si pokonikovala ale nšlo to 😝

lenocka84
17. mar 2010

co zajtra cely den nepojde???

veji zvykaj si, uz nebudes mat cas kedy ty budes chciet 😀

vejula
17. mar 2010

jj, aj včera som si uvedomila ked som si lahla spať taká unavená že jak dobre, že ked už bude malý tak sa tak pekne už nevyspinkám... To mi bude chýbať asi najviac, no ale nejako si zvyknem 😅

lenocka84
17. mar 2010

tak ono zvyk je zelezna kosela 😀 😀 😀

mirka12011
19. mar 2010

ahojte babenky konecne ide ten konik 😀 tak sa tu snazim orientovat....

lenocka84
19. mar 2010

ahojte
toto je ze normalsalenote tento novy konik
ma poraziii

liv1
19. mar 2010

caute. ej ale ja nemam rada nove verzie 😕

liv1
19. mar 2010

Tuším mi pridali 1tt. Nuz, malyyyy chaosss 😀
Dúfam že ste všetky ok za tie 2 dni, a len sa vytešujete z toho krásneho počasia. 😉

lenocka84
19. mar 2010

ahoj liv
ako sa mas? k novej verzii sa nejdem radsej ani vyjadrovat
mi svieti ze IP nova, a nic tam nemam

janefonda
19. mar 2010

ahojte, mi chvilku trvalo kym som vas objavila 😠 ako dievcata???
Leni aj mne svieti IP, tak ved dajme im cas na vylepsenie 😉

liv1
19. mar 2010

ahoj leni
ja to mam tiez, asi je nas viacej, lebo v otazkach a pripomienkach to tam tiez pisu. mam celkom fajn, i ked haluz vysledky mi vysli tak musim na dalsie vysetrenia 😒 . ale snad to bude ok... a ty sa mas ako? chystate nejaky vyletik s drahym cez vikend?

lenocka84
19. mar 2010

a ktore vysledky??
vyletik? mm bude pekne pracovat, takze nic z toho
aj ked by som sa nenahnevala
zvazujem ze ukecam svagrinu aby sme sa isli okupat do senca, tak uvidim

liv1
19. mar 2010

ta beta HCG - tehotensky hormon mi vysiel extremne nizky, ako keby som ani tehu nebola, alebo v nejakom prvom ci druhom tyzdni. nejaka blbost. dr povedala ze za komplet vysledky ani nedoporucuju dalsie vysetrenia, ze vsetky ostatne vysledky su dobre, ale kvoli tejto jednej idem v utorok na kramare a oni rozhodnu co dalej. asi krv a tak. ale poviem ti leni, ze ma to brutal vystrasilo vcera. kym som dnes nebola u tej dr a nevysvetlila mi to. 😕
jej v senci je pekne myslis aquapark?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre