Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mimi21mimi
16. jún 2010

@tadotami tak drzim palce obidvom, nech ste ok....
ty mas nejaku upratovaciu maniu, co citam 😀 mohlo by ma to tiez chytit.

tadotami
16. jún 2010

@mimi21mimi pockaj si este take tri tyzdne a pride to same.chytila som druhy dych.chcem mat vsetko tip top.mozno je to tym ze sa mi to rychlo blizi.strasne utekaju tieto posledne dni.krpec je stale nizsie.v noci mi skoro prave rebro vyvalil.normalne sa mi da ta malicka nozicka nahmatat.je to velmi zvlastne.ritku stale vytrca.teraz sme si dali melonik a pochutnal si na nom.strasne mi melony chutia a neni mi z nich zle.uspech.a tuto noc som nevracala.dalsi uspech.

lutsine
16. jún 2010

@tadotami aj moj stale vytrca ritku 🙂

tadotami
16. jún 2010

@lutsine ze je to srandovne.a ked este povrti.

mimi21mimi
16. jún 2010

@tadotami tak to je fajn... mne zacina byt na zvracanie uz asi dva tyzdne, ale zatial sa drzim, musim si zaklopat.
Vcera sa mi podarilo normalne video spravit ako sa mala trepala... aspon som mohla poslat mamine 🙂

aaach jaj, aj s tymi chlapmi. Uz som bola vychystana do obchodu a na socialku a zistila som ze mm si vzal moje auto do prace... ale kluce od svojeho tiez.... 🙄 tak mozem cakat na kluce 😠

mimi21mimi
16. jún 2010

@lutsine to aj moja - v poslednej dobe hlavne ked sedim pri pocitaci... asi sa jej to nepaci 😀 .... inak mam pocit, ze cestuje medzi rebrami a panvovymi kostami... aaau.

tadotami
16. jún 2010

@mimi21mimi ten moj zase nechal doma penazenku a papiere od auta,vodicak....ked ho capnu policajti nebude mat ani cim zaplatit pokutu.
musim ist k dr.majte sa zatial a nieco pekne popiste nech mam co citat.

happy8051
16. jún 2010

caute kocky ako sa mate? u nas prsi ale som aj rada, ze skoncii tie horucavy... vcera som stravila pol dna na kozmetike, bolo to super 🙂 a dnes idem objednat dalsie veci pre Natalku 🙂

lenocka84
16. jún 2010

@happy8051 normalne zavidim, aj ja chcem mat este tolko casu 🙂
no snad niekedy
ako sa mas?

happy8051
16. jún 2010

@lenocka84 no ved... teraz si to este mozem uzit,k potom bude koniec 🙂 prave som sa vcera nad tym zamyslala, ako asny, si péojdem dat doplnit necty napr, ked uz bude mala na svete, ci ju vezmem so sebou do salonu 🙂). inak som ok, zajtra idem zistovat, kolkoepat do viedne tu ako samoplatca zaplatim za morfologicke sono, lebo sa mi zas nechce kvoli tomu trepat kvoli tomu do viedne, v hainburgu kde mam gynekologa to nerobia.
ako sa ma patko? je krasny a narastol velmi 🙂 vobec nevxyzera ze je narodeny skor

maminakatka
16. jún 2010

caute baby 🙂 prave citam ,ze Barby isla rodit ,tak to je supeeeeeeer ,velmi sa trsim s nou ...kto bude teraz na rade? Todami ? 😀

happy8051
16. jún 2010

@maminakatka jeeej ja som si to nevsimla to je supeeer tak prajem barby rychly a lahky porod 🙂

lenocka84
16. jún 2010

@happy8051 hmm gelovych som sa pri malom rychlo vzdala, a vobec nelutujem,
dakujem,patko rastie ako z vody, pekne papa, pribera
teraz nas trosku trapi kolika ale vydrzime

maminakatka
16. jún 2010

@happy8051 dugyne pisala vraj 🙂 juj tesiiiiiiim aj my doma uz chceme nasho drobca 😀

misha79
16. jún 2010

@barbyes ja to prave velmi intenzivne riesim... ono rast su negativne ohlasy na kramare, raz na ruzinov... ja mam lekarku v ruzinove a som s nou spokojna, ale samozrejme stale vaham a riesim kde... ja som pocula vela zleho aj na kramare, aj na ruzinov aj na antolsku ☹((( tak si potom vyber...

maminakatka
16. jún 2010

@misha79 barby je uz v nemocke 😀

misha79
16. jún 2010

@maminakatka to fakt????? no super! tak to jej drzim palecky .-)

misha79
16. jún 2010

@maminakatka a ty ides kam, ak sa smiem spytat?

lulu4
16. jún 2010

@barbyes - urcite to teraz necitas, co je jasne, ale drzim palceky moc moc, nech ti vsetko hladko prebehne a ked budes moct daj nam vediet...

@dugyna: ak budes moct tak pozdrav od nas barbyes ze na nu myslime, nech sa drzi...a potom daj nejake nove spravy ked ti napise 😵

lulu4
16. jún 2010

aj tu je dnes taka nuda ake je nudne pocasie vonku? to tu uz nikto nie je? ani von sa mi nechce ist ked je takto a to by som akurat dnes mala cas... no co uz budem kvasit doma 🙄

mimi21mimi
16. jún 2010

@lulu4 ahoj... ja som tu... akurat som dosla z toho hnusneho pocasia... 🙂 ako sa mame?

lulu4
16. jún 2010

@mimi21mimi ahoj tak si sa dockala tych klucov od auta nakoniec? a co si bola vybavovat na socialke? ty si uz na MD na tej skorsej? mam sa celkom fajn nastastie aj ked sa takto rapidne zmenilo pocasie nie je mi nic len som si pospala pomaly do 10tej co je rekord po dlhom case ale tak co budem, hore som bola uz 6:30 ale potom ze idem este zalahnut.. co ty chystas na dnes?

mimi21mimi
16. jún 2010

@lulu4 nie som este na MD... ale pytali si mesacny vykaz za marec (za tanecny klub) a ked som s nim prisla, tak mi povedali, ze sa pomylili, ze ho tam uz od aprila maju.... vrrrrrrrr strasne s nimi!
U nas teda riadne prsi, takze dovarim obed a budem asi citat knizku a nieco upratovat.... nejako moc moznosti nema.
A co mas v plane ty? 🙂

lulu4
16. jún 2010

@mimi21mimi no tie uradove omyly mam najradsej cloveka by len prehanali... ale co uz narobime, este sa nalietame po uradoch ked sa nasi drobci narodia.. alebo vysleme tatkov nech povybavuju 🙂
plany budem mat asi take podobne ako ty, ved nic ine sa v tomto pocasi ani neda 😖 a tak som sa tesila dnes von ze pojdem si vyvetrat hlavu, lebo som este vcera a predvcerom dokoncievala jednu pracu do skoly a teraz uz mam uplny pokoj od skoly a neda sa ist von 😠 idem tiez nieco varit len neviem vobec co, niekedy su napady ale niekedy je to slabe...a potom asi ako ty, budem bud na nete alebo si pozrem nejaky film alebo nieco upracem... aj povysavat treba, aj prach utret, aj prat ale to nebudem ked sa to neda von vyvesit...

mimi21mimi
16. jún 2010

@lulu4 ja uz som poprala, takze pojdem roztiahnut susiak na pradlo... aaaach sa mi nechce 😒
dnes som nasla na nete taky recept na bravcove masko, tak skusam, co z toho vzide. 🙂 aaaa vybavila som aj Den otcov - kupila som ocinovi hru na pocitac 😀
a malinky vyvadza? 🙂

dugyna
16. jún 2010

@lulu4 jasne pozdravim a hned ako sa ozve dam vediet..

mimi21mimi
16. jún 2010

@dugyna Dugy a ty ako? mala sa neponahla? 🙂

hmla
16. jún 2010

čaute kočky,
dnes som si zobrala dovolenku,ráno som nemohla vstať z postele,tak som doma 🙂 ....teraz pozerám dámsky magazín a prišla som pozrieť ,či sa tu niekto nachádza online 🙂

tadotami
16. jún 2010

ahojte dievcata

tadotami
16. jún 2010

@dugyna som si vsimla ze ti 38tt svieti.za chvilku mas misku pri sebe.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre