Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
11. feb 2010

ach miri, to bude dobre,
len nesmies prestat verit
vsetky na teba myslime

dugy ale normalen niesom cukrovkarka

garonka
11. feb 2010

mirka nezufaj moja treba veriť že všetko bude dobre
ľahko sa nam to tu hovorí ale posielame len dobru nadej, že bude všetko oukej, malinka je bojovníčka

mici111
11. feb 2010

mirka, neprestavaj verit! malicka to zvladne, urcite!!! drzim palce..

janinna11
11. feb 2010

Mirka vsetky na Teba myslime!!! Drzte sa!

janinna11
11. feb 2010

Mirka vies aj viac, krvacanie kolkeho stupna diagnostikovali malinkej?? Nie vsetky su az tak nebezpecne, prave som o tom citala. Drzim palce!!

natalia777
11. feb 2010

ahojte baby, ako sa mate? 🙂
miri: drzim palce, nic ine nezostava len dufat!

garonka
11. feb 2010

dugy nemala som zvyšene tie testy AFP su negatívne, skratka v nemocke robili utz kde kukali či ma babo razštep a tak a potom ďalší pred odchodom z nemocky či je všetko oukej
na morfo mi pozerali či je v poriadku, či mu funguju organy tak ako maju, jeho miery a vahu
takže netreba ísť len podľa mudrych kníh 😉
morfo utz neznamena, len dohľad či ma babo razštep chrbice

mirka12011
11. feb 2010

gari si tu?

garonka
11. feb 2010

mirka anooooooooooooooooooooo

ako stale 🙂

mirka12011
11. feb 2010

hih no regi este neporodila? este som sa nedozvedela?
ako sa citis pred zajtrajskom kto sa postara o hafana? mm o tom uz vie?

garonka
11. feb 2010

mirka neviem dugy ma na ňu kontakt a neozvala sa dugyne zatiaľ
ja som v pohode možno pôjdem domov nezostanem asi tam ale nenamyšľam si nič dopredu
uf havo? ten bude s mm ale chcela ho i mamina len havo je citovo naviazany na mm tak by to neprežil keby bol s mamou 😅

mirka12011
11. feb 2010

ajajaj tak mozno rodi alebo uz porodila... hihi
inak ty mas zajtra poradnu v nemocnici alebo tam mas uz ist akoze na prijem alebo akoze daj ma do obrazu 😉
a havo no tak ked je naviazany na mm tak potom aby papal aj pil nech radsej ostane s nim...

garonka
11. feb 2010

mirka na poradňu CTG a prietoky 😉

mirka12011
11. feb 2010

aha a podla toho urcia ci mas cas alebo ides rodit :D skoro

garonka
11. feb 2010

ako čo skoro? 😅

podľa tlaku uvidia lebo sa mi dviha hore a neklesaaaaaaaaaa

mirka12011
11. feb 2010

ja dufam ze budes rodit skoro hihi uz bolo dost kinderkovania a ked ten tlak ta tak prenasleduje bude lepsie ked si ta tam nechaju....

dugyna
11. feb 2010

miruska to je strasne ☹ to ma velmi mrzi, ale neboj budeme vsetky na malinku mysliet ona je velka bojojvnicka uvidis Harmony je silna

elko69
11. feb 2010

mirka sme tu s tebou,boze nech to len dopadne dobre,malinka Harmony je boovníčka musí to zvládnuť!!!!ani neviem co napisat,je mi to strasne luto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lulu4
11. feb 2010

ahojte: dnes som bola na tom prenatalnom skriningu v I. trimestri, dokina vsetko pekne pomerala a vsetko sedi ako ma, takze som velmi stastna ze malinke je zdravucke a nie su tam ziadne vyvojove vady, este mi zobrali krv a cca do tyzdna budu vysledky....
dnes som maleho drobca videla najdlhsie a normalne sono mi prepla do toho 3D a to uz bola ina kvalita, krasne to vyzeralo, cely cas sa tam malinke vrtelo a kyvkalo rucickami a nozickami... az nakoniec chudatenko zaspinkalo 😀
bolo to uzasne

lulu4
11. feb 2010

mirka: fuuu ani neviem co napisat, len vela sil vam zelam a hlavne malej nech zabojuje zas.... drzime vam palce

dugyna
11. feb 2010

ja viem leni ze normal nie su cukrovkarak..zavisti ci ti povie dr ci je to vyslovene gestacny diabets alebo ci mas len poruchu tolerancia glukozy..a podla toho ti povie co treba ci bude stacit len nejaka dieta..
ja len aby si bola pripravena navsetky varianty

lulu4
11. feb 2010

dugy: pozerala som novu vybavicku velmi pekne vecicky si pokupila, mate sa na co tesit, ked to bude mat malicka oblecene 😵

happy8051
11. feb 2010

no baby, ovel mudrejsia teda nie som... kupila som si nakoniec rakusky test... ukazal sa malinky tienik druhej ciarky... neviem ci ho tam vidim aj ked tam nie je 🙂)) ale vidim ho tam... je bledulinky ale je tam... tak nevieeeeeeem.... dalsi test urobim az doma k mrcha dovtedy nepride

dugyna
11. feb 2010

garonka ale ja som nikdy nepovedla ze morfo uzz je len ci babo nema rastep 😉 ..morfo sleduje ci babo nemame vyvojove chyby na srdiecky,ci ma oblicky ok, ci nema diaphragmaticku herniu, atriu pazerka, ci su ok plucka aine

samozrejme ze nie vsetko je podla knizky..ale takisto zavisi aj od dannej pacientky a od jej zdravotneho stvau..a trebas v zavislosti od toho ak lieky uziva ak uziva.. ak ked pisases ze ti ho robili v nemocke tak to je ine..ja som si myslela ze ti to tvoje dr orbila 😉

baby prepacte bola som pre vecicky co mama nakupila..tak potom pofotim 😉 a drahemu som robila rafaelo
rogi potom odpisala ze zatial sa dalej nic nedeje ale ze primar povedl ze ak do pondelka nepojde samo tak mu pomozu
a rogi este pisala ze mirkinej malickej drzi palce
a za nam praje pekny den vsetkym a mysli na nas

dugyna
11. feb 2010

happy dalsi test si mozes spravit za 2 dni 😉 tak gratulujem.a keby si nahodou zacal spinit alebo jemne krvacat..lebo tu pises o mrche..tak hned vyhladaj lekara.ok

lulu dakujem este pofotim dalsie a pridam do albumiku 😉

happy8051
11. feb 2010

dugy ja neviem.... nejdem sa predcasne tesit, lebo / je tak slabunka, ze uz aj pochybujem ze je tm 🙂))) no... pockam co bude... buduci tyzden by to malo byt aj na teste uz jasne si myslim...

dugyna
11. feb 2010

happy za dva dni budes mat viac hcg v tele..cize viac aj v moci a ciarka bude silnejsia..takze za dva dni si sprav dalsi test..a este jedna vec sprav ho z ranneho mocu..sice nepisu ze musi byyt ranny ..ale v rannom budes mat najvacsie mnozstvo hcg 😉 budem na teba mysliet

baby kde ste vsetky zmyzli?

dugyna
11. feb 2010

rogi pise : ze ju mrzi to s malou Harmony ☹ , ze to uz vyzeralo tak dobre. a dufa ze sa to zase obrati k dobremu, treba mysliet pozitivne.ze mysli na Harmony aj na Mirku, a Mirka ze ma byt silna.

a drzte sa vsetky

lenocka84
11. feb 2010

uz sme doma
boli sme s detmi na karnevale, paradne bolo
perfektne som sa zabavila

dugyna
11. feb 2010

juj leni tak to ti verim..ono je tak tazke vybrat masku..ked su take krasne a vsemozne 😉
idem pofotit vecicky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre