Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janefonda
3. mar 2010

to sú muži 😠 spolahlivosť sama o sebe! No snáď to stihnete. A na čo konkrétne idete?

barbyes
3. mar 2010

na čajočky, majú akciu, že keď kúpiš 3 lístky tak jeden dostaneš zadarmo tak ideme aj s maminkou a jej priateľom. už mi volal, že je za chvíľku tu tak snáď stihneme. takže odchádzam*pa-pa

lenocka84
3. mar 2010

ahojte
nejako ste toho dnes vela nenapisali

veji ozvi sa mu, ked mne nevynada ze mu furt skypujem, tak je to ok

happy8051
3. mar 2010

janefonda: mam tu zatial prechodny pobyt, kedze mi sem chodi vsetka posta ohladne zivnosti... ach jaj to je kopa otaznikov... ale dufam, ze dospejem k nejakemu zaveru... buduci tyzden sa chystam volat na socialny urad...

lenocka84
3. mar 2010

jeeej happy este ze spominas prechodny pobyt, i treba vybavit
kurnik takmer som zabudla

jjana17
4. mar 2010

dobre ranko, ako citam vcera ste toho moc nenapisali,,,
je tu takto rano niekto? 🙂

mirka12011
4. mar 2010

ahojte babenky tak mam po glukozke skoro hodinu som ju udrzala v sebe a tak isla von cize z testou nic a na dalsi tt mame 28tt cize uz na nu asi ani nepojdeme opakovane bo to skonci tak ako dnes...no ako fuj, v pohode voda z cukrom akoby ale pre mna nieco neznesitelne.... ☹

garonka
4. mar 2010

ahojky a kde ste všetky? sa slnite vonku na slniečku 😀

lenocka84
4. mar 2010

ahojte
lusy na slniecku? akom?

ja som len pred chvilou vstala, nasrata ze az
ten moj mm je taky idiot az to dverami plieska
ako ked je on opity, ja ho zakryjem ked otvaram okna, ale nie, on je teraz na mna urazeny, tak otvoril okna, ale mna nechal odkrytu, brucho von, ako uzasne
dalsi uzasny den pred nami

garonka
4. mar 2010

leni no tu v KE pekne svieti slniečko a v BA sneží či mate zamračene?

to poznam keď sa chlap ožere ja som svojho v piatok vytrepala do obyvačky, s malym som spala na veľkej posteli sama, on sa potom prikmotril k nam rano o šiestej nasraty lebo nekukal hokej kvôli nam zamkla som sa do spalne.

Neboj neprechladneš moja alebo si dlho ležala odkryta?

jjana17
4. mar 2010

ahojte, leni i ked viem ze sa to povie lahko ale klud, nespravis s tym nic, ja aj ked som akokolvek nasrata na mm tak vzdy ked spi alebo tak ho pozakrivam atd ale chlapi su ini,
hadam si neprechladla do rana,

barbyes
4. mar 2010

chlapí su sebci, stará známa vec ☹ neboj leni, určite si neprechladla a bude OK 🙂

lenocka84
4. mar 2010

to len rano ked otvoril okno
ale skoro ma vystrelo od nervov
by som ho .....

lusy tu je zatiahnutem, a nevyzera to dnes na slnko

mirka12011
4. mar 2010

gari ahoj teba som tu nestretla od porodu 😝 nemam na teba stastie hih ako sa mate s malickym hihi hmm

lenocka84
4. mar 2010

su sebci a poriadny
som zvedava ako dlho ho to bude este drzat, nebavime sa uz 3. den
zatial rekord

mirka12011
4. mar 2010

ajajajaja pozeram, ze tema chlapi zasa vedie, ale sak oni maju o koliesko menej 😅

garonka
4. mar 2010

no som tu maly zas zaspinkal len cumlíkuje 🙂

leni my sme sa raz nebavili skoro tyždeň, jemu to bolo fuk, a ešte mi šplechol do tvare že on neustupi ale vedia byť ti chlapi tvrdohlaví, a v tehu so mnou trepali hormony poriadne tak sme sa sem tam pochytili pre somarinu

mirka no ty si tu veľmô maloooooooo 😀 jak sa ma vefuš? nemam na ňu číselko mama ma môj mobil a tam mam jej kontakt, tak možno ju dnes pustia domov 😵 alebo zajtra

garonka
4. mar 2010

babce dobra haluz ta tema 😀 😀 😀

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

mirka12011
4. mar 2010

vefi sa mi neozvala vcera cize ju zdrbem hned sms-kou nech aspon prezvoni ze zije 😅
ale ja som tu skoro vzdy len ked si tu ty tak tu niesom 😅 ako malicky hmm poslucha? pribera? krstinky robite?

lenocka84
4. mar 2010

lusy tu temu som dnes kuki aj ja
ako rehot

blleeee normal mi ostalo zle, fuuu som zvedava kedy to prejde, sa mi nejako zatocila hlava, a som akoby ma mechom prastili

garonka
4. mar 2010

miruš no poslucha zatiaľ budí sa každe 3 hodinky na papanie, tak ho treba hodinku uspavať lebo on je kraľ 😀
ako vstane tak ho šupnem na balkon na 20 min aby si dlhšie pospinkal
no chceli by sme krstinky 27.3 pred veľkou nocou tak dnes uvidíme či fararko môže lebo sobota sa nam hodí najlepšie.
no som čítala že si sa pobľula z tej sladkej vody? 😀 😀 😀 mne to chutilo 😅 😅 😅

garonka
4. mar 2010

leni som sa poriadne narehotala akože taku temu založiť 😀 a tie odpovede 😀

nemaš nízky tlak? ja mam od rana upchaty nos ma porazí 😠 a ten Sterimar sprej do nosa vyhodím von oknom

mirka12011
4. mar 2010

😀 sa mi smejes? ja len dufam, ze ma tam neposlu znova ked uz mame 28tt na dalsi tyzden... to nebolo poblutie ale mega blutie 😅 ako chutovo to bolo sladke hej nic moc ale na moj zaludok ach jaja
jujuj tak to je teda kral ked si takto stanovil ze uspavajte ma juj zlaty....

lenocka84
4. mar 2010

baby a maly tancuje lambadu, ale doslova, keby ste videli co sa mi s bruchom robi tak dovi a dopo
a stekli to

garonka
4. mar 2010

miri teraz si našiel lepšie spanie na mojom kojeneckom vankušiku no čo snim už 😀

joj to všetko z teba vyletelo von? sa nedalo zadržať? inač kamoška nebola na tom teste vôbec lebo bľula do ôsmeho mesiaca jej bolo pekelne zo všetkeho zle, ta to ale nezvladla vôbec

mirka12011
4. mar 2010

jajajaj leni ked stekli ta to dobre horeis keby bolelo mne na tej blukozke mala tancovala sa jej to asi nepacilo 😖

garonka
4. mar 2010

leni ja som svojmu pušťala ľudovky alebo v aute Mariu Podhradsku vtedy sa vrtel ale akonahle drahy pustil DJ Tiesto som myslela, že mi z brucha vyskočí 😀

lenocka84
4. mar 2010

mirka tak aj on vie tak bolestivo kopnut ze ma ide rozhodit
ale vacsinou je to ok

mirka12011
4. mar 2010

no ja poviem doktorovi ze akoze zbytocne zasa tam nemienim ist, ze stat rano o 5.00 vyblut sa vyblujem aj doma :D a ne aj doma aj tam no akoze ma porazi s toho....
hej som videla fotecky no kral je kral uz je to jeho vankus 😝

mirka12011
4. mar 2010

no mna minule jedno rebro bolelo a na dalsi den druhe no sikovna je ked tak kope 😅 ale teraz boxuje 😕 tvoj tancuje 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre