Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janefonda
8. mar 2010

Leni no veď aj moja niečo povie, ale len také nevyhnutné veci. Mohla by aj viac si myslím. 😉
Barbyes nech sa potom mužíček pekne stará o svoju tehuľku! 😵

janefonda
8. mar 2010

Majinka keď to s ním nebudeš preháňať a dávať si ho každú minútu, tak by to nemal byť problém. Skús sa napariť nad harmančekom, mne to vždy dobre urobilo 😵

lenocka84
8. mar 2010

hodila som domcek do albumu, aj s popisom 🙂

janefonda
8. mar 2010

hehe ale ťa namazal...zlatéééé. Vidím, že rastieš tak ako sa má 😉

majinka85
8. mar 2010

vdaka

lenocka84
8. mar 2010

jane tak myslim ze ano, aj napriek tej cukrovke
ale zatial ju zvladam, dnesne merania su uplne v pohode, tak somrada
vcera to bolo zle, ale myslim si ze to bol dosledok toho ze v sobotu mi bolo zle, a ze vcera ten moj inzulin nestihal makat ako mal
lebo dnes jem to iste ako vcera a ten cukor je v norme

janefonda
8. mar 2010

leni cukor skáče aj ľuďom čo nemajú cukrovku a presne ako vravíš, možno to bolo spôsobené tým tvojim sobotňajším stavom.Hlavne aby si sa ty cítila dobre a všetko bude v poriadku 😉

lenocka84
8. mar 2010

uvidime, meram aj zajtra a stvrtok kontrola

jjana17
8. mar 2010

ahojte, ako sa dnes mate? ja som mala dnes poradnu tak som si posedela u doktorky snad celu vecnost, ale nastastie vsetko ok

jjana17
8. mar 2010

leni ty si ho niekde videla lacnejsi?

lenocka84
8. mar 2010

poslednu dobu nam to tu nejako kape

vejula
8. mar 2010

jj leni dnes je tu riadne mrtvo. Odišli nam skalné tehulky ako garonka a vefi, nooo snad sa to tu rozhýbe. Už to tu raz tak vyzeralo biedne a pototm to ožilo

mirka12011
8. mar 2010

ahojte babule co noveho?

lenocka84
8. mar 2010

sak to je strasne, som tu cele dni a totaln ze nuda
ide ma rozhodit
veji ako sa citis?

mirka ahoj, co nove? tu nic okrem toho ze je tu mrrrrtvo

mirka12011
8. mar 2010

hmm leni ta to co to dnes kazdy spi ci co hihi
ja mam dnes nakupceky za sebou nakupene vecicky uz len vyprat vyzehlit a odlozit do skrine nech pekne este trosku cakaju 😀
zajtra mam poradnu a idem na interne akoze na kontrolu som zvedava ci budem musiet znova na tie testy ci sa zlutuju nadomnou 😀

lenocka84
8. mar 2010

ktore testy mas na mysli?
ja som dnes bola u obvodaka, zistili sme preco ma picha pod tymi rebrami, reflux, dal mi odporucanie co a ako jest,a ked nie tak sono zlcnika, tak som zvedva ako to bude

mirka12011
8. mar 2010

no na ten cukor tu glukozku co som vyvracala 😀 ale uz mi tu svieti 28tt tak snad uz ma neposlu zopakovat to a znova to vyvracat 😀
juj tak leni co to ja ze maly ta tak kope a mozno to bude aj nieco ine... ☹

lenocka84
8. mar 2010

mirka to boli stale aj ked nekope
takze uz som to musela povedat elbo obcas je to neznesitelna bolest, ale dr. povedal ze je to bezne pri vyssom stadiu tehotenstva

mirka12011
8. mar 2010

juj tak sa mam nato pripravovat hej? hmm
tvoj mm je sikovny ked sa takto stara aby si nemala strie 😉 😉 😉 a k tomu aj meno napise juj zlateeee

vejula
8. mar 2010

čavte kočky už ste tu dve???

No leni celkom dobre sa cítim, len som prežratá sladkého 😝 Ale akosi stále nemôžem prestať mlsať. No to bude sranda to zhadzovať po pôrode 😅

a z tvojho manželika aký umelec 😀

lenocka84
8. mar 2010

tak mm sa zlakol ked mi nasiel naznak prasknutia koze, tak este poctivejsie kremuje ako doteraz
a vcera sa bavil, tak napisal aj maleho meno
je obcas velmi zlaty, ale zase ho nechcem prechvalit

btw baby spomenuli si chlapi ze je MDZ?

mirka12011
8. mar 2010

leni ja tento sviatok nejako neuznavam bo som ho nezazivala bo som bola mala 😀 nato mam valentina 😅

happy8051
8. mar 2010

baby a co je s dugy???

lenocka84
8. mar 2010

veji tak obcas sa snazi, to musim povedat

mirka aj ja, ale tak ked uz otec si spomenul, tak preto ma to napadlo

happy moc netusime, mala svadbu, a mala sa ucit tusim na nejake skusky, alebo tak nejako, uz nepisala no min. 2tt urcite

mirka12011
8. mar 2010

leni aj moj tato si spomenul ale dal mamine kvet a kukol namna a hovori ty tento komunisticky sviatok neuznavas a mm sedel pri mne a sa smial, ze pravda...
hyppy ja som s nou pisala asi pred 5dnami a len vas dala pozdravit a neviem preco k nam nechodi asi ma malo casu...

vejula
8. mar 2010

no my MDŽ tiež neroslavujeme, to skôr tí starší, ešte čo boli vychovaní komunistami.. Ale môj tatko si vždy najde vyhovorku - MDŽ je komunistický prežitok a Valentín tu prišiel z tej snobskej ameriky... 😝

Ale my moc neoslavujeme takéto sviatky ani Valentína, len tak že si povieme že pekného valentína to je všetko, ale mne o vyhovuje, nie som ten typ čo potrebuje oslavovať každé výročie zoznámenia prvého rande prvého bozku prvého sexu... No ako niektoré, ja by som si to tiež všetko nepamatala. Mne stačí ked si mm spomenie na výročie svadby a na narodeniny. A to tiež nebudeme oslavovať v neviem akom velkom štýle 😝

lenocka84
8. mar 2010

tak moj mm sa dnes prekonal a dostala som kvietocek
ale on je taky rozcitliveny odkedy som tehu, tak to beriem s rezervou
som zvedava na meniny, to by uz mohol byt ajmaly na svete, tak sa necham prekvapit

miska1981
8. mar 2010

ahojte tak po dlhsej dobe som Vas prisla pozdravit, nejako Vas tu ubuda 😉
chcem pogratulovat vsetkym maminkam co uz porodili, mam dojem, ze vejulka si na rade 🙂

mne dr. posunula tyzden, uz mam z toho mis-mas, takze nie som v 32 ale v 31 tt...

veji nakoniec ides rodit v ZA?

vejula
8. mar 2010

ahoj miška...

Ja idem rodiť do CA už som rozhodnutá, aj teraz pred chvílou mi píésala jedna kočka čo rodila v CA že bola vééélmi spokojná, takže ma utvrdila...

A s tými datumami si nerob starosti, najpresnejší je ten ktorý ti určili podla sona v tom 12tt... Teraz už možeš mať menšie mimi lebo to má proste v genoch, takže byť tebou na tieto dalšie terminiy porodu sa moc nespolieham 😉

miska1981
8. mar 2010

tak som Vas nevychytala, ja uz pojdem domov, tak krasne tehulkovnie a aspon Vas budem citat...
drzim palce nam vsetkym 🙂 😉 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre