Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

hmla
20. jún 2010

@lenocka84 aha,no jasné , tak ste si užívali jeden druhého a druhý tretieho 🙂

lenocka84
20. jún 2010

@hmla hlavne ze sme uz boli spolu

hmla
20. jún 2010

@lenocka84 a malý poslúchal ? 🙂

lenocka84
20. jún 2010

@hmla tak aby si ho tato riadne uzil, aj ukazal ze vie plakat, aj byt krasne tichucko, vsetko

hmla
20. jún 2010

@lenocka84 zlatučký chlapček , cmuk 🙂

lenocka84
20. jún 2010

@hmla bol perfektny, pusinku odovzdam ked sa zobudi

hmla
20. jún 2010

@lenocka84 ďakujem , to je milé , fakt je strašne zlatý 🙂
ja už pôjdem spať,pretože mi už mm nadáva,že tu nemám toľko vysedávať 🙂 .. tak ti želám dobrú nocku,pa 😔

lenocka84
20. jún 2010

@hmla dobru noc, oddychuj

mimi21mimi
21. jún 2010

Ahojky baby.....

hmla
21. jún 2010

Ahojte,
ja som už v práci,ráno sa mi ani z postele nechcelo vstávať ,takéto škaredé počasie,by som aj celý deň prespala 😝

mimi21mimi
21. jún 2010

@hmla Ja som doma.... ale tipujem, ze kvoli tomu pocasiu za chvilu zalahnem 😀
Nevies, ci Tami uz porodila? Lebo vcera som bola cely den prec....

hmla
21. jún 2010

@mimi21mimi ahoj, no tak to ti závidím ,že si doma aa môžeš spať,nevymeníme ? 😎
nevidela som tu žiadne správy o novom bábätku tak neviem 😕

lutsine
21. jún 2010

@mimi21mimi este nikto nic nepisal....

mimi21mimi
21. jún 2010

@hmla Ja som PN .... tak to preto 🙂 ale za chvilu uz aj tak nastupujem na MD.
Ako zvladas tehotenstvo?

mimi21mimi
21. jún 2010

@lutsine Hmmm som zvedava, lebo posledne, co som vcera citala bolo, ze uz je v nemocke a asi porodi.... len neviem najst, kto to pisal

lenocka84
21. jún 2010

dobre ranko dievcata, ako sa mate?

hmla
21. jún 2010

@mimi21mimi aha,tak to si budem musieť pomôcť sama 🙂 ...teraz už je to v pohode, na začiatku mi bývalo zle ,ale všetko zlé je na niečo dobré,teraz si už nesťažujem,pohodička 🙂 a tebe sa ako darí ?

hmla
21. jún 2010

rozmýšľam,ako sa pridáva fotka a som z toho jeleň

mimi21mimi
21. jún 2010

@hmla Vsetko v poriadku.... len sa odhodlavam ist na preventivku k zubarke 😖 strasne sa bojim zubarky, ale musim tam ist.... uuuuf.
Ja som tiez zo zaciatku vracala.... nastastie to preslo, aj ked som vtedy mala pocit, ze uz budem asi zvracata naveky 😀

lutsine
21. jún 2010

@mimi21mimi to pisali uz v sobotu tusim jjana17....

hmla
21. jún 2010

@mimi21mimi tak to poznám ten pocit,viem čo máš na mysli 🙂
tiež nemám rada zubárov,je to pre mňa nútené zlo,ale tak čo narobíme,nejako prežijeme , no nie? však sme ženy 😀

mimi21mimi
21. jún 2010

@lutsine moze byt..... ja som tu celkovo cez vikend bola len na par minut, takze netusim presne.
Ty uz chodis na poradnu do nemocnice? Lebo ja mam ist v 36tt este k svojmu gynekologovi a je mi to trochu cudne.

mimi21mimi
21. jún 2010

@hmla 😀 nooooo zubara prezit je pre mna problem. Si bola v prvom trimestri na tej prehliadke, co sa chodi? Ja som to vynechala s dobrou vyhovorkou - ze stale zvraciam, takze nemozem ist na preventivku. 😀

hmla
21. jún 2010

@mimi21mimi ty si aká prefíkaná ? 😀 to mi nenapadlo , tak ja to potom asi až tak neprežívam ako ty , ale rozhodne to nie je nič príjemné a vôbec sa tam neteším 🙂

lenocka84
21. jún 2010

@hmla ahojky, ved preventivka je ok, mne urobili preventivku, odstranili zubny kamen, a parada. isla som domov. ine ti ani robit nemozu pokial to nie je akutne.

hmla
21. jún 2010

@lenocka84 ja mám celkom v pohode zuby , keďže chodievam na pravidelné prehliadky,ale teraz v tehotenstve sa mi začali nejako kaziť 🙄

lenocka84
21. jún 2010

@hmla to je normalne, ja som nebla na preventivke 5rokov vdaka mojej byvalej zubarke co mi sposobila traumu, a teraz som bola u kamosa, a ten mi povedal ze cakal ze to bude hrozne po tych 5 rokoch ale bol sokovany ze vsetko ok, len ten zubny kamen, a malicky kazik, asi pocas tehotenstva. lebo ze len zaciatocne stadium

hmla
21. jún 2010

@lenocka84 tak to máš super, aspoň si zbytočne nemusela trpieť 🙂 .... moja mama tiež má traumu zo zubárov a nebola tam už od svojich 20 rokov a povedala,že ani nepôjde,jedine ak pod narkozu 🙂

mimi21mimi
21. jún 2010

@hmla Jaaa mo stresujem z toho.... ale uz rozmyslam, ze by som mala ist, lebo ja mam zubarku na byvalej strednej skole a cez prazdniny robi tak vselijake.... a v podstate cez prazdniny uz asi nebude ani moc casu 😀

lutsine
21. jún 2010

@mimi21mimi no ja idem dnes prvykrat k porodnikovi ,ale este ma chce vidiet aj ten moj,takze idem buduci tyzden aj k nemu.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre