Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

tinkarisko
8. apr 2010

Ahoj barbyes ako sa mas? A co mas nove? 🙂

jjana17
8. apr 2010

no i ked dnes svieti slniecko pekne asi budem doma, mam velmi vela roboty , v piatok ideme malovat a chystat drobcovi ako tak izbu tak to musim dat trosku do poriadku,,,,

lenocka84
8. apr 2010

dobre ranko zelam
ako sa tu mavate?

ja som dnes nejako neskoro vstala, bo mm vstaval skoro, tak som robila ranajky a ete som zalahla

uz som dala pradlo prat, a pomaly robim zoznam na nakup

janefonda
8. apr 2010

ahojte tehulky,
u mna dnes noc strasna, budila som sa na poslickov, ako celkom slusna bolest to zacina byt, cize som hroooozne unavena 😒 A to dnes musim pisat tu seminarku, tak sa uz velmi tesim , naozaj...

jjana17
8. apr 2010

lenocka tak ty si ina sikulka dobre ze si pripomenula idem dat veci do pracky,,,,

lenocka84
8. apr 2010

jani noooo to by som netvrdila
vcera sme pricestovali a kufre som vybalila az dnes
takze nie je sa cim az tak chvalit
a taaaaak sa mi nechce do toho obchodu

jjana17
8. apr 2010

vcera bol strasne cudny den, takze som rada ze sa ja skoncil,,,,,
dufam ze dnes bude lepsiie, no pocasie krasne tomu nasvedcuje

janefonda
8. apr 2010

Leni a na co vybalovat, ved coskoro ich budes zasa potrebovat. My stale pendlujeme hore dole a poviem ti, ze kufre niekedy stoja aj par tyzdnov kym sa k nim prepracujem. Samozrejme spinave pradlo z nich vyhadzem a popoeriem, ale zvysok tam na mna dlhooooo caka 😀
tak aj ja idem hodit do pracky, nech sa citim uzitocna 😅

barbyes
8. apr 2010

jak sa Vás tu zrazu vyrojilo 🙂

jjana17
8. apr 2010

ako vidím dnes máme všetky prací deň:DDD

lenocka84
8. apr 2010

barbyes aby si tu nebola sama 🙂

jane aj som nad tym uvazovala, ale potom ze dam to vonku, aby somvedela co tam vlastne mam a potom dobalim
radsej balim ako vybalujem

barbyes
8. apr 2010

to asi každý, tiež nenávidím vybalovanie, ale balenie je fajn.
som rad, že na mňa myslíte a nechcete ma nechať samú 😀 😀

janefonda
8. apr 2010

barbyes my si radi robime spolocnost 😀

No pracka perie, tak sa hned citim uzitocnejsia 😉 Teraz si vsak kladiem otazku, co dnes navarim...prijimam napady, rady, vsetko... 😅

barbyes
8. apr 2010

ja mám dnes na obed kačičku pečenú s kapustičkou a zemiačkami. mňaam 😝 😝 🙂 a na zajtra urobim pangasiusa(rybička) s dusenou zeleninkou a zemiačkami...a potom som tiež v koncoch 🙂 cez víkend jesť nebudeme a basta 😉

barbyes
8. apr 2010

furt sa vraví, že sa dá žiť z lásky a dokonca aj so vzduchu 😕 tak to asi vyskúšame 😀

vejula
8. apr 2010

Ahojte kočky, tak ja stále ešte tehulka.

Mno a doma nemám nič kupene, a fakt že sa mi ani nechce nič kupovať. Zo včera tam mám ešte uvarené morčacie prsia, ale toho už neieje vela takže nehám mm, nech sa naje a ja som si objednala pizzu 😝

janefonda
8. apr 2010

No vidis rybku by sme mohli mat aj my zajtra, ale co dnes? Asi urobim nove zemiaciky na masle s kuracim mäskom na prirodno a mozno aj polievocku, ak by sa mi veeeelmi chcelo 😉
Premyslam, kedy si zobudim muzicka...nech ho tu mam pri sebe a mozem ho zneuzit pri cisteni zemiakov v kuchyni 😠 chudacik moj este dnes ide v noci do prace a konecne bude mat jeden den volna! juch juch juch... ale ked tak premyslam ja mam knedlu v mrazaku, tak co by som s nou vymyslela? Alebo to necham az na buduci tyzden a budeme mat svieckovu 😉 Manzo sa isto potesi. Takze ostavame pri kuracinke a zemiakoch.

ivca17
8. apr 2010

ahoj veji este stale knderko??
ja uz to mam za sebou 🙂 mala je krasna. tak drzim palceky, nech ti to dobre dopadne a nech to mas bez problemov! pekny den.

janefonda
8. apr 2010

cau veji, no vidim, ze dnes mas termin, tak co keby si uz zacala rodit??? Ale zasa no kam sa mas ponahlat, Dominika si este uzijes dost 😝

barbyes
8. apr 2010

mňam jane, aj to by som si dala. ale u nás by museli byť morčacie, kuracie mäsko mi manželík nezje. ale veď chuťovo je to isté, nie 🙂

vejula
8. apr 2010

ahoj ivca, joooj tak ako ti super že už maš maličku pri sebe, mooooc gratulujem 😵 Maš aj nejaké foto??? Inač mám o tebe onfo 😉Viem že si nakoniec šla sekciou... Tebe ionač davali najprv vyvolávačku??? Lebo mne to hrozí ak sa malý do pondelka sám nerozhodne vycestovať na tento svet.

jane no ja by som už aj šla len malý akosi nevníma čas... Asi sa pozabudol, treba mu pripomenuť 😀 No ja dufam že najneskôr cez vikend sa rozhybe, lebo inač pride na radu vyvolávačka ☹ bojim bojim

jjana17
8. apr 2010

vejula , no tak ty to uz budes mat za par, uz budes mat synceka pri sebe,,,
a co skus nejake vyvolavacky take domace, ako trosku pikantnejsi obedik alebo tak,,,

vejula
8. apr 2010

jani skušam skušam, všetko možné, ale myslím že mo tým veciam už neverím. Ten drobec sa nenechá oklamať žiadnym jedlom ani sexom, raz sa mu v tom brušku páči, tak nevylezia ani za ten svet 😅

lutsine
8. apr 2010

a malinovy caj pijes, skaces na fitlopte a sprchujes brusko teplou vodou,papas lanove semienka?

lutsine
8. apr 2010

to sme sa ucili na kurze,ze to su prirodne urychlovace.....

barbyes
8. apr 2010

a čo on za to môže že má taký pekný domček? nemala si mu ho tak zútulniť, ani tebe by sa nechcelo 😀 😀

ivca17
8. apr 2010

veji vyvolavacku nremuseli.. som mala kontrakcie, no ked praskli plodovku robili urychlene sekciu, aby sa mala nelogla z nej.. aj tak sme chytili zapal z nej, ale dopadlo to super mohlo sa stat hocico...
ale vyvolavaka je vpohode.. ja by som radsej normalne s vyvolavackou rodila 🙂
no tak sa drz a nech to uz mas rychlo za sebou..
inak fotecky mam v albume..

barbyes
8. apr 2010

čo je sekcia? neviem si to ani za nič zaradiť.

pepppe
8. apr 2010

barbyes sekcia je cisarsky rez 🙂

barbyes
8. apr 2010

jasné, diki peppe. mi to nevedelo dojť na rozum čo to je 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre