Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

pepppe
4. jún 2010

@tadotami dobre,dobre 🙂 prsalo nam tu,ale tusim uz pprestalo 🙂

tadotami
4. jún 2010

@pepppe inak mozno sa este spolu stretneme v porodke 😀 aj u nas na chvilu prestalo ale este bude bude.

pepppe
4. jún 2010

@tadotami noo bolo by dobre,,no nie??? 😉 uvidime ako nas to chyti,,heh kedy sa malinky vypytaju na svet 😉

tadotami
4. jún 2010

@pepppe vasemu budete hovorit sandro,saso,alebo alex?

vefi89
4. jún 2010

a tu to ešte spí? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimi21mimi
4. jún 2010

@vefi89 aj ja akurat pozeram 😀 poobednajsia siesta

vefi89
4. jún 2010

@mimi21mimi však nech si to ešte užijú 😀 😀 😀 😀

mimi21mimi
4. jún 2010

@vefi89 ja by som tiez isla spat, ale o chvilu dojde mm na obed urcite a zobudi ma.... 😕

ivuskaa55
4. jún 2010

ahojte buduce maminky jak se dari?? 🙂 🙂 🙂 🙂

mimi21mimi
4. jún 2010

@ivuskaa55 zdraviiiim.... aaa pomalicky pomaly... mam pocit, ze ten porod ani nepride 😀

ivuskaa55
4. jún 2010

@mimi21mimi ono to pride jen ve spravny cas ja bich si to stebou vimenila uz to mas za par a ja az v novembry 🙂 🙂

mimi21mimi
4. jún 2010

@ivuskaa55 Hmmm veru ja by som nemenila... som rada, ze to "grcacie" obdobie mam za sebou 😀

vefi89
4. jún 2010

verte že príde chvíľa keď si budete priať byť naspäť tehotné 😀 😀

mimi21mimi
4. jún 2010

@vefi89 diiky za povzbudenie do dalsich dni 😀

vefi89
4. jún 2010

@mimi21mimi spomenieš si na to, neboj 😀 😀 😀

vefi89
4. jún 2010

@mimi21mimi malé deti malé problémy, veľké deti, veľké problémy 😝 😀

mimi21mimi
4. jún 2010

@vefi89 akurat pozeram, ze citas knizku a nemas ju kedy docitat.... ja mam teraz obdobie, ked hltam jednu za druhou od nudy, tak som zvedava, ako sa to zmeni o tych par tyzdnov 😀

zuzumajko
4. jún 2010

@ginger17 mna merala endokrinologicka kvoli mojej stitnej zlaze. to sa vobec netykalo tehotenstva, neboj. To sa robi na kazdej prehliadke u nej. Mne tiez este stale nebrali krv, aj napriek tomu ze som 9+4tt ani nemam tehu knizku este. Ale na srdiecko sme boli v 7 tyzdni a nejakych drobnych. My sme strasne chceli babo, ale ja mam taku poruchu imunity, ze mi biele krvinky napadaju vsetky zlazy s vnutornou sekreciou, takze u nas bol dost problem s otehotnenim. Snazili sme sa uz pred svabou. A ked mi gyndos povedal (ked sme uz za nim prisli ze cakame) ze nam daval 12% sancu splodit babo prirodzenou cestou, tak fakt zti koki.Babo sme chceli strasne 🙂 malu zubrienku nasu 😀
Inak s tym bytom je mozno lepsie ist do prenajmu, ale na druhej strane, to co by ste dali za prenajom by ste mozno mohli dat za hypo..skuste and tym popremyslat 🙂 a ty si kedy objednana na dalsie vysetrenie? 🙂

ivuskaa55
4. jún 2010

@mimi21mimi tak to ti verim ja se uz tak tesim a mam jeste 5 mesicu pred sebou 🙂 🙂 🙂 🙂

lusa889
4. jún 2010

baby s tymi cajikmi pre babo, ja som sa na to pytala dr. ked som bola s malou tento tyzden a povedal ze malej davat nemam, mam radsej ja vypit, tak neviem 🙂 ja si zatial varim rano salku pre dojciace maminky a salku fenikloveho ...

vefi89
4. jún 2010

@lusa889 ale aj dieťatko je smädné 😕

tadotami
4. jún 2010

@vefi89 o tom priani byt stale tehotne tu uz hovorim dost dlho a akosi ma nikto nepocuva.

lusa889
4. jún 2010

@vefi89 to ano, ale zvycajne ked je horuco, teraz ma moje mliecko aj od smadu aj od hladu nie, 🙂

tadotami
4. jún 2010

@lusa889 aj ja sa priklanam k vefi ze treba davat nelke aj cajik alebo aspon prevarenu lucku.aspon trosku.

elko69
4. jún 2010

@lusa889 lenze keby sme sa mali riadit len podla dr. tak to by nasi drobci nemohli nic asi do roka zivota...

tadotami
4. jún 2010

@lusa889 ale viem aj teba pochopit ze mas prve a davas na dr.ja som bola taka ista.naucis sa ,zistis co a ako,dr si vypocujes a casom si urobis podla seba.kazdy sa ucime.

elko69
4. jún 2010

no moja sestra co ma dr. tak je toho nazrou ze kazda matka ma materske mlieko a ze netreba dokrmovat ale ona mlieko nema takze nutrilon fici lebo mala by asi uz umrela od hladu,ale dr to ani nemoze povedat ze ju krmi nutrilonom lebo by ju zozral tak ho nechava nech si mysli ze ju koji...este ju aj pochvalil ze ako pekne rastie mala ze je vidno ze ju koji 🙂 🙂 🙂

elko69
4. jún 2010

no idem ja off tak pekny den baby 🙂

pepppe
4. jún 2010

@tadotami bude to alex,,,alebo alexik 🙂

tadotami
4. jún 2010

@pepppe teraz si mi dala cervika do hlavy.fakt je aj velmi pekne sandro.sesternica sa krstila alexandra a volame ju sandra.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre