Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

miska1981
18. jún 2010

@barbyes velka gratulacia k drobcekovi a vela vela zdravicka Vam prajem 🙂

valria321
18. jún 2010

lenocka84 no tak na leto by si ho isto využila ved maly ti za 3 mesiace 9 kg neviem či bude važiť ...ale ako chceš ja ho predavam aj tak lebo mala je aj dosť velika a strašne je už živá čiže tu by som tam už nedostala ani zanič ta chce byť všelikde inde len tam nie🙂

miska1981
18. jún 2010

@dugyna ahooj ako sa mas?
ucis sa stale na skusky???
a malicka ako? inac ste vybrali pekne meno 😉

riag
18. jún 2010

@jjana17 Jani,tak pozdravuj Tadotami,ze jej drzime palce...

lenocka84
18. jún 2010

@valria321 to treba vidiet ked sa da, pondelok mame rande s vejulou pridas sa?

valria321
18. jún 2010

lenocka84 jasne ja som z vejulou volala ved sa ešte snou dohodnem ako čo a popripade by som ho zobrala ak chceš a k tej hlavičke ten nosič je fajn vymysleny lebo tam ma aj taku opierku na hlavičku 🙂fajn utekam ja k pračke pa a pekny zvyšok dna

pepppe
18. jún 2010

@dugyna dakujem,,,ty ako ,to ze tolko toho vies??? 😉 noo uz som ovela pokojnejsia,,uz viem ze to bude ok 🙂

miska1981
18. jún 2010

baby my uz ideme domkov, tak sa majte,konecne som pridala foto malickej, krasny vikend 🙂

mirka12011
18. jún 2010

@miska1981 ahojky dakujem no kedy ako raz jej kupkanie sa paci ked nieje velmi hladna a ked je hladna tak placka ale ked uz sa olejcekuje tak uz vie ze pojde papkat tak je spokojna 😀 a co vy ako?

elko69
18. jún 2010

@jjana17 chuda..pozdravuj ju od nas a ze nech sa drzi a zvladne to vsetko...myslime na nu

hmla
18. jún 2010

čaute baby,
nám akurát pred schíľou odišla návšteva,už som si upratala,tak už len vyložím nohy na stôl a oddychujem 😝

mimi21mimi
19. jún 2010

Zelam pekny zaciatok vikendu.... neviete ako sa dari tadotami?

vefi89
19. jún 2010

jéééééé, tu sa víkenduje vo veľkom 😀 😀 😀

mimi21mimi
19. jún 2010

@vefi89 nooo asi tak 🙂

maminakatka
19. jún 2010

@zuzumajko no ja som myslela,ze sa pytas na to ,kedy som bola v poradni 😀 ,stolicu mam kazdy den ,ale taku aku som pisala ...

maminakatka
19. jún 2010

caute baby kde ste sa podeli vsetky ? 😀

hmla
19. jún 2010

čaute babule,
my sme už po obede , trošku oddýchneme a pôjdeme von 😉
čo plánujete vy na dnes ?🙂

mimi21mimi
19. jún 2010

Ja by som rada vypadla niekam von... len na dnes hlasia burky, tak neviem, ci sa to vobec vyplati 😒

janee_
19. jún 2010

Caute baby, je tu este niekto, alebo ste vsetky vypadli sa vyvetrat? My sme mali druhe sono vcera na meranie tekutiny na krku miminka kvoli downovmu syndromu. Kedze sa nase male rozhodlo byt otocene presne naopak ako by malo, tak sme museli cakat kym sa povrti. To bol zazitok. Skace to ako mala opica, vrti sa, videli sme ako vyplazuje jazyk, hybe prstekmi. Neuveritelne ako vela pohybov uz vykonava aj ked ma iba 5,5 cm. To je kompletna mala osobka.

vefi89
19. jún 2010

dnes tu sa hotové romány 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vefi89
19. jún 2010

vaaaau, a tu stále mŕtvo a Miško už aj búva 😕

pepppe
19. jún 2010

baby co je s taotami????uz porodila babo???

vefi89
19. jún 2010

Povedzme si to pramo. Clovek dokaze skoro secko.
Urobyt dyru do sveta aj do ozonu.
Urobyt si pekny dom, ale aj peknu hanbu.
Vyzyrat jak pekny hrdina, ale nykedy aj ako pekny idiot.
Nykedy dokaze byt na svete aj sto rokov, ale ani tri minuty pod vodou.
Dokaze obstojne hrat na klaviri a na nervy, skakat do reci a aj o tyci.
A tusim vacej myslet na buduce generacie pocitacov, ako na maturantov.

Ale clovek by si nemal toho az tolko namyslat, lebo je len clovek.
Ani pri najlepsej vole nedokaze preletet v petmetrovej vyske z Namestia hraniciarov na Sancovu ulicu. A to ani za idealnych poveternostnych podminek.
Nedokaze vonat jako lipa a len tak jako topol sa rozmnozuvat po vetre.
To dokaze len boza priroda.
A preto by si mal clovek celkom skromne povedat - Este tak mnoho toho nevim.

A preto sa budem na svete radsej vacej cuduvat jako svet menit.
Lebo pri cuduvani nekapu stromy, nekapu ryby, ale rastu stromy a pada snah. A vsetko je na svojom miste, tak jako ma byt. Tak, jako ked je na jar naozaj jar, v lete ked je leto, na jabloni jablcko, na clovekovi hlava a v cloveku srdco.

vejula
19. jún 2010

vefi to je kraaasne 😵

janefonda
19. jún 2010

cauteeee,
fiiiha ale vas tu je! 😠
My sme dorazili konecne domkov, mala je uz ulozena, manzo na pive....a ja si asi pojdem lazkat ku krpani, kedze tu nikoho... 🙄

vefi89
19. jún 2010

@vejula som ťa tu už dlho nestretla. Ako Dominko???inak to sa Radošinci 😉

vejula
19. jún 2010

@vefi89 aa dobre. Dnes sme boli na prechadzke na vodnom diele a teraz buva 🙂 A ako Mišenko?? To už je riadne velky chlap
Inač moj chlap je tiež na pive a ma mrzi že ma tu takto necha samu, no nie samu ale ked drobček spinka tak vlastne samu 😔

dugyna
19. jún 2010

@miska1981 ahoj misi..hej este uckam..respektvive sa snazim aj ked momentalne nie...
Dakujeme za pochvalu menas 😉
a ty sa ako mas a malicka?

@pepppe ja to studujem🙂

vefi89
19. jún 2010

@vejula no mm robí večeru 😝 ale samozrejme len vypráža vopred pripravené rezne 😀 😀 😀
No chlap to teda je, 8,20 kil ma oblečený, takže radosť. no a dnes sa konečne po vyše týždni vykakal, ale teda mal aj lakte špinavé 😅 s mliečkom už máš oki??dúfam neprikrmuješ

vejula
19. jún 2010

@vefi89 😀 😀 😀 no tak to musela byť zabava 😀 Ja neprikrmujem chvalabohu zatial nam to spolu ide. A maly začina byť užasny smejko tak sa dnes taťkovi rehotal normalne pomaly ho ayž zachadzalo.. A jak keca jak velky chlap normalne niekedy kriči a inokedy tak jemnučko tenučo nežne, fakt je dokonaly. Uplne že z neho nemožem 😝
A mišnko je tiež taky smejko???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre