Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

barbyes
7. máj 2010

čo sa Ti nechce spať? ja som na tom podobne 🙂 a ešte nedávno padlo 11 hodín a ja som už umierala, že kde je posteľ?? by som zaspala aj na chodníku, len spinkať 😀

barbyes
7. máj 2010

aaa, nedočítala som do konca...moja malinká už asi spinká

lulu4
7. máj 2010

mne sa praveze chce uz velmi spat ale sa premaham lebo chcem napisat aspon este jednu stranu do tej skoly... brrr ale tak sa mi uz nechce, musim mat aspon tri strany ako pojdem spat, lebo si to aj tak budem musiet so sebou zobrat aj na vikend, co som nechcela, ale v pondelok to uz musim v skole prezentovat takze nic ine mi neostava....aj ja mam take stavy ze len spat a spat niekedy... aj minule sme boli u znamych na grilovacke od nejakej druhej poobede a na mna o piatej prisiel taky utlm, ze sme museli ist normalne domov lebo by som zaspala aj postojacky 😀

barbyes
7. máj 2010

tak choď spinkať, to vážne nemá význam aby si takto nasilu ponocovala 😨 to už Ti vtedy ani moc nemyslí...

lulu4
7. máj 2010

ved uz aj pojdem nevladzem uz, citim ze som uz totalne unavena... manzelik uz sladko spinka v spalni a ja v obyvacke tukam do klavesnice ako datel 😵 a ty co spanok ta teda presiel a teraz co ostavas hore do rana? 😀

barbyes
7. máj 2010

ja neviem...ale tiež sa už asi idem pritúliť ku svojej lásočke do postieľky, tiež už si sladko odfukuje 😀

lulu4
7. máj 2010

ja sa uz lucim, dobru noc ti prajem, a pekny vikend...

barbyes
7. máj 2010

aj tebe, ďakujem 🙂

mimi21mimi
8. máj 2010

Dobre ranko ..... dnes uz od pol siedmej hore, ale pozeram ze tu sa kecalo do neskorej noci. 🙂

lusa889
8. máj 2010

Ahojte babule 🙂
ako sa mate? pozeram ze ste boli aktivne a popisali veeeela 🙂
my sme stale kinderko, malej sa von nejak nechce, tak cakame kedy sa uz rozhodne 😉

mirka ako dopadla poradna? pozeram ze barbys OK, to je dobre 🙂

janefonda
8. máj 2010

lusa, mimi caukoooo 🙂
Lusa uz sme ta upodozrievali po tvojej vcerajsej absencii, ci nahodou nie si v porodnici 😉 Tak vidim, ze ani ty nechces predbehnut Misku. Ja kazdy den v kutiku duse verim, ze to uz na mna pride a malicka bude tu. A zasa nic 😅 Ako sa citis? My mame najblizsie prist do nemocky az 18., ze je vsetko v poriadku. Len keby sa nam daco nezdalo mame prist okamzite alebo ked budeme rodit 😉

mirka12011
8. máj 2010

Bre ranko babenky...
v prvom rade DUGYNA VSETKO NAJLEPSIE K TEJ 60-tke 😀 , ALE NIE VSETKO NAJLEPSIE K NARODENINKAM VELA ZDRAVICKA VAM OBOM, STATICKA CELEJ ROZRASTAUCEJ SA RODINKE A LASKY.....CMUK 😉

elko69
8. máj 2010

janefonda no zatial ani ja ani jednu nemam ale cakam ze sa strie este len ukazu... 😒 aj ked bola by som rada ak by aj nie..

mirka12011
8. máj 2010

ahoj elko strie nespominaj bo sa objavia nie len tie nieeeeeeeee

elko69
8. máj 2010

miska1981 budem ti drzat palceky,verim ze si uz taka nepokojna mozno v nedelu ani nezaspinkas vecer,ale neboj dobre to vsetko dopadne 😉

elko69
8. máj 2010

miri ty ich este nemas tiez ze nie?

mirka12011
8. máj 2010

elko nie a ani nechcem uz nech ten ani nie mesiac hihi uz len 30dni hihi nepridu

elko69
8. máj 2010

to sa asi kazda bojime tych strii 😠 pocuj neviem ci som sa ta uz pytala ale co das malej do kocika v lete podnu nejaku tenku deku,alebo len plienku??

bubulacik
8. máj 2010

Ahojte, poradte ako sa mam vyspat na boku , alebo na chrbte???? To je taky nezvyk najradsej by som spala na bruchu ako to bolo do teraz ale uz sa neda bo mam brucho ako taky balonik a kazdu noc sa nevyspim vzdy okolo 7,00 somn uz na nohach a pozeram rozpravky... 🙂

mirka12011
8. máj 2010

elko ja mam taku "osusku" ja mam v kociari ten original podklad no ale zasa lepsie pre babo mat nieco z bavlny alebo niecoho normalneho ako latky z ktorej je kociar urobeny tak asi tu "osusku" uz je kupena, vyprata hihi

mirka12011
8. máj 2010

bubulacik na boku vo vyssom stadiu ti inak ani sa spat nebude dat hih na chrbate ked spis vo vyssom stadiu babo ma menej kyslika a teba sa zle dycha tak aj tak to bok isti hihi

barbyes
8. máj 2010

ahojte 🙂

janefonda
8. máj 2010

elko, mirka, ja som ziadne strie nemala, ale za posledne dva tyzdne mi ich pribudlo neurekom!!! Tiez som si myslela, ze ma to uz nepostihne a vidite. Tak dufam, ze vam sa uz nijake nezjavia 😉

Bubulacik len si pekne zvykaj na spanok na boku 😵 nic ine ti neostava 😝

Barbyes cau 🙂

mirka12011
8. máj 2010

no jane nepotesila si ma teraz hihi
juj mne tvrdne brucho ani upratovat neviem hihi

barbyes
8. máj 2010

jane, ty máš už strie? nestraš, ja zatiaľ tiež nemám ani jednu..ja ich nechcem 😒

janefonda
8. máj 2010

ved ja vas nechcem strasit, iba vas na to upozornujem, ze je to mozne...tak ako u mna. Ja som si myslela, ze mna to uz nemoze postrehnut a predsa. Na zaciatku deviateho mesiaca pekne jedna po druhej ☹ Ale tak co uz narobim. A to sa teda poctivo kremikujem denne 😠 vravim si, ze ked sa brusko stiahne nebude to az tak vidiet a navyse casom aj vyblednu, lebo teraz su veeelmi tmave. Hlavna je aj tak moja malicka, co tam po striach 😵

dugyna
8. máj 2010

mirka dakujem 😀 si zlata

dugyna
8. máj 2010

miska drzim palceky 🙂
ale ja som sprvaila s tvojom malickou dohodu ze ona pojde dnes na svet,..ta nasa malicka Miska to odkazal tvojej malickej 😀

dugyna
8. máj 2010

jane a si vcera napisala ako si hodila tie obrazky na stenu..? lebo to nejak neviem nasjt. diky

elko69
8. máj 2010

mirka no lebo sak neviem co mam davat podneho ked ho budem vozit v kociku v lete...

bubulacik no zevraj je lesie ked zena spi na boku a zevraj najvhodnejsi je lavy bok...ja uz teraz tak spavam ze na lavom a sem tam sa pretosim na pravy a rovno uz velmi malo...

janefonda a ty si sa aj natierala niecim??ja skoro nicim teda raz za 2 tyzdne ked si tak spomeniem ze by som sa aj mohla natriet 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre