Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
11. máj 2010

aaaahojte bambulky
ako sa mate?
ja uz od skoreho rana uradujem, vybavujem, a taaaak
mi poslali spat papier zo socialky s materskou, takmer som umrela ze co sa stalo, a kedze dr. dal datum kedy by som mala nastupit na MD a ja som sla skor tak chcu len datum prepisat, a novy podpis
ale nebolo mi vsetko jedno

drzkosa
11. máj 2010

jane no na to sa tesim ked bu ta bodečka taka velikanska 🙂 ty uz zachvliku rodis ze?

bakosko
11. máj 2010

ja ked som bola včera na kontrolke tak tam vydela čierni vačok a v nom taka dutinka ale srdiečko ešte nebolo

janefonda
11. máj 2010

leni ahoj...hlavne ze to bola len taka blbovina 😉

drzkosa...no chcela by som rodit...len malej sa nechce este ist. A ona je teraz sef 😀

tatiana1985
11. máj 2010

ahaaa mirka..takze ide to 🙂 🙂
a dr.na ctg cku ako??? uz si aspon 3x bola nie??

mirka12011
11. máj 2010

no hej v sobotu na pohotovosti to bolo 3X hih v piatok mam dalsie ale nevyzerame nato zeby to uz islo hahahahha takze kinderkujeme dalej uvidime co v piatok...

lenocka84
11. máj 2010

ahoj jane
to ti poviem ze super ze len taka kravina
pocuj Natalke sa moc nechce, tak neviem neviem, kedy mas najblizsie ist k dr.?

tatiana1985
11. máj 2010

mirka vravim ti,,,ze ja som sa im sama hadzala na stol🙂 tak som to uz nemohla vydrzat...ale neboj, tehotenstvo dlhsie nez 42tt trvat nemoze 🙂

janefonda
11. máj 2010

leni 18. mame ist do nemocky na 10:00... ak by bol nejaky problem, tak mame prist hoci kedy, ale objednany sme na toho 18.To nas zrejme zasa len pozru. Tu deticky az tak nevyhanaju, cize ak sa nic nebude diat budeme pekne prenasat 😠
A ako sa ma Patko drobcek? 😉

barbyes
11. máj 2010

čaute babule..
na chvíľu k Vám prikvitnem

barbyes
11. máj 2010

18.mája je narodená moja segra 🙂

janefonda
11. máj 2010

barbyes a co len na chvilu? Pokial viem mas byt doma a sediet s vylozenymi nohami na stole 😀 Tak potom vsetko naj segre, coskoro to tu uz je 😉 Pre mna je teraz uz kazdy datum krasny a idealny na porod 😀

vefi89
11. máj 2010

Lulu, no nemám nejak času sem sadnúť poriadne. poväčšine len prečítam čoto a zase utekám. 😅 S tým bruškom neviem či je už lepšie, za nejaký týždeň prezradím. Zazalienka mi poradila psyllium, tak som to začala hltať no uvidíme ako bude...ale mne je po tom dobre hnusne, ešte to je aj na chudnutie, takže budem mať 25 kilo, ale hlavne že malý bude zdravý 😀 😀 😀

Mirka ja a provokatér???, 😀 😀 😀

ako sa vám tehulkuje?už to musí byť na hovnno keď je teplo. 😝 😀 😀

barbyes
11. máj 2010

to verím jane 😀
idem na poštu nahlásiť TV a rozhlas, sme to doteraz neplatili 😕 nič nám nedošlo tak sme mysleli, ža sa tie koncesionárske poplatky už zrušili a v Nedeľu sme zistili, že maminka to platí..tak som hľadala na nete a to sa musíme ešte zvlášť nahlásiť...hups 😀
a potom idem do mesta, do takého bio obchodíku kúpiť Vladkovi dezodorant, do tesca tie vecičky čo včera písala lulu a potom idem do robotky po gastráče... 😝 a keď už budem v poluse tak sa potrebujem staviť v T-mobile a v knihkupectve, chcem si kúpiť nejaký mini diárik lebo mám iba taký veľký, formát A5 a ten mi je už teraz zbytočný keď nechodím do robotky, ale nejaký by sa mi zišiel aby som si mohla zapisovať termíny lekárov, hlavne keď sa malinká narodí

vefi89
11. máj 2010

barby, ja to mám všetko v kalendári aby aj návšteva videla 😀 😀

barbyes
11. máj 2010

vefi a to psylium Ti poradila na čo presne? my to doma máme, Vladko je taký bio človek 🙂 ale ja som to doteraz neužívala..

barbyes
11. máj 2010

pekne vefi 😀 nech sú poučení aj oni... 😀

vefi89
11. máj 2010

aby Miško nemal problémy s kakaním

barbyes
11. máj 2010

som ani nevedela, že má nejaký problém 😕 ja že píšeš o svojom. tak držím palčeky aby sa zlepšilo

vefi89
11. máj 2010

ďakujeme 😉

mirka12011
11. máj 2010

babky nic sa mi nechce je mi na vraanie mam pocit ze mam zvysenu teplotu juj

vefi89
11. máj 2010

miri, šup do postele rande s čajom

barbyes
11. máj 2010

juj miri, to ma mrzí 😒
mne sa toho zasa chce až priveľa len nemôžem 😠 i tak mám toho už priveľa v pláne 😉

lenocka84
11. máj 2010

patko drobcek spinka, ja som si dozicila horucu sprchu, uvolnil prsia, zeby sa mu lepsie salo, takze sa ideme opat trapit a skusat
a potom by som chcela ist do mesta, tak uvidim co kamoska, ci ide s nami

mirka12011
11. máj 2010

uz mi lepsie vyvracala som sa a uz aj kavu mam hi

barbyes
11. máj 2010

babulky, ja Vás opúšťam...večer sa možno ešte pripojím.
tak sa tu majte pekne...pa

tadotami
11. máj 2010

do kelu je mi strasne zle 😝

janefonda
11. máj 2010

no tak ja som zahajila pobyt na cerstvom vzduhu. Som vylezena na balkone, dala som si vrch plaviek a idem trosku slnit to moje biele telo 😝 Je krasne teplucko, slniecko nam svieti, vcera som si umyla balkon, aj stol aj stolicky, tak dnes si tu uz mozem veselo vegetit 😵 A snad tu napisem aj kusok prace do skoly 😠

mirka no uz len tak kava mi tu chyba a budem sa citit naozaj ako na dovolenke. Idem poprosit muzicka ci mi ju nezrobi 😉

garonka
11. máj 2010

ahojtee

ja tu pridem a vefi tu zas neni? joj ale nemam na ňu šťastie 😅

jane za chvíľku si maminka 🙂

mam chvíľu čas hajame v kočíku tak sa napapame a hajde vonku 🙂

včera som nahodila foto do albumu spal len pol hodinku ale na fotkach vyzera akoby drichmal 4 hodiny 😅

zuzumajko
11. máj 2010

baby tak som volala so svojim gyndosom, lebo v sobotu som odpadla a vcera somc ely den prelezala alebo preklacala nad zachodovou misou a ten mi povedal, ze by bolo fajn keby som ostala doma, ze ma vypise na rizikove..mate niekto s takym niecim skusenosti? Mne to pride zbytocne, ved mi zle nebude byvat celych 8 mesiacov (teda 7,5)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre