Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
14. máj 2010

Mirka ako kontrola???ste ok??timea vyvádza?

elko69
14. máj 2010

lutsine aj ja by som povedala ze tato :D

mirka12011
14. máj 2010

vefi uvidime zajtra 😖

elko69
14. máj 2010

takze dnes som bola u kadernicky,este ma to zajtra caka...aj som si obehla mesto a kupila malemu deku do kocara na leto taku tenku tak som rada to bolo asi tak posledne co mi chybalo ku stastiu 🙂 este nejaku brosnicku na saty a mm koselu fialovu aby sme ladili...a uz som aj oprala a som rada ze konecne sedim a odpocivam...

dominikaa
14. máj 2010

ahojte kocky,mavate niekedy aj take bolesti v podbrusku ako pred menstruaciou?

elko69
14. máj 2010

dominika no na zaciatku som mavala ateraz zase zacinam mat..to sa pomaly maternica asi uz pripravuje na porod..

dominikaa
14. máj 2010

no na zaciatku som aj ja mavala asi tak do3 mesiaca,ale teraz ma to prekvapilo som sa az zlakla ci sa nieco deje

elko69
14. máj 2010

nie mylsim ze je to normalne...aj ja to mavam uz dobre 3 tyzdne urcite,sice je to chvilkove ale je...

lulu4
14. máj 2010

elko: no ty budes teda hotova kočka na tej svadbe, urcite chceme potom vidiet foto 🙂 a dobre sa zabavte

lulu4
14. máj 2010

barbyes: ja som bola v tom obchode pri Hviezde v stredu s kamoškou a ona mi tam kupila pre maleho taku modru ciapocku s uskami a ja som si kupila zlte tricko na leto, velmi pekne a minule som si tam kupila trojstvrtove tehotenske nohavice, velmi dobre sa nosia, ked boli uz tie horucavy vonku som ich uz mala na seba za 13 Eur, tie podprsenky tam maju tiez za dobru cenu... aj pre deti tam maju pekne vecičky... dobry a lacny obchodik ze? a nocnu koselu som si tam minule kupila taku bez rukavov pasikavu tiez za nejake 4 Eura, a minule som tam za 7 Eur pozerala taku s bocianom a tymi vystrihmi na prsiach na kojenie, ale zatial som ju nezobrala, mozno nabuduce sa tam pre nu otocim a to uz budem doma nosit to by som nedala do nemocky znicit

jjana17
14. máj 2010

ahooojte

jjana17
14. máj 2010

baby vy na porod budete mat normalnu nocnu koselu alebo si date dlhe tricko

janefonda
14. máj 2010

caute...
Jani- ja na porod budem mat koselu co mi da spital. Nebudem si nicit svoju... 😉

Lulu vy ste preberali aj nabozenstva v skole? Nemas daco ohladom džihádu??? Pisem konecne tu pracu, som si povedala, ze mozno malicka caka na mna kym to dopisem a potom sa uz narodi 😀 tak rychlo pisem 🙂

jjana17
14. máj 2010

jane no nasa porodka nedava nocnu koselu, tak som rozmyslala ze kupim normalne klasicke tricko velke a to budem mat na porod,,,,,
jane ty si dobra ako si napisala ze rychlo pises,,xi

lulu4
14. máj 2010

Jane, no nabozenstva sme mali tusim v prvom alebo druhom rocniku na Bc. a co si pamatam tak sme brali krestanstvo, Islam a nejake tie novodobe ako New age ci co to bolo ale dzihad??? neviem k akemu nabozenstvu to patri...mozem este kuknut ak by som nahodou nieco nasla...

lulu4
14. máj 2010

Jjani: tak aj dlhe tricko by ti na porod podla mna stacilo, ja som si kupila taku nocnu koselu bez rukavou po kolena taku pasikavu za 4 Eura a ta mi uplne bude stacit a na doma mam tiez jednu pripravenu taku na gombicky ked budem kojit aby som sa rychlo dostala k prsniku a este aspon jednu si musim kupit nech mam na prezlecenie, ked jednu uspinim alebo spotim

janefonda
14. máj 2010

lulu to patri k islamu 😉 džihád je svätá vojna 🙂

jani no co ine mi ostava 😉

lulu4
14. máj 2010

Jane: ja som si na zaciatku neodkladala v prvom, druhom rocniku skoro nic ale idem kuk, ak by som nieco nasla nemam problem ti poslat...dam ti vediet...

lulu4
14. máj 2010

Jane: tak som to prebehla co mam v compe, a mam tam len manazersku etiku, filozof. antropologiu, knihu zavod s casem, Kvietky sv. Františka, par prac co som pisala v ramci studia a este aj tie som prebehla ci tam nie je nieco o tych nabozenstvach a zial nie, to bol len povinne volitelny predmet tusim u nas tak som tomu neprikladala dolezitost.... tak mi je to luto ale nepomozem 😔

jjana17
14. máj 2010

lulu aj ja mam kupene 2 kosele take pod kolena do porodky co maju v predu gombicky ale na ten porod mi to je luto dat,,,,

jane,no inak bola by sranda keby dokoncis poslednu vetu a malinka sa vypyta ,,,xi

janefonda
14. máj 2010

lulu no co uz, nieco vymyslim, to som chcela nejaky normalny uvod o džihade, lebo ja mam aj tak temu dzihad ocami Huntingtona. a jeho knihu mam, to aj tak je cela praca z nej... Dnes to musim napisat, nech mam naozaj pokoj, teda od pisania, potom sa mozem ucit ☹

jani no necham sa prekvapit 😉

jjana17
14. máj 2010

jane ved presne tak, ked to pride tak to pride uz to bude coskoro,,
ja sa uz neviem dockat ked bude maly na svete

lulu4
14. máj 2010

Jane: jaaj to vam dali takto vyslovene od nejakeho autora, hmm tak to musis aj tak z tej knihy pisat... no ja mam v pondelok dve skusky takze sa idem pekne ucit, potom mam bud 27. alebo 28. maja dalsiu a potom este 31. 5. a 4.6. by mala byt posledna ak nebudem musiet ist na nejake opravne... a dve prace este napisat tiez, ved dnes som nabehala toho v meste, som bola v banke zmenit udaje po vydaji, u notara nejake tlaciva overit a potom na poste poslat, vyzdvihnut balicek, potom kniznica a dve knihy som dovliekla domov na tu pracu... no je to vesele... ale ty to pekne dopis hlavne a az potom malicka nech sa pyta na svet, vidim, ze je poslusne dieta uz teraz a berie ohlad na maminku 😵

lulu4
14. máj 2010

Jjani: tak aj mne je luto tych dvoch nocnych kosiel co som kupila ale tak tiez neviem co si dat na porod, mozno tiez kupim take maxi tricko dlhe niekde ale ani som take nevidela teraz v obchodoch nejako...

lulu4
14. máj 2010

babulky ja som si pred chvilu spravila rybičkovu pomazanku a kupila som cerstvy chlebik - mnaaam to bola bašta 😀

jjana17
14. máj 2010

lulu, normalne asi behnem k cinancovi a tam hadam najdem,,,,
mnam tak to by som si dala,,,jaku chut si mi narobila a ten cerstvy chlebik,,,,

lulu4
14. máj 2010

Jjani, ja som si robila na tu pomazanku chute uz tyzden a dnes som nabehla do potravin, kupila sardiny a cerstvy chlebik, ostatne uz bolo doma a hned som si ju spravila... tak som si pochutnala...dufam ze mm mi ju celu doje ked pride teraz z prace 😀

lulu4
14. máj 2010

no vyzera to tak ze tu zase nikto nie je? baby jagy zanedbavate to tu 😀

jjana17
14. máj 2010

mne spadol net,,,,

jjana17
14. máj 2010

tu pomazanku spravim aj ja rano, teda manzel on vzdy taku skvelu spravi, a ked pride rano so sluzby tak hadam mi splni toto zelanie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre