Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

barbyes
17. máj 2010

ja som sa zasa rozhodla, že nástrih nebude a basza 😠 a tak sa musím dostať na tých 31, ale podľa metru, hento mi nejako nesedí, neviem...buď nemám odhad alebo neviem 😒 a dnes mi nešla krv vôbec, som bola mierne prekvapená lebo som tri dni necvičila 😕

dugyna
17. máj 2010

maminakatka vitaj 😉

janefonda
17. máj 2010

dugy to po cviceni s epinom, poslednu dobu mi vzdy praskla dole nejaka cievka, to bolo vzdy len par kvapiek. Neboj nic vazne bavila som sa o tom so svokrom. Ze to aj pre to, ze je to tam teraz viac prekrvene, este som aj anemicka a zelezo nemozem brat, lebo mam potom z neho zlatu zilu 😒
barby tak suer, prave pre tu pauzu mozno ziadna krvicka. Sa ti to tam zahojilo 😉

mimi21mimi
17. máj 2010

dobryyy vecer...... je tu este niekto? mna trapi zub mudrosti, takze na spanok ani pomysliet :(

barbyes
17. máj 2010

ktovie 😕 možno hej...uvidím zajtra, ak sa mi podarí cvičiť že ako to dopadne. mohla by som to zasa aspoň o centi posunúť 🙂
a ty ako kika? čo nové? inak kamoška mi hovorila, že na antolskej mohol byť muž s ňou aj pri prvej dobe 😕 a na tých kramároch Vladko môže ísť normálne za mnou na izbu po pôrode?

barbyes
17. máj 2010

jeejda mimi, tvoj zúbok si vie vybrať čas 😒

mimi21mimi
17. máj 2010

barbyes, ono to zlosti skoro cely den... davam si na to vatove tampony namocene v gine... aspon trochu to pomaha, lebo odkedy som tehu tak sa vyhybam uspesne liekom.... (zatial)

barbyes
17. máj 2010

no tak držím palce aby to prešlo

dugyna
17. máj 2010

barby mozno chytila dobre sestricky niekto iny nebol na vzdychcke...tak je aj na kramaroch ze obcas moze byt manzel aj pocas I.porodnej...nevies na koho natrafis...nie na izbu myslim ze nie..ale na chodbe mozes za nim vyjst aj s malickou a mozte sa dohodnut na kupani ze budete spolu tam kupat..

jane som si vydychla..ja uz ze nieco vaznedjsie..som rada ze si OK 😉

barbyes
17. máj 2010

a to kde na chodbe ju budeme kúpať? 😖 či to ho už pustia dnu? skúsime nejako cez toho Vladkovho známeho vybaviť aby ho pustili aj k prvej...tak snáď sa zadarí 😕

dugyna
17. máj 2010

barby nie na chodbu moze za tebou dojst navsteva a ty mozes zobrat malu za nimi na chodbu...
kupat to ho pustia dnu za vami..ale to treba dohodnut so sestrickami sa..ze o kolkej ma dosjt na kupanie...
tak ked budete cez znameho barby tak snad sa vam podari..

dugyna
17. máj 2010

my sme este neni rozhodnuty..lebo vies jenda cesta do BS nas vyjde 40 eur..len cesta so znamkou..a to este treba papat a pit..
a museli by sme tam ist 4 krat na poradnu..ak by mala nesla skor..a 5ty krat na porod...

barbyes
17. máj 2010

tak to je fakt dosť veľa 😒 a ak by si šla v BA tak kam pôjdeš?

dugyna
17. máj 2010

zvazujem estale medzi kramarmi a antolskou..takze stale je to take ze neviem..
mozno nakoniec rozhodne to ze ci sa malicka este otoci..

barbyes
17. máj 2010

a rozhodne pre čo?

dugyna
17. máj 2010

co? no malicka je zatial KP....a asi ona rozhodne 😉

janefonda
17. máj 2010

ale ze chodte uz spat...co tu buntosite 😀

barbyes
17. máj 2010

ja viem, ale si napísala, že ona rozhodne tak som sa pýtala že o čom? som myslela, že podľa toho sa rozhodneš pre jednu z nemocníc, som to tak pochopila.

barbyes
17. máj 2010

a ty čo nespíš?? 😀

janefonda
17. máj 2010

barby no co ti poviem, aj tak stale chodim cikat a to sa mi spat medzi tym ani neoplati 😀 ja chodim okolo jednej do postele, tak mam este cas 😉

dugyna
17. máj 2010

hej barby rozhodne pre jednu z tych nemocnic 🙂 ale este neviem ako... 🙂 musim pockat a musime jej s mm dohovarat aby sa otocila

dugyna
17. máj 2010

jane ja nechodim v noci vobec cikat

janefonda
17. máj 2010

dugy ani ma neprovokuj, lebo ja som sa skrz to uz par mesiacov nevyspala ☹ cize pre mna nocne vstavanie no problem 😅

dugyna
17. máj 2010

to nie ja pekne vydrzim do rana..ak spim do 10h tak aj do 10h v pohode a to este pre spanim sa poriadne napijem

dugyna
17. máj 2010

ale ja som mala vytrenovany mocak z prace

janefonda
17. máj 2010

tak to aj ja som mala vytrenovany, ale moja mala to zmenila. Podla mna sa s nim hra celu noc 😠

dugyna
17. máj 2010

jane mozno preto ze malicku mas dole hlavickou..ale nasa je KP..ona sa hra s nozickami kopka do neho a sem tam zasande ritulou

janefonda
17. máj 2010

no moja je uz pekne hlavou dolu a este ma aj ruku pri hlave, vzdy si zakryva tvar na ultrazvuku 😠 sme ju nevideli poriadne od nejakeho 20tt. A aj pohlavie sme videli len vtedy 😠

janefonda
17. máj 2010

ok, idem do postele, dam este sudoku a snad zaspim uz. Ved rano vstavame, ideme do nemocky 😅 dobru nocku!!!! 😵

barbyes
17. máj 2010

ja tiež chodím cikať až ráno, ale zato pred spaním idem aj 3-krát a potom sa zobudím, že mi treba vždy okolo 6- 7hod.
tak teda dobrú nocku prajem, idem teda asi aj ja 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre