Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janefonda
21. máj 2010

@barbyes ved je to jedno, ja aj tak necvicim pre tabulku, ale pre seba. Myslim, ze to co mam nacvicene by mi mohlo stacit, ale tak uvidime. A tych tvojich ci uz 30,5 alebo 28 je parada, cize by to u teba mohlo dopadnut veeelmi dobre 😉

barbyes
21. máj 2010

@janefonda tam nejde o tú tabuľku, ale keď si zoberieme, že hlavička bábätka má v priemere 34cm tak sa chcem dostať bezpodmienečne na tých 31 cm

tadotami
21. máj 2010

tamara vozi 3dnove macence v svojom kociku po dvore!!!dotrham ju.fuj len to choroby roznasa 😝

janefonda
21. máj 2010

@barbyes to mas pravdu, ved uvidime ako dopadneme 😉

@tadotami no ako pekne sa hra. Ja ale macky moc nemusim. Hlavny prenasac toxoplazmozy. A hlavne mi vadi ta ich extremna pritulnost 😠

tadotami
21. máj 2010

ja ich nenavidim.fuj uz sa mi zaludok obracia 😝 dojde sem a celu ju vyderatizujem.do kelu ani neviem ake iy sa tam pise taka som znechutena.bleeee 😝
inak hore sa mi ukazalo nove policko-kto na teba spomina a svietila tam 1.ked som klikla na to tak sa mi tam jane ukazala tvoja sprava.hm,sranda 😀

janefonda
21. máj 2010

@tadotami tami to suvisi s tymto modrym menom pre textom. Admini pridali moznost odpovedz, a to sa ti potom zobrazi, aj ked nie si prave pri nete, ale zapnes sa o hodku a nemusis citat celu diskusiu a vies kto na teba este reagoval 😉

barbyes
21. máj 2010

ja mačičky môžem, ale nemala by to robiť lebo ich mačka potom odmietne, bude z nich cítiť Tamarku, a potom zomrú 😒 bacha na to

tadotami
21. máj 2010

hihihi,sranda.barby nic si z tohto nechapania novych veci nerob.aj ja som z toho jelenica 😀 ty brdo ake pokroky sa tu deju 😀
jane diky za vysvetlenie 😀 😀 😀

tadotami
21. máj 2010

barby od vcera ich chyta a stara macka neprotestuje.len sa nase.... a este ju poskriabe.bude ich obranovat.

barbyes
21. máj 2010

@tadotami ona nemusí protestovať len sa o nich odmietne starať, nedá im mliečka a pod. a potom zomrú ☹
a mne to blbne 😠 ja som tomu porozumela, ale mne to z nejakého dôvodu odmieta fungovať 😠 iba keď to tam ručne napíšem, keď kliknem na to odpovedz tak to nič neurobí 🙄 ma to rozčuluje

barbyes
21. máj 2010

normálne nevládzem sedieť za kompom 😒 tak ma bolí chrbát..a to sa nejako nehrbím 😔

tadotami
21. máj 2010

dievcata koncim lebo veduca dosla ze chce este jednu lavu kuraciu nohu jest 😀 darmo jej vysvetlujem ze kura ma jednu lavu a jednu pravu.trafi ma z nej.majte sa.

barbyes
21. máj 2010

@tadotami tak papa, držím palce pri vysvetľovaní anatómie sliepky 😀 strašne podarená je tá tvoja dcérka 🙂

lulu4
21. máj 2010

halo, halo je tu este niekto, ci ste sa vsetky vyparili?

sjusiquatro
21. máj 2010

ja som tuuuuuuuuuu

lulu4
21. máj 2010

@sjusiquatro ahoj teba som tu este nevidela, si k nam dnes zavitala ako nova? vidim, ze uz vies co cakate, chlapceka ako my🙂
gratulujem...

sjusiquatro
21. máj 2010

ahoj no som novaá.. 🙂 krásne vecičky máš...a tá deka je perfektná to z akej stránky?akurát pozeram aj tu stránku s kočikamy...aj tebe gratulujem..

lulu4
21. máj 2010

@sjusiquatro dakujeeem za pochvalu 🙂 vsimla som si, ze ty si tu inkognito a nemas ziadny albumcek vytvoreny..ten kocik co mam v albume chcem na 100% je skvely, mam referencie od cloveka, ktory ho videl na zivo a aj skusal... je perfektny... a super cena hlavne... tu deku som objednavala www.mimibazar.sk/anjel ta pani predava tri druhy, mozes si vybrat a cena bola tiez fajn

elko69
21. máj 2010

Ahojte babule,som len na skok....chcem sa len opytat vy co uz mate malinke ale aj tehulky vo vyssom stadiu tehu mali ste alebo mate bolesti bedrovych klbov??lebo ja to akosik nepocitujem,to znamena ze sa este neroztahujem ani len trosku???

barbyes
21. máj 2010

@elko69 mňa bedrové kĺby neboleli vôbec, akurát panva zo spodu hroozne mooc, ale to ako mi malá tam tlačí, už je ťažká potvorka

janefonda
21. máj 2010

@elko69 mna boleli klby asi len par krat tak vyraznejsie. Niekedy na zaciatku tehu a potom tak pred mesiacom, ale len asi jeden den to trvalo. To som skoro nevedela chodit a na druhy den uplna pohodicka. Tak to mozno este pride a ak aj nie, podla mna sa nic nedeje 😉

barbyes
21. máj 2010

@janefonda a ty čo tu stále strašíš? už si mala byť dávno v nemocke...šup-šup 😎

barbyes
21. máj 2010

na chvíľku idem, muž mi ide pomasírovať moje capky lebo mi asi odpadnú 😝

lulu4
21. máj 2010

@elko69 no co si kupila svagrinke? elko ja ti nepoviem z vlastnej skusenosti ale tak vo vyssom stadiu baby spominali tie bolesti bedrovych klbov ale myslim ze nie vsetky, ze to nemusi byt pravidlom, napr. taka Jane sa mi zda ze to vobec nespominala...

elko69
21. máj 2010

@barbyes
@janefonda lebo mna teda nic,ani panva ani bedrove kosti a moja segra tu skucavala jak pes od bolesti a ja furt nic,tak neviem ci to je dobre al nie,alebo moze to byt aj z toho ze chodim pravidelne cvicit??lebo ani krize ani chrbtica ma nebolieva...

janefonda
21. máj 2010

@lulu4 ja som to v tomto vyssom stadiu mala naozaj asi len jeden den- myslim bolest bedrovych klbov. ALe ako som uz napisala vyssie, na druhy den akoby som tu bolest nikdy nemala. Cize si myslim, ze to nemusi byt 😉

riag
21. máj 2010

@elko69 Ja obcas mavam bolesti klbov,hlavne ked si po dlhsej prechadzke sadnem,relaxujem a potom vstanem...to mam pocit,ze pri kazdom kroku sa rozpadnem🙂 Ono tie klby zvyknu bolievat ked mas vyssiu vahu....ja som zatial pribrala len 6kg,alebo to bolieva baby ktore pred tehu aktivne sportovali a hlavna zataz bola postavena na bedrovych klboch...Ale Elko aj toto je individualne,vobec to nemusi nic znamenat ked nebolia🙂a uz vobec nie,ze sa neroztaujes...

janefonda
21. máj 2010

@elko69 chrbtica ma neboli tiez, cize pohodka, ale krize ma boleli raz pri poslickoch riadne, v tu noc mi kleslo brucho a dnes ma nejako pobolievaju, cize druhy krat a to pripisujem bliziacemu sa porodu---teda dufam 😝 Cize bedrove ma boleli raz teraz vo vyssom stadiu a krize dva krat a to dufam teraz ze sa nieco deje 😉

elko69
21. máj 2010

@lulu4 kupila som jej take elegantis tricko,k tomu nahrdelnik a taku chutnu tasku...no uvidime teda ci sa este dostavia bolesti nejake alebo nie..

janefonda
21. máj 2010

@barbyes veď mne sa tu už tiež nechce strašiť. Radšej by som bola už na izbe aj s maličkou v náručí, to mi môžeš veriť 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre