Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
22. máj 2010

@janefonda no teda malinka strajkuje a nechce ist von hihi

lenocka84
22. máj 2010

ahojte bambule
ako sa mate? dnes sme tu mali fotografku, tak uvidime ake budu fotky

janefonda
22. máj 2010

@mirka12011 jojo, strajkuje krpana mala...Ale uz by teda mohla chciet prist obstastnit svojich rodicov 😉

mirka12011
22. máj 2010

@janefonda sak nas omrzikuje cakat na poradie hahaha

janefonda
22. máj 2010

@mirka12011 tak ved uz nemusite cakat, co uz narobim...ja to naozaj nedokazem nijako ovplyvnit, zial. Pride ked sa jej bude chciet 😉

@lenocka84 urcite budu pekne fotecky, ved ked je pekny model je pekna aj foto 😉

mirka12011
22. máj 2010

@janefonda to som apelovala na malinku ze sup sup hih

lenocka84
22. máj 2010

jane tak v to verim, coskoro uvidim prvu ukazkovu, co mi posle fotografka
cestovala kvoli nam takme r200km

janefonda
22. máj 2010

@lenocka84 urcite to bude supis 😉 potom nas tu potes nejakou foteckou 😵

@mirka12011 ja neviem pokom je mala taka tvrdohlava, ze nie a nie von 😠 muz sa vypytal cez dva mesiace skor, ja som bola normalka na termin, tak neviem co vymysla. Ved predsa nemoze ostat v brusku 😅

lenocka84
22. máj 2010

jane jasne ze dam, aj na FB budu, aj u tej fotografky budu
a Natalka stale nic?

janefonda
22. máj 2010

Leni Natalka nas napina, ako sa len da...Uvidime aky den si nasa slecna nakoniec vyberie 😉 ja dufam, ze dnesok 😀

mirka12011
22. máj 2010

@janefonda ako dlho este budeme cakat na tvoju malinku uvidime, ale dlho uz v brusku byt teda nemoze hihi
ako dlho si bola v hospital vcera?

lenocka84
22. máj 2010

jani nechcem nic hovorit, ale aby to nebol chalan, lebo len tiii sa nechavaju prenasat 🙂
hm???

janefonda
22. máj 2010

leni praveze ja som kdesi citala, ze chalani sa rodia skor predcasne...tak ktovie kde je pravda 😉 No ved uvidime, ved nam iba raz za cele tehu bolo povedane, ze baba aj to nie uplne isto 😀

@mirka12011 nakoniec sme ani neboli tak dlho...od deviatej a okolo pol dvanastej sme uz boli aj doma. Cize relativne ok. Ako obvykle krpana spala na ctg, tak sme ju budili. Vsetko vyzera byt v poriadku, co je hlavne!

mirka12011
22. máj 2010

@janefonda tak to si mala teda dobre

lenocka84
22. máj 2010

@janefonda no ja zase vacsinou ze sa prenasaju
aj vacsinu pripadov takych poznam, ved aj tu baby mali podobne pripady

mirka12011
22. máj 2010

ale kamka prenasala dievcatko 2tt no co ja viem asi sa im nechce ale vacsinou su to chlapci ako pise lenka ale aj dievcatkam sa nechce...aj vcera v nemocnici bola jedna pani co prenasala tt dievcatko a teraz dalsie a tiez prenasa...no je to take no co ja viem

janefonda
22. máj 2010

@lenocka84 u nas u majoviek, zasa chalani isli skor ako baby, tak ja teda naozaj neviem. No ved sa nechame prekvapit 😉

@mirka12011 a co vy ako v nemocke?

lenocka84
22. máj 2010

jane no uvidime, nechame sa prekvapit, ale uz by mohla prist
sa tu vsetky na nu tesime

mirka12011
22. máj 2010

@janefonda vcera 3x ctg o chvilu idem na dalsie a v pondelok na dalsie no tak na prd vcera som bola v nemocnici od 9.30 a domov som prisla pred 15.00 a tak na 17.00 na dalsie ctg som isla no nabehala som sa vcera teda hih

janefonda
22. máj 2010

@mirka12011 a preco mas tolko krat ctg??? Ved to sa musis nabehat neskutocne...

@lenocka84 ved ja je vravim, ze sa tu na nu tesime a ze tu uz ma vsetko nachystane a tak... Este aj tvoj Patko chcel byt starsi ako nasa slecna 😅

lenocka84
22. máj 2010

@janefonda heh on caka ze sa mu narodi frajerka 😀

mirka12011
22. máj 2010

jane keby som presne vedela vyssi tlak malej bije srdiecko rychlejsie cize jej moze nieco zavadzat vcera mi doktor povedal ze ked sa vratim o 17.00 ze je mozne ze tam uz aj ostanem no isli sme domov som zvedava co dnes bude...

janefonda
22. máj 2010

@lenocka84 no mozne to je, co ty vies? Moj mm sa narodil tiez predcasne asi aby bol odo mna aspon o dva tyzdne starsi 😉

janefonda
22. máj 2010

@mirka12011 no nezavidim ti to chodenie po nemocke... Tak ale aspon na vas davaju pozor 😉
Ja si prave sledujem tvrdnutie brusenda, je to kazdych 13 min... Naozaj je to uz hrozne casto...

lenocka84
22. máj 2010

ved pockaj jani ked dame prve rande

mirka12011
22. máj 2010

jane aj mne trvrdne znova brusko a to cely den, uvidime ci je maternica v klude na ctg 😀
no teda mozno budes mat nedelne babo hihi

janefonda
22. máj 2010

@lenocka84 sa tesim 🙂 Bude veselo 😉

@mirka12011 To ja mam kontrakcie vzdy na ctg, len su este slabe. Vcera som tam mala jednu, co sa uz takmer nevosla do grafu, ale potom boli zasa slabsie...

mirka12011
22. máj 2010

@janefonda no teda to musela byt kontrakcia juj no teda tak potom mala by aj sla von len asi nevie kade hahahah
a uz si otvorena?

janefonda
22. máj 2010

@mirka12011 ja ti ani neviem...doki povedal ze v ramci normy.Ze si mysli, ze ked sa mi podari ist na wc, pretoze mam niekolko dnovu zapchu( nic prijemneho teda) , tak ze potom sa to u mna spusti 😅 ibaze ja robim vsetko mozne aj nemozne, aby som na wc isla. Dokonca som si po 9 mesiacoch potiahla z cigarety, lebo to u mna vzdy fungovalo a sice sa daco podarilo, ale nic moc teda... ☹

mirka12011
22. máj 2010

@janefonda mala si si dat glg kavicky a potiahnut z cigaretky alebo daj si acidko jablko banan 😀 tak vodu 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre