Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

dugyna
10. jún 2010

@pepppe nie kazdy chlap je na to...aby bol pri porode ..mne sa paci ak sa partnery navzajim respektuju..a chapu..a neberu to tak ze je to modny boom tak teraz musis byt pri porode 😉
no sak uvdidis kedy sa malicky vypyta na svet 😉

lulu4
10. jún 2010

@dugyna tak to urcite to sa ti potom ani necudujem ze zazmluvnujete dokiho a ked je este ochotny tak hadam budem aj dobry a budes s nim spokojna, myslis ze by mohla nastat taka situacia keby nezazmluvnis ze by ta mohli nutit rodit prirodzene?
s tym ucenim to musi byt v takomto teple makacka.. no mna to bude cakat buduci rok, sa uz tesim 😖 uz aby si to mala za sebou...potom mi daj urcite vediet, ved vies ci to vyslo....no ja uz mam nastastie po skuskach, teda z jednej neviem od piatka vysledky, profak si dava na cas, a este jednu pracu musim co najskor spiskat lebo mi ju uz ani neohodnoti... tak snad zajtra.. lebo na vikend cestujeme prec k mojim starym rodicom im trosku pomoct lebo prerabaju kuchynu, nova linka, maluju a tak, je toho dost

hmla
10. jún 2010

ahojte baby
ako sa máte ? 🙂 ja som dnes nejaká unavená,ako každý štvrtok,to je podľa mňa najhorši deň z celého týždňa..zajtra budem cestovať v takom teple na služobku z roboty,tak sa mi nechce,že to až pekné nie je 😠

hmla
10. jún 2010

zasa tu nikto nie je ? mám ja dnes ale smolu 😀

lenocka84
10. jún 2010

ja aj som len ete volam s manzelom

hmla
10. jún 2010

a kde ho máš,keď s ním telefonuješ? 😕

lenocka84
10. jún 2010

on je v ba, a ja u rodicov

hmla
10. jún 2010

a ty máš kde rodičov,ak smiem vedieť ?

tadotami
10. jún 2010

@pepppe nie nebola ale v pondelok to bolo na sone hrozne.bola som 18.
@dugyna opuchnuta som stale ako ropucha a este tie tepla do toho no nic moc.a zacala som spat po sediacky tak o trosicku je to zvracanie lepsie.
dievcata tamarke sa snivaju kovbojky tak idem sa k nej natlacit.sme same doma.mm ma poobednu.

lenocka84
10. jún 2010

@hmla rodicia ziju kusok od ziliny, takze nas deli cca 200km

pepppe
11. jún 2010

@tadotami verim ja som bola tiez tak nejako,ale slo to strasne rychlo,ako na beziacom pase,behom pol hodky som bola tamvybavena,,,aj v stredu idem,len neviem ci am ist zase najprv na sono 😒

mimi21mimi
11. jún 2010

bre ranko 😉
fuj v tom horko sa neda spat ani v noci, nieto este rano....

janinna11
11. jún 2010

Cavte kocky, dobre ranko aj ja zelam 😉

janinna11
11. jún 2010

@mimi21mimi mas uplnu pravdu, ja som sa budila celu noc, hrozne zle sa v tomto teple dycha, asi si kupim zvlhcovac vzduchu

mimi21mimi
11. jún 2010

@janinna11 to podla mna ani moc nepomoze, ked je az takto horko.... my este k tomu byvame na osmom poschodi, takze nam pali aj z tej prehriatej strechy

janinna11
11. jún 2010

@mimi21mimi no neviem, ci to pomoze, ale zatial aspon skusim klasiku, dat vodu do odparovaca a uvidime... Mne sa uz tak tazko dycha, a to "brusko" stale rastie a rastie... neviem si predstavit este tie zvysne tyzdne do porodu...

mimi21mimi
11. jún 2010

@janinna11 hmmm ved to... a este tie "super" predpovede, ze vraj toto leto budu tropicke horucavy... a potom aby nas tehotne z toho neporazilo 😀

janinna11
11. jún 2010

@mimi21mimi no ani mi nevrav, a to este pred dvoma tyzdnami hovorili o tom, ze toto leto bude fakt len par dni okolo 30°C, ze inak bude vcelku chladno... im uz na SHMU z tych horucav asi drbka... 😠

mimi21mimi
11. jún 2010

@janinna11 mohli by uz nejako zjednotit nazor 😀 mne by vyhovovala taka teplota 20 - 25 stupnov a dost.
Zajtra ideme do Tatier, tak som sa potesila, ze sa tam trochu schladim, ale predpoved ma vyviedla z omylu.
Juuuuuj, aby som uz porodila. Ty to mas este o cosi dlhsie ako ja.

janinna11
11. jún 2010

@mimi21mimi my ideme do Tatier na buduci vikendik 😀 kam idete vy? my do Jasnej, uz sa fest tesim, a tie teploty mam aj ja tak hranicne, max do tych 25°C, potom uz je pre mna total hic... ☹

mimi21mimi
11. jún 2010

@janinna11 Aj my ideme do Jasnej 😀 tam v nejakych bungalovoch prespime jednu noc a v nedelu sup domov.

janinna11
11. jún 2010

@mimi21mimi Tak super, jasna je fajn, Demanovska dolina je uzasna... len skoda, ze uz nezvladam dlhe prechadzky, sla by som hned na Chopok... aky mate program vy?

mimi21mimi
11. jún 2010

@janinna11 ja si spravim vlastny program 😀 my ideme na zraz Seatov, to znamena, ze manzel tam bude behat okolo aut.... a frajerky a manzelky vsetkych chlapov si mozu robit, co sa im zachce, lebo chlapi si to aj tak nevsimnu. 😀

janinna11
11. jún 2010

@mimi21mimi no tak to ano, to chapem, aj chlapci maju svoje zabavky, tak pekny vikend zelam, uz idem off, pa

lulu4
11. jún 2010

dobre ranko kočky, pridavam sa aj ja k tym, ktori sa super vyspali, samozrejme ironicky 😠 vzdy sa mi podari zaspat az nad ranom ked uz trosku zafuka vetrik aj do izby... inak to je na nevydrzanie...
citam ze idete do Tatier tak to budete mat pekny vyletik, ale tam bude urcite o cosi menej stupnov tomu verim

mimi21mimi
11. jún 2010

@lulu4 ahoj lulu... no neviem neviem, pisu, ze tam bude okolo 30 :-/

mimi21mimi
11. jún 2010

hmmm ale dneska je tu nejako mrtvo....

tinkarisko
11. jún 2010

Ahojte dievcata ako sa vam dari v tomto teple?Lebo mne strasne teplo.Fuj 😒

janefonda
11. jún 2010

Ahojte , tak som tu na skok. Je tu nieco nove???

@dugyna no my uz sme na SVK, teraz sa drtim na skusky. Vcera som mala jednu, zajtra ma caka dalsia a pondelok dalsia... No mam to vesele.

@lulu4 Len sa snaz teraz spat, lebo neskor ti to bude chybat 😀

dugyna
11. jún 2010

@janefonda tiez ti to ide tak veselo ako mne v tom teple? ty ale nemas uz aspon brusko...no ale mas zase malicku babiku ktora si vyzaduje pozornost 😉 drzim ti placeky
dnes sme dohodli dr na sekciu, buduci tyzdnem ma cakuju odbery a predoperacne vysetrenie a v PIA mame poradnu..a tym sa dohodneme dalej...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre