Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mimi21mimi
30. jún 2010

@happy8051 Ja som cez bazar kupovala len prebalovaci pult a ohradku zatial, ale som spokojna... ostatne vecicky sme bud podostavali, alebo sme nakupili vacsinu v Polsku....

rose83
30. jún 2010

ahojte, chcela by som sa spytat, enstruaciu mam mat az za 10 dni, ale uz asi tri dni pocitujem take bolesti v [podbrusku ako keby mala prist ta a som nafuknuta ...... ine priznaky este okrem unavy nemam tak neviem ...... na internete som citala ze to moze byt priznak. Tak ja neviem , ale ak by to bolo bola by som teda asi najstastnejsia 🙂 . Mala ste niektora taketo priznaky. Dakujem

happy8051
30. jún 2010

@rose83 mala som v brusku taky pocit cize priznak to moze byt.. kazdym dnom sa to stupnovalo a chodila som na wc-ko kazdych 10 minut s pocitom, ze uz mrcha musela prist... vysledok bol // na teste 🙂 vela stastia 🙂)

happy8051
30. jún 2010

babyyyy poradte mi aky monitor dychu a babyfon mam kupit mam z toho hokej... ani v cenach nemam prehlad, vobec netusim co je vyhodne...

mimi21mimi
30. jún 2010

@happy8051 tie vecicky s menom sa daju objednat na www.bess.sk

gabyka
30. jún 2010

@happy8051 ja ti poradim s monitorom dychu. Uplna jednicka na trhu je NANNY BM-02A (od firmy Jablotron). Ved si o tom precitaj....http://e-shop.nanny.sk/index.php. Ja som si ho kupila, ale este sme ho nevyskusali....este si pocka na nase babo necely mesiac. Babyphone sme zatial nekupovali...

maminakatka
30. jún 2010

@drzkosa tak to priberies ako ja 🙂 ale nevadi 🙂 k dnesnemu dnu mam o 20 kg viac 😀

happy8051
30. jún 2010

@mimi21mimi zlate veci su tam nieco objednam 🙂

happy8051
30. jún 2010

@gabyka vdaka za tip.. pozriem k tomu info

drzkosa
30. jún 2010

@maminakatka ma nestras chiiii 🙂) ale nevadi mi to.. aj ty si takto stupala hned od zaciatku na vahe?

mimi21mimi
30. jún 2010

@happy8051 ja som tiez neodolala, ale teraz zasa uvazujem nad tym, ze ak vyberieme nejake ine meno ako Mirka, tak mam smolu s tymi vecami 😀

happy8051
30. jún 2010

@mimi21mimi myslim z to v pohode predas 🙂

mimi21mimi
30. jún 2010

@happy8051 Noo mozno hej... manzelovi sa aj tak nepacilo, ze som tam nedala normalne napisat Mirka.... 😀 ale sak co, mne to je jedno.... inak my sme povodne tiez chceli Natalku, ale prave je to v stadiu riesenia 😀

maminakatka
30. jún 2010

@drzkosa ano hned to islo tak rychlo hore 🙂a teraz fucim ako lokomotiva 🙂

janefonda
30. jún 2010

@happy8051 mrkni aj angelcare monitor dychu a vysielacky v jednom. My mame ten a zatial vsetko funguje ako ma. A ma aj velmi dobre referencie 😉

happy8051
30. jún 2010

@janefonda to by bolo fajn mat 2 v 1 pozriem sa na to ale o angelcare som uz cosi pocula

elko69
30. jún 2010

@mimi21mimi veru ako pise jane to ani nebudes vediet ako ti ubehne den ked uz budes mat babo pri sebe...
@mirka12011 potom daj infosky ak sa dugyna ozve,strasne som zvedava...

vejula
30. jún 2010

čo kočky dughy sa ešte neozvala??? teda jej mm?

janee_
30. jún 2010

som v strasnych depresiach, stale placem, dieta nechem, buducnost ma desi... mali ste to aj vy?

macocha
30. jún 2010

@janee_ ahoj, sice nepatrim do vašej kategórie, ale ver mi, že depky poznám, odkedy mám dieťa. Jednu oooobrovskú som prekonala pred 2 hodinami. Ale je mi úplne jasné, že je to len z vyčerpanosti, zas bude lepšie 😉

dugyna
1. júl 2010

Zdravim. Manželka včera porodila sekciou,naša dcérka Miška je zdravá a krásna má 3160 g. Manželka je v poriadku,zatiaľ bez komplikácii,bola silná a statočná. Všetky Vás pozdravuje.

tadotami
1. júl 2010

@dugyna dakujeme pan manzel a pani manzelke aj slecne dcerke zelame veeeeelmi vela zdravia a miske kopu elanu do zivota a nech vam robi len radost.skore uzdravenie a zregenerovanie nech ste uz vsetci spolu doma.

janefonda
1. júl 2010

@dugyna gratulujeeeeeem stastnej rodinke!!!! 🙂 Prajem Vam vsetko najsamlepsie 😵

tadotami
1. júl 2010

@janefonda natalke sa nechce spinkat a ani mamine?

maminakatka
1. júl 2010

caute baby mna drbne uz z toho spanku ....zase som nespala skoro nic ...ach jaj 😠

maminakatka
1. júl 2010

@dugyna vsetko len to najlepsie prajem 🙂 hlavne vela zdravicka 🙂

tadotami
1. júl 2010

@maminakatka vitaj v spolku.ja som celu noc vracala.nech spim uz ako chcem stale vraciam.som taka rada potom ze je uz rano.a padne 9hodin a zase ma lame na spanok.krpec zase celu noc zahradu okopaval.

mirka12011
1. júl 2010

@dugyna este raz gratulujem ja ti este dnes cinknem.....

maminakatka
1. júl 2010

@tadotami ahoj Tami tak este 2 in 1 ? 😀 ani nevrav ja tiez zvraciam ,zaha a maly tlaci hore ....ten celu noc akroboticky rock and roll asi tancoval ,no hroza ...a klasika 4:10 ako vzdy sa tlacil,akoby si nohu chcel zdola vystrcit ...konecna uz toto a to mam este kolko pred sebou ...nevladzem uz ... a trepem na sebe uz 20 kg ,kym porodim budem ako neboha Ruzickova ...

tadotami
1. júl 2010

@maminakatka no ja mam na sebe 10kil a mozem ti povedat ze to budes mat len horsie.este ta aj tepla zastihnu.no dievca nezavidim ti.a ano som 2v1.ale ak mi dnes niekto povie ze este sa gulate ako vcera ked som do skolky isla tak uz vrazdim.neviem ci ludia chcu byt zaujimavy ale mne to nerobi nejako dobre ked sa ma to stale na ulici niekto pyta.vcera som uz aj susedu do riti poslala.2mesiace do zadu ani nevedela ze som tehotna a ze kedy uz konecne pojdes rodit?tak som jej povedala nech mi da uz pokoj a neotravuje.ved je to na palicu ked sa ta to za 30min.20ludi opyta.ved keby to bolo take lahke tak uz to vytlacim a hotovo.

tadotami
1. júl 2010

musim offfff.skolka vola.prazdniny nemame.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre