Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

gali
1. sep 2010

@dugyna dobra otazka 😀 Vcera mi bolo cely den zle a dnes som ako rybicka... Takze uvidime, dnes mame termin 😉

mirka12011
1. sep 2010

@gali nieco nove o lulu? a ty ako este to nekukuca na porod?

lenocka84
1. sep 2010

@gali ahoj a ty furt nic?

a lulu4? vieme nieco o nej?

dugyna
1. sep 2010

@gali gali az teraz citam ze brat ta chce dniets odviet rodit 😀 😀 😀 dobre
@elko neviem ci si to tu pisala alebo v inej teme ale sak snad nevadi ked aj tu odpisem...ty ked si chora tak sa vyrabaju protilatky ...aby zabili bacile a tie protilatky idu do mliecka..cize maly je nimi chraneny....samozrejme ze moze ochoriet tiez ale je to menej pravdepodobne...

dugyna
1. sep 2010

kocky nepisala vam lulu??

mirka12011
1. sep 2010

@dugyna precitaj si jej blok dnes odpisovala tam...

gali
1. sep 2010

@mirka12011
@lenocka84
@dugyna dievcata ani ja, ani Lulu stale nic. Dnes sa mam akoby vcerajsok ani nebol. Tolky prival energie, ze az. Bola som po obchodoch s kamoskou 2,5h, potom som upratovala, lebo po vcerajsku sa toho nazbieralo, varila, prala, vesala a teraz sa chystame von. Neviem-neviem, ci to male chce aj niekedy von... 😀 😀 😀 Mame deti - lenochody. 😉

lenocka84
1. sep 2010

@gali za chvilu je to tu, a bude to ok
drzim palceky

carinthia21
1. sep 2010

@mimi21mimi Ahoj, mozem sa spytat, vydavala si sa tehotna? Alebo vies o niekom, kto sa uz vydal a nepotrebuje svadobne saty? Budem sa vydavat cca.mesiac pred porodom a tazko sa zhana nieco za rozumnu cenu. Ak by si nahodou vedela o niekom, daj mi prosim vediet.
Dakujem, Mishel

dugyna
1. sep 2010

@carinthia21 🙂 jej villach nie je kusok od bad eisenkapel?

carinthia21
1. sep 2010

@dugyna No myslim, ze aj ano...my byvame sice na iny smer, a tam som este nebola, ale je to mozne... My sme skor k talianskym hraniciam v dedinke...a o mesiac sa ideme stahovat o 3 ci 4 dediny dalej. Bude to asi 10min.od svokry

dugyna
1. sep 2010

@carinthia21 ja len preto ze mne tam krsna byva..uz som dllllllho nevidela...
som ti totiz chcela poradait kde saty mas kuknut tak preto som kukala ze odkial si....ale to mas daleko...

carinthia21
1. sep 2010

@dugyna No ja vacsinou hladam na nete - cez svadobne salony nemam sancu, lebo su tu v Rakusku predrazene, takze sa spolieham na bazariky a mile osobky, co su ochotne satecky premerat a komunikuju seriozne. Nasla som jedny, co sa mi veeeeeeeeelmi pacili, ale uz boli bohuzial predane. No a dalsie mi dnes ponukla jedna mila pani z Ces.rep., ale nieje to ono, co hladam, tak este radsej pockam s tym

dugyna
1. sep 2010

@carinthia21 odporucila by som ti polsko lacne a pekne..🙂
ja som sa tiez vydavala tehu...ale to som bola 20-21 tyzdne...takze to by som ti moc asi nepomohla 😒

dugyna
1. sep 2010

@gali juj gali uz by sa patrilo aby ste sa obe rozpadli....musis si dat nejaky elixir🙂

gali
2. sep 2010

@lenocka84
@dugyna vsak, tiez si hovorim, ze tymto stylom neporodim babatko, ale slonica... 😀 Len mi je akosi az prilis dobre. Som si myslela, ze ked pobeham mesto, poriadim a budem v pohybe cely den tak to rozbehnem. Vobec nic...

lenocka84
2. sep 2010

@gali ved som prekvapena, taky lenivci su skor chlapci

gali
2. sep 2010

@lenocka84 ako vidis u nas je to skor naopak. Tvoj Patrik sa nevedel dockat a nasa pohodlnost domaca ma casu a casu... 😀

dugyna
2. sep 2010

@gali gali ja som 2tt pred porodom ledva chodila....takze to mozes byt fakt rada ze sa tak svkevlo citis...musis povedat svojmu manzelovi nech vyzeniete drobca 😉

lenocka84
2. sep 2010

@gali ved to je ten paradox 🙂 ale tebe davam max do nedele ale fakt max, potom si to s tvojou slecnou pridem vybavit a trochu ju postrasit

janefonda
2. sep 2010

@gali aj naša malá bola lenivá, pobyt all inclusiv si predĺžila o 6 dní 😉 Ja som sa tiež cítila veľmi dobre, jedine zápcha ma trápila posledné dni tehu inak vôbec nič. V deň pôrodu sme boli s mm na prechádzke, na kávičke a v noci to konečne došlo...a potom to ešte trošku trvalo, ale maličká nakoniec vykukla na tento svet 😉

chrenkovae
2. sep 2010

@gali ahoj vidim že ty ešte stale tu chudatenko ja som bola tiež dneska na poradni a ked do soboty nič tak mam dojsť v nedelu no parada 😅

carinthia21
2. sep 2010

@dugyna No a este k tomu mam polsko na druhom konci sveta, kedze byvam v Rakusku pri talianskych hraniciach, co mam "len" 500km od BA

dugyna
2. sep 2010

@carinthia21 no sak to..ze to mas daleko ale inak maju super ceny a super saty 🙂

janinna11
2. sep 2010

cavte baby, ako sa tu mate?? Dlho som tu nebola

janefonda
2. sep 2010

@carinthia21 ale od grazu to az tak daleko nemas....ak budes mat cestu zastav sa na kavu 😉

janefonda
2. sep 2010

@janinna11 vitaj mamina!!!! ako sa vam dari???

janinna11
2. sep 2010

@janefonda Ahoj! 😉 No dari sa nam dobre, akurat dnes je Drobcek nejaky podrazdeny... ☹ Ale v noci krasne spinkal, od 12-tej az do piatej do rana, je uzasny 🙂

janefonda
2. sep 2010

@janinna11 tak to naozaj krásne spinkal....bežkám prebaliť malú 🙂

janinna11
2. sep 2010

@janefonda no krasne, to mas pravdu, dufam, ze takych nocich bude viac, ale zatial je skutocne dobrucky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre