Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
29. dec 2009

baby pozerate na jojke sudna sieň ja sa tu pučím od smiechu 😀 😀 😀

lulu4
29. dec 2009

no dalsia co to ma dnes uz za sebou 😀 😀 😀

akdarka
29. dec 2009

zuby, pivo, stolica - vy ste teda dobre 😀 clovek si zbehne z roboty na masaz a domov a tu 3 strany pribudnu!

mata1001
29. dec 2009

juj garonka...mna to tiez zvykne pochytit rano a rano mi treba aj vracat.tak neviem niekedy ci si mam sadnut na wc alebo klaknut pred neho

lulu4
29. dec 2009

no tak to je vzdy ked tu chvilu nie si mas co citat 😀 to aj ja vzdy dobieham.... to ja len ked na wc odbehnem tak potom citam co nove... ale dnes som tu zavesena skoro cely den sakris...zajtra treba povysavat 😖

garonka
29. dec 2009

akdarka vidíš o čo si prišla ? 😀 😀 😀

mati no to ti verím ja našťastie nevraciam vôbec ale i tak neviem načo vymysleli take veci

akdarka
29. dec 2009

lulu, zanedbavas domacnost kvoli konikovi? a ty vlastne studujes denne, dobre som rozumela?

vefi89
29. dec 2009

mata, ja mám vždy pri záchode kýbel, je to najistejšie, aj keď ja to mám z obžerstva 😀 😀

Lucka, to opakujú. to je tá šialená, čo ju bije sused nie?? 😀 😀

garonka
29. dec 2009

lulu ja tu visím ako opica stále ležím na posteli v spalni , telka zapnuta, notebook na nohach a čmarem a čmarem, skratka relax, varí a upratuje manžo.

ozaj nekukate sudnu sieň na jojke? sranda to je dnes 😀 😀 😀

garonka
29. dec 2009

vefi vítaj

no hej o ten zblaznenej to som nevidela ale sa rehocem ako povedala, že ju sused nakopal do trtača no guľam sa od smiechu 😀 😀 😀

garonka
29. dec 2009

vefi bruško si cvakla?

akdarka
29. dec 2009

ja som si musela ist kupit viedenske parky a rohliky a dala som si hotdog s kecupom...mnaaaaam 😀

lulu4
29. dec 2009

akdarka: no je to denne studium ale nemusim tam byt nastastie kazdy den lebo nemam skolu v BA, cestujem bud busom alebo vlakom do Trnavy.... chodievam stvrtky a piatky na prednasky a teraz v januari ma caka skuskove tak sa budem len ucit a ucit cely januar... neviem ako stihnem povybavovat to okolo svadby.... neviem kde zacat... zajtra sa budem ucit.. dnes som sa venovala vam ale zajtra pridem len na skok...
lebo aj poupratovat budem musiet co to...

mata1001
29. dec 2009

baby od vas sa neda odtrhnut... 😉 😉 😉

lulu4
29. dec 2009

jeeej akdarka neprovokuuuj tak by som si dala parky s kecupom a cerstve rohliky k tomu.. no zajtra rano sa dockam... ked som bola leniva odbehnut do potravin co mame 10 min. od domu

mata1001
29. dec 2009

lulu a nie si hladna?ja musim jest kazdu hodku

akdarka
29. dec 2009

ale mi dobre padli tie parky! a to neprovokujem🙂 lulu zajtra rano si to uzi 🙂 nastastie skuskove, skusky, statnice uz mam za sebou - chvalabohu, fakt obdivujem ako niekto zvlada dieta, domacnost a vybavovacky popri tom!

garonka
29. dec 2009

guľky prišiel mi drahy domov tak idem sa snim porozpravať ako boloooooooo
tak prídem neskôr len píšte píšte 😉

mata1001
29. dec 2009

ahojte babulky ja idem.dosiel mm...

akdarka
29. dec 2009

pekny vecer, zajtra sa tu ukazem...som unavena a urcite skoncim v posteli o 20tej ako vcera 🙂 takze dalsi tehu priznak!hehe

simona55
29. dec 2009

cawte, baby poradte, ak ma dcera 6tt a ma zapal,este nevieme aki, ale ma krv v moci je to nebezpecne? ze vraj podla utz su tam dvojicky ae to jedno ako by v zaniku. napiste mi nieco ohladom tohto.

lucy1990
29. dec 2009

Ahojte baby, teraz som vas docitala...bola som na nechtoch a zrazu mi prislo tak zle, ze som ledva dobehla na wc a vsetko okrem ranajok islo von ☹
simonka nech to dcera radsej riesi, krv nikdy nevesti nic dobre, ani zapal...

lucy1990
29. dec 2009

A ohladne tych dvojiciek, moja mama ked cakala mna a potom aj brata, zakazdym to mali byt dvojicky a po case jedno vzdy odumrelo..myslim, ze sa to stava..

vefi89
29. dec 2009

Už som si konečne hodila domček do albumu 😉 ale idem het, lebo strašne pomaly číta ten kôň

lulu4
29. dec 2009

ja som sem este na chvilu kuk uz okupkana naolejovane brusko a prsia a co nevidim, vefi si sem dala brusko 🙂 no pekne pekne...

janefonda
29. dec 2009

Ahojte baby, človek tu pár dní nie je a musí čítať hotový román 🙂
Ako sa Vám darí? Ja som konečne pribrala 1 kg , tak sa vytešujem, lebo prvé štyri mesiace som si odtrpela a teraz môžem konečne jesť bez obáv 🙂)

vefi89
29. dec 2009

lulu, takže ty ž máš po očiste???my dnes pôjdeme asi až okolo pol noci do sprchy, drahý čumí telku, tak trpím 😕 😀 😀

avila
29. dec 2009

Ahojky baby, však Vy píšete ozlomkrky... Čo sa týka tých dvojičiek Luci, tak to je presne môj prípad. Tiež máme nakoniec jedno, ale to je náš bojovník. Proste to tak má byť.

K čomu sa skôr vyjadriť? Inak som si všimla, že niekde sa vyskytol priemerný vek prvorodičiek na 27, omyl. V súčasnosti je to 29. Katastrofa, ale čo už. Sama viem, že skôr sa nám určite nedalo. A motivácia? Ako si človek spraví, tak má.

Ja tiež ešte tehu knižku nemám, sestra mi hovorila, že u nich sa štandartne dáva od 12.t.t. po odberoch. Ale však to len papier, ja sa vytešujem z 1. snímku zo sona.

Inak, očkovanie asi u mňa nie. Bojím sa nežiadúcich účinkov. Však aj panadol odmietam, zápachami trpím a nič neužívam. A teraz by som to zabila vakcínou? Asi e-e.

janefonda
29. dec 2009

Ahoj Avila, priemerný vek je naozaj až 29? My sme sa o tom minule bavili na prednáške a vysvitlo z toho, že zachraňujem nižší priemer a to budem mať 24 keď sa nám narodí ten náš zlatúšik 😅 Ono je jedno kedy, hlavne aby sa na bábo rodičia tešili, aj keď si myslím, že do tej 30 aspoň jedno stihnúť je fajn.
Vždy keď som tu ja, nikoho tu neni, asi ste všetky unavené a spíte 🙂 ale to nevadí, my tehulky môžeme spať kolko nám treba 😎

duratlicka__2
30. dec 2009

Ahojte🙂 Chcela som si to precitat odtial, kde som skoncila, ale vy ste sa nejako rozpisali😀
K doterajsim temam:
priberanie - mne je zle uz 6 dni, takze som rada, ked zjem corn-flakes, nejakych par keksikov rano a naobed sa najem. Kupila som si take zazvorove tabletky, volaju sa Emesin, ale moc to nepomaha, trosku na chvilu. A hlavne este stale musim cakat, co bude na teste, lebo do menzesu je este daleko.
Vedeli ste,ze ste tehotne uz pred testovanim? Podla coho?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre