Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

akdarka
12. jan 2010

rogerka, bala som sa ti to oznamit, ale sama si na to prisla 😀

rogerka
12. jan 2010

hadam s tym nemas skusenosti 😀

akdarka
12. jan 2010

len som pocula!!! hehe

janefonda
12. jan 2010

Rogerka to nieee..si musis len jednoducho tipnut 😀
Ovocny salat? Ani to nie je take zle, len ked si ho tiez musim robit sama, manzel je v Rakusku a ja som sama u nasich doma, ale ti su tiez prec. Ale uz viem, dam si banánový coctail ...mnami mnam 😉

akdarka
12. jan 2010

jane, to si das do mixera banan+mlieko a mixujes??alebo inak si ho robis?

rogerka
12. jan 2010

kocky, ja si musim zase lahnut, dnes je zo mna sipkova ruzenka... majte sa tu pekne, pa pa

janefonda
12. jan 2010

hej normalne banan zrelsi+ mlieko a ja tam musim dat este aj trosku cukru 😝 a mixujem

akdarka
12. jan 2010

no skladat robot sa mi nechce, ale znie to dobre...

janefonda
12. jan 2010

rogerka tak teda dobru noc, ja este musim ist pisat dalsiu seminarku, ale tiez by som si lahla...je to tazke bez kofeinu 😀

akdarka
12. jan 2010

ja rozmyslam, ci budem pozerat film na markize - nejaky psychopat z Green river - ale som sama domaaaa!!!

janefonda
12. jan 2010

Ja nemam rada psychopaticke filmy, to je horsie ako horor 🤐
tak lucim sa aj ja, lebo skola nepocka a chcem to mat uz za sebou 😒 uz len tri skusky 😲

vejula
12. jan 2010

hihi akdarkA, tiež práve rozmýšlam že kuknem toho psychopata. Len dufam že to zas nebude nejaká hovadina 😠 Bo v poslednom čase v tej bedni nieč poriadne nieje...

dugyna
12. jan 2010

garonka a to ta tak pali zaha? ja zatial mam stym problem len ked zjem nieco pikantne..teda cinu..

akdarka
12. jan 2010

drzim palce jane 🙂 nech ti to lahko "skace" do hlavy...

akdarka
12. jan 2010

veji a mas doma nejakeho ochrancu okrem psika? lebo ja som sama v poschodovom dome 😝 takze mozno prepnem po nejakom naznaku vrazdy...

janefonda
12. jan 2010

dakujem pekne akdarka,
mi volal prave muzicek tak som taka spokojna, ze som ho pocula 🙂
caute

dugyna
12. jan 2010

jane mna to zachvilku tiez caka ..ale dnes este nie..v marci mam statnicu..tak drzim palce nech to skace rychlo do hlavy..a budeme mat vraj mmudre babetka

odporucam ten film na jojke sexi klon celkom vtipne a lahke oddychove..uz som to videla

vejula a kolko ta vysiel ten kurz a kolkotyzdnovy?

dugyna
12. jan 2010

akdara k zubarovi sa chystam na preventivku..takze mu urcite poviem o dasnach.

garonka a co za liek to predpisali tvojmu psikovi...ked sa bojis mu ho davat?a nedal ti nejake lieky lekar priamo na zachvat -ked sa psicek trasie?

vejula
12. jan 2010

čavi jane
Akdarka, ja mám ešte ochrancu doma mojho mm... Aj ked mne by aj ten môj trhač ochránil 😀 😀 😀 Si nedá na paničku dopustiť 😉
dugyna tento kurz je 10 týždnov a stojí to 33 ečiek ale ked ho absolvujem tak môže isť moj mm zadara ku pôrodu. Čo samo o sebe stojí nejakých 30 Eur... A kedže ho určite pri pôrode chcem tak sa mi to oplatí, bo vlastne ten kurz výjde tri eurá, ked odpočítam tých tridsať, ktoré by som musela zaplatiť aj tak ked by mi mm išiel ku pôrodu-.. Inač ten sexi klon som už videla, tak preto som chcela pozreť niečo iné... Nerada kukám dfvakrát to isté... Samozrejme až na také filmy ako Forest Gump, toho som videla asi 10 krát 😉

akdarka
12. jan 2010

caute babulky, idem kukat tv a urobit si ovocnu misu 🙂 dobru noc vsetkym kinderkam 😀

dugyna
12. jan 2010

no musim kuknut co tie kurzy stoja v ba cakam ze tam bude na nich nizkohorska prirazka..tak ako na 3D ultrazvuk
kukam ze tu mate uz dve hafkacov..aj ja musim vybehnut akurat s tm nasim von.. 🙂

lubka89
12. jan 2010

ahojte baby je to normalne ked sa mi robia na prsiach strie?to co sa robieva aj na bruchu?

dugyna
12. jan 2010

lubka v tehotenstve sa mozu strie spravit aj naprsiach musis ich vela kramovat..tym predis nie uplne ale urcite to bude lespie

garonka
12. jan 2010

dugyna uvidíme či tie lieky mu neuškodia ale dufam, že nie 😕

lubka strie sa môžu urobiť na stehnach, celom brušku a zadku a aj na prsiach zaleží od toho aku maš pokožku ja sa natieram ako debilna a strie mam na stehnach a celom brušku kuk do albumu

dugyna
12. jan 2010

garonka viem ze ludom tie lieky pomahaju(vecsinou sa psikom davaju lieky co ludom..aj ked neviem ci pri epilespii),aj ked zachvaty mozu ostat..len v mensom pocte..a pri zachvate sa im podava liek do zily. tak mi napadlo ci nedal aj pre psika nejaku injekciu..najhorsie na tom je ze on sa chudacik z toho nemoze ani vyrozpravat..ach..
inak aj vyste take citlive a je vam z hocicoho do placu? ☹

garonka
12. jan 2010

dugyna ja som sa otočila už opačne teraz sa viac rehocem ale zo začiatku som bola taka citliva až hruza a som bola rada, že drahy to zvladol a podržal ma 😉 aj teraz je zlaty, nosí mi jesť do postele, nakupi, navarí a rozmaznava ma 🙂

dugyna
12. jan 2010

garonka tak psickovi budeme drzat s nasim chlapcikom a drobcom prsty a labky a pestick.

juj tak to sa uz tesim ked hovoris ze to prejde do veselej nalady....a to rozmaznavanie poznam aj moj drahy je taky zlaty..presne ako pises nakupi navari..a rozmaznava ma...
ste mi tu narobili chutky a teraz sa neviem rozhodnut medzi rybacou pomazankou a chlebikom..alebo si dam mnam zmrzku 🙂 🙂

garonka
12. jan 2010

dugy jej diky diky a akeho maš chlpačika?

ja si rano robím tu zapekanu žemľu čo dala sem lubka ako fajny tip mňam 😀

a chlapi su nato aby si nas važili a starali sa o nas nie?

dugyna
12. jan 2010

garonka no my mame takeho strasneho blazna..krizenec -mama bola labrador..otec neznamy..asi stavac alebo bradac, je cierny..ma nieco z toho labradora..hlavne to ze je mlsny a blaznivy..a to ma uz 19mesiacov..a trosku aj vyzera ako labrador
a ty mas akeho..nevien ci dobre vidim na fotke..zda sa mi ako mopsik alebo buldocek..ale je to taka malicka fotka..tak nie som si ist..

a kam dala lubka recept by som si aj ja spravila taku zelmu..
tak tak mas pravduchlapi si nas maju vazit a starat sa o nas,a my mozme byt stastne lebo takych mame 🙂

garonka
12. jan 2010

dugy

to je mops 😀 len ma už desať rokov a myslím že tri kila nadvahy 😀

no to maš ešte mladeho hafana 😉

len tak nahodila, že robili zapekane žemle, jogurt, salama, syr, oregano a ešte neviem čo to par stran do zadu prečítam naplniť žemľu a zapiecť a ja aj na vrch žemle postruham syr aby to bolo viac mňamkove 😝

no idem ja do hajan tak dobru nockuuuuuuuuuuuuuu 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre