Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janefonda
23. jan 2010

dugyna len tak, hlavne si svadbu uzite!!! Pre mna to bol super den, az na tie nevolnosti 😉

dugyna
23. jan 2010

cau barby a zabav sa ale opatrne 😉

dugyna
23. jan 2010

jane diky..urcite si uzijeme sa tesime 😉 velmi obaja..no ja nemam nevolnisti vobec takze v pohode..

elko69
23. jan 2010

no dufam ze budu.... 🙂 aby som sa uistila ze je po pade babo v poriadku...

dugyna
23. jan 2010

elko neboj ked si padla na zadok tak urcite je drobcek ok.. 🙂

janefonda
23. jan 2010

elko určite je to ok, a dnes ti babo zasanti v brusku. Ja som sa vcera hrooozne smykla a narazila som si koleno, teraz je take pekne farebne s odreninou 🙂 ale inak v poho...
Dugyna urcite budete mat super svadbu!!!

dugyna
23. jan 2010

dakujem jane🙂to ty si pisala ze ste boli na koncerte?
my ideme na ples tak sa tesim🙂

janefonda
23. jan 2010

hej bola som na koncerte, ale tak trosku pracovne, kedze som obsluhovala 🙂 Ale aj tak som si to uzila!
Aj ja by som isla niekam na ples....musim toho mojho muza niekam dostat, ale ked nas toho teraz tolko cakaaaa s tou prerabkou, tak neviem ci sa mi to podari 😒 no ale jeden by sme mohli absolvovat...
dugy daj sem potom fotky zo svadby, rada si pozriem krasnu nevestu!

elko69
23. jan 2010

no dufam ze mate pravdu baby,tak ma boli zadok ale aj chrbatik trosku...ale keby s anieco stalo uz by sa to nejako prejavilo...musime si davat pozor!!!!!!!!strasne pocasie,ze?

dugyna
23. jan 2010

jane ok.a ty si kedy zalozis album 😉 ?
a ty robis ako casnicka?nie je to narocne teraz v tehu pre teba? anie si moc v zafajcenom?

janefonda
23. jan 2010

elko, myslim, ze by sa to prejavilo. Babo sa ma u teba ako v bavlnke! 😎
No inak ja som za posledne dni zazila tolko smykov, ze je zazrak, ze neskoncili padom 😒 teda az na ten smyk vcera, co som si narazila to koleno...ma dobre boliii

elko69
23. jan 2010

no sak to ze tie lady su poschovavane pod snehom a o to horsie,ja som tiez uz par padov ustala ale tento posledny teda nie 😖 kamaratka padla v 9 mesiaci na schodoch na zadok ale chvala bohu mala bola v poriadku...

janefonda
23. jan 2010

dugy ja mam album zo svadby http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...
len tu este nemam, musim sem hodit nejake foto mojej blšky 🙂
Ono je to s nasou rodinou take tazke, oco ma stavebnu a mamina restiku a tam bol koncert, tak som pomohla, lebo bolo plno. Odkedy som tehu nerobim tam, lebo nemozem nosit sudy, bedne s pivom a ani tolko behat, kedze mam nejak nizsie placentu, mam viac oddychovat 😉

elko69
23. jan 2010

waw jake krasne fotecky....ste zlatunky a pekny parik veru 🙂

dugyna
23. jan 2010

krasne fotecky jane🙂 ty mas placentu praeviu?

elko69
23. jan 2010

jane a tehotenske foto nemas??

movin
23. jan 2010

zdravim, ja som taktiez prvy krat tehotna a neviem co mam robit, ako si pomoct a z coho mam tie problemy, posledne dni mam strasne napnute brucho cele, len ked chodim alebo stojim, ked si lahnem je to v pohode , co to je, a cim si mozem pomoct? Mozno ste mali podobne problemy, tak dakujem vopred za vsetky rady

miroslava89
23. jan 2010

movin beries magnezko?..pravdepodobne ti tvrdne brusko 😔

movin
23. jan 2010

miroslava, neberiem magnezko, a kolko toho mozem? no tvrde to nie je, lebo ako som sa docitala to by musselo byt tvrde ako kamen a to nastastie zatial nie je

janefonda
23. jan 2010

Dugyna ja neviem ako sa ta placenta vola 😒 viem ze je nizko a v predu...
Elko mam aj nejake tehu foto, ked sa ku tomu dostanem nejake sem prihodim. My s manzelom chceme aj profesionalne tehotenske, takze v osmom mesiaci sa pojdeme dat trosku pofotit.

Dakujem Vam za chvalu baby! 🙂

janefonda
23. jan 2010

Ahoj Movin 🙂
A to nie je len taky problem, ze sa ti koza na brusku napina a jednoducho je to tym? Spôsobuje ti to nejake problemy, alebo ta to boli?

dugyna
23. jan 2010

movin sumive magnezium si daj to ti pomoze
jane v tehu knizke mas asi na prvej strane to napisane..malay by si byt tym padom vypisana na rizikovom tehu

mirka na to zistenie krvi z pohlavia sa objednava?

kakusik
23. jan 2010

Ahijky
Mam chripku asi a uz ma od kychania a kaslania boli brucho, myslite, ze je to v pohode???????Sa bojim, aby som babu neublizila

janefonda
23. jan 2010

mam to napisane pri lokalizacii placenty, ale nie som na rizikovom, len mi povedala ze mam hned prist keby som krvacala, a ze mame byt opatrni pri sexe. A ze to musime pozorovat.

janefonda
23. jan 2010

Kakusik to ti nezavidim, pi vela tekutin a daj si cajik s medom a citronom. Hlavne by som isla k lekarovi, keby som bola chora 😒

kakusik
23. jan 2010

Jane
Ja uz som u lekarky bola, je to pravdepodobne chripka, robim co mozem, aj ABT mi predpisala ale iba v pripade, ze mi neklesne teplota pod 38 a to mi klesla. Ja len o to brusko sa obavam, ze ci tie otrasy nerobia zle babu ☹

lulu4
23. jan 2010

jane: take nadherne fotky som davno nevidela? a to si bola v kolkom tyzdni ked ste mali svadbu, hm? lebo vyzeras na fotkach neuveritelne dobre....
mne sa zase zacina dobre zvacsovat brusko a to budeme mat svadbu 10. aprila dovtedy budem vyzerat 😝

janefonda
23. jan 2010

Tak ti uz ostava naozaj len cakat, kym vyzdravies Kakusik...Urcite to nie je nic prijemne, ale nemyslim, ze by tie otrasy vadili babu. Mozno sa citi ako v lunaparku 😉 , ho stale natriasas, ale neboj to nase telo dobre ochranuje mimca a maju sa tam dobre.

dugyna
23. jan 2010

kakusik ak by sa to zhosrsilo tak chod v lkude na pohotovost.

jane a co tam mas napisane..mozno nemas uplnu plecentu previu..ale len akoby..alebo okraj..podla toho co ti povedala dr tak to na to vyzera..lebo vlastne placenta je dole pred babetkom..a moze byt az vo vchode cii vychode z..ani ti nepovedak ze pojdes asi cisarskym rezom?

janefonda
23. jan 2010

jeeej Lulu dakujeeem za kompliment, na to ze som svadbu zbuchla za mesiac, som zohnala dobreho fotografa a vlastne vsetko bolo super. Ja som bola asi v 13 tt ak sa nemylim... 🙂
Svadba v aprili bude isto krasna, to ja budem mat mesiac do porodu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre