Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vejula
1. feb 2010

lenička ja som išla pekne poporadí tak po 5-tich stranách som si preskakovala celu historiu a ked ma niečo zaujalo, tak som si išla pekne poporade 😀

elko69
1. feb 2010

no ja budem pracovat az do maja takze ziadny odpocinok sa nekona :( ale aspon si nejake peniazky este odlozim a potom to bude uz len na manzelovi..hihi

vejula
1. feb 2010

joj kočky idem sa už čosi poučiť... Ale tu ma práve lanari drahý že sa s nim budem divať na panelák 😀 😀 A tvrdí odporca takýchto serialov si normálne zvykol na panelák, máme pri tom takú svoju hodinku 😀 😀 😀

janefonda
1. feb 2010

lenocka hej zvazujem, som sa uz na to pytala max na dva roky by som mohla prerusit, aby som nemusela potom robit ziadne prijimacky do piataka. Ale tak max jeden rok si dam pauzu a potom rychlo dokoncit nech mam pokoj 🙂

lenocka84
1. feb 2010

veji to sa aj ja tesim, uz len cakam kedy zacne

elko ja tiez este pracujem, a budem kym sa da, a potom za mna budu pracovat iny, a setrit budeme stale co je fajn

elko69
1. feb 2010

lenocka uz aj ja sa tesim na panelak bola dlha pauza sakra..hehe jak nejaky klub dochodkyn ked kukaju telenovely nejake,ze? :D :D :D hihi no na mna uz nebude mat kto pracovat sakra..iba materska a rodicovsky a manzelov plat...

lenocka84
1. feb 2010

elko som rada ze neostavam len o materskej a rodicovskom, ved je to vysmech pre vsetky matky
uplna hanba nasho statu
nechapem ze este nevznikla nejaka strana cisto zo zien, ktore by za tieto prava matiek bojovali

janefonda
1. feb 2010

lenocka a elko vy aspon matersku, ale ja len rodicovsky 😒 to budeme mat- pockaaaat mozno na plienky, moj muz este k tomu student, ale aj pracujuci a snazivy, cize budeme fungovat o jednom plate...jedno stastie mame a to su nasi rodicia, ktori pomozu ako budu vediet 🙂

dugyna
1. feb 2010

Jane ta obdivujem🙂. Ja uz mam 2statnice za sebou a este2pred sebou a diplomovku z ktorej nemam ani ciarku. Lenocka budem na teba mysliet nech je ten tvoj osvieteny stale🙂

elko69
1. feb 2010

ale aspon ten rodicovsky trosku zvysili lebo fakt tych 165 € bol vysmech..sice aj tych 258 bude ale uz trosku mensi :D....jako hlavne ze zeny majte deti ale kto nam da na ne peniaze?dnes je vsetko tak drahe jak svina...

lenocka84
1. feb 2010

jane tak este aspon rodicia, a materska je len pol roka, lepsie je ten rodicovsky

dugy dakujem

elko lepsie ako drooootom do oka

elko69
1. feb 2010

no ved hej..au to by veru bolelo tym drotom do oka :D no nic kocky idem kuk panelak pomaly a potom sem est ekuk...

janefonda
1. feb 2010

dugyna ked sa chce vsetko sa zvladne. A neboj diplomovku rychlo zmaknes a bude dobre. Aj ja tu svoju zacnem uz pisat, aby som toho nemala buduci rok tak vela 😉
Elko presne si to vystihla, slovaci vymieraju, politici chcu aby boli deti, ale kde na ne vziat peniazky? Podpora statu ziadna, ja sa teraz pokusam vybavit matersku tu v Rakusku, tak to by uz stalo za to. Zhruba tych 500-900 na mesiac, oni to tu nejako inak vyratuvaju kazdemu individualne...uvidime ci sa to podari, ak nie tak budem mat slovensku...almuznu

lenocka84
1. feb 2010

jj aj ja sa chystam
uvidim ako pojde signal

nevyjadrujem sa k slovenskej materskej

janefonda
1. feb 2010

ja si panelak pozriem online na nete 🙂

lenocka84
1. feb 2010

jane aj ja
ved prave, len neviem ako to bude nacitavat

janefonda
1. feb 2010

leni ved v poslednej dobe mavaju dobre vysielanie cez net....markiza je na tom horsie co sa online prenosu tyka...superstar sa nedala online vobec pozerat 😒

garonka
1. feb 2010

ahojte vy naružive školáčky 😀

lulu v pohode som rada, že si aninke odpovedala na otazky ja som medzitym ušla 😅

lenocka84
1. feb 2010

superstar mi pre istotu ani nenaslo
a teraz sledujem ze reklamy idu celkom ok
zavisi aj aky mas net, tak ale zatial ide

lusy lusy

garonka
1. feb 2010

začína mi ten kôň ťahať pomaly no super prídem tu a už sa to kazí 🙄

lenocka84
1. feb 2010

to bude tebou 😝 😝 😝

garonka
1. feb 2010

leni asi to tak vyzera 😀

lenocka84
1. feb 2010

lusy presne taaaaaaaak

garonka
1. feb 2010

kde su ostatne babyyyyyyyyyyy? 😕

janefonda
1. feb 2010

pozerame panelak 😉

garonka
1. feb 2010

idem i ja het

dobru nocku vam 😉

lenocka84
1. feb 2010

ano panelaaaaaak
a popritom papam melonik aj hrozienko

lulu4
1. feb 2010

ten moj ma akurat dobre nastval, lebo kukame Panelak a ta drbnuta Zdenka co tam ucinkuje, tak nic ine som nepocula iba hmmm, aspon niektore zeny na Slovensku vyzeraju dobre....ja na to ze ha ha, nechapem co je na nej take uzasne....

lenocka84
1. feb 2010

lulu ale piaaaaaanko
to je ze cista provokacia

inak dost ze soky nie?

lulu4
1. feb 2010

ale ved beriem to s rezervou ze muzi 😝 ale potom mi hned povedal ze sa mu take typy zien pacia a ze ved ja som podobna Zdenke len ze ja som uz jeho zienka domaca a ona tam hra mrchu 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre