Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vejula
1. feb 2010

lulu tak ty začni ospevovať niekoho napr toho Bajzu alebo neviem kto ti tam pride celkom sexi, nech má tiež na koho žiarliť 😉 Ja by som to určite riešila tak 😀 Vždy aj ked začne mm provokovať tak zo srandy tak pokračujem a potom hned prestane 🙂

janefonda
1. feb 2010

tak baby , ale treba priznat, ze na svoj vek vyzera dost dobre...Lulu praca hotova?

lenocka84
1. feb 2010

na svoj vek?? teraz kto?

janefonda
1. feb 2010

Zdenka 😀

vejula
1. feb 2010

no ved zdenka je mladá šťanda, myslím že študentka VŠMU... Asi si myslela niekoho iného jane... Ved zdenka je mladšia odomna a myslím že ja vyzerám mladšie 😀 😀 😀

janinna11
1. feb 2010

Ahojte gulky, tak som tu na skok! Doteraz som citala, co vsetko ste stihli prebrat, hmm, inak bajza vyzera fakt dobre... 😝

vejula
1. feb 2010

jani, je to celkom sexoš keby si mám vybrať jedného z nich tak asi jeho 😎

lenocka84
1. feb 2010

a barta sa Vam nepaci?
jeho babka byva pri mojich svokrovcov

janefonda
1. feb 2010

ale ja myslim teraz studenkovu , a vy zasa Zdenku rysavku 😀 tehu demencia na mna zaposobila 😀

vejula
1. feb 2010

Barta???? Myslíš toho českého speváka??? či to je tiež niekto z paneláku?

janinna11
1. feb 2010

Viete co som sa dnes dozvedela?? Ze sesterka je tehotna(to som uz tusila), ale to hlavne je, ze ma predbezny termin na 29.august a ja na 31. august, resp. 1. sept., chapete?? Budeme tehulkovat spolu ii ked na dialku, strasne sa tesim s nou, lebo dlho nemohla otehotniet a ma uz 33, o chvilu 34, tak som strasneee radaa, ale o mne este rodinka nevie, ale myslim, ze nieco uz tusi, minimlane mamina, tak uz sa tesim neskutocne na vikend, ako im to poviem dievcata 🙂

lenocka84
1. feb 2010

kordiak

janinna11
1. feb 2010

Vejula, ved presne aj ja, lebo Milanko je taky na suchy -suchy, takych beha vela po vonku, ale Bajza ma charizmu... je to nieco ine, nieco z neho vyzaruje... 😝

janinna11
1. feb 2010

No a taky trtko s prepacenim jak Kubko, takeho som zial mala... takze taky ma vobec nepritahuju 😀 uz...

lulu4
1. feb 2010

heh tak aj mne sa paci Bajza z Panelaku 🙂
Jane: mam dve strany do Panelaku som viacej nestihla...

vejula
1. feb 2010

jeeej jani tak to je super, ja by som tiež rada s niekom v mojej blízkosti tehulkovala, ešte že mám Vás 😉

Jáááj kordiak, mno tak on nieje moc môj typ... Asi je všeobecne pekný, ale mna teda nejako nezaujal ničím extra...

janefonda
1. feb 2010

Jani maminy to zvyknu tusit 😉 super, ze ste dve tehulky v rodine naraz 🙂

janinna11
1. feb 2010

Barta hra Milanka Kordiaka, je to muz Zuzany v skutocnosti 🙂neviem ci manzel, ale partner urcite 🙂

lulu4
1. feb 2010

Barta je len partner Zuzany, byvaju o par vchodov dalej ako my, a napr. Sajfa je nas sused, ma dvere oproti nam 😀 😀 takze mi to tu mame take vesele 🙂

janinna11
1. feb 2010

Ze kocky je to super, hoci budem asi castejsie tu s vami, ale musim aj sesterke povedat o koniku, nech sa zaregistruje a bude tu s nami, ona je tiez daleko odo mna, ako cela rodinka a ako aj drahy ☹ ☹ , ale behom 2 mesiacov najneskor by som uz chcela byt s milacikom, ale od rodiny budem i tak cca 250 km, ale lepsie ako teraz 700km.... Hmm, co uz , ked neprsi..aspon kvapka... 😒

vejula
1. feb 2010

no Kordiak chodí s tou Engie, nie????
jani tak máme podobné typy. Hej Bajza má iskru, aspon podla mna...
jani ty si mala takého ako je Kubko???? 😀 😀 😀 To mohla byť celkom sranda... 😝

janinna11
1. feb 2010

Lulu to v nejakej drahej stvrti byvate, nie???

lulu4
1. feb 2010

Janka: tak to uz bude lepsie, ja mam tiez rodicov a starych rodicov od seba cca 170 km.... ale byvame skratka v Bratislave a tu aj ostaneme, tu mame bytik, drahy je Bratislavcan rodeny

lulu4
1. feb 2010

janina: ani nie len byvame v centre a tam byva vela tychto hercov lebo to maju blizko do prace 🙂

janinna11
1. feb 2010

Ja teda ba vobec nepoznam baby, bola som tah cca 5x dokopy a aj to najma kvoli diplomovke pred par rokmi, cize z hlavnej stanice na prirodovedecku a to je asi tak vsetko 🙂 sorry, nic v zlom, ale ja nase hlavne mesto akosi nemusim, byvat by som tam asi nechcela, hoci urcite to ma svoje vyhody, snivam o dedinke 🙂) coby som tiez niekedy nebola povedala, ze budem tuzit po zivote na dedinke s lesom za domom 🙂

vejula
1. feb 2010

jaj dobre kočky tak som sa dobre odreagovala pri vás 😉 A dnes ma ešte čakaju štyri otázky sa naučiť. Takže musím isť... Dobruuu nocku 🙂

elko69
1. feb 2010

janefonda waw tak to uz je slusna materska veru 🙂)

lulu no zdenka vedie veru spavat s otcom aj synom...hmmmmmmmmm zadrbala bych muza keby spaval so synovu frajerku... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

janinna11
1. feb 2010

Vejula Ti poviem, ze aj bola, 7 rokov, moje naj rocky....ale clovek sa uci...

lulu4
1. feb 2010

veji: Kordiak - Barta chodi s Engie ale len v serialy, v skutocnosti je jeho partnerkou Hena Mickovicova, ta co hrala Zuzanu Bajzovu a maju spolu dcerku Ester

lulu4
1. feb 2010

elko: ja tak podobne, chrapat s jednym aj druhym to je uz extrem 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre