Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

rogerka
4. feb 2010

no, zjavne si ho potesila 😀 nic si z toho nerob a tes sa z mimca 😉
len sefovi si hovorila, ci aj kolegom?

janefonda
4. feb 2010

janina krpcek ti dnes maval? jeeeeej, ten pocit je uzasny...ja si teraz stale ked kope predstavujem, co tam asi robi 😵 Sefa si asi zaskocila, ale tak ked nechce ludstvo vymriet musia sa rodit deticky 🙂 a samozrejme kto sa o to postara? my zeny 😀

elko69
4. feb 2010

janefonda ako vravis my sa musime o to postarat veru :D ved kto by to vynosil??muzi???hahaaha

janefonda
4. feb 2010

elko tiez si myslim, ze keby to bolo na muzoch asi by sme tu uz neboli. Na geneticke rozdavanie su dobri 😉 , ale nedokazem si ich predstavit tehotnych s nevolnostami 😀

janinna11
4. feb 2010

Baby sef ma tiez dve deti, ale to je taky karierista a on chodi domov len na vikendy, to ja by som nemohla tak pracovat - tak daleko od rodiny.... No nepotesila som ho, lebo od vzniku pobocky v CR som tu, a vsetko som si pekne vybudovala a mame dobry reporting a vsetko, tak je chory z toho, ze koho teraz miesto mna.................

janinna11
4. feb 2010

Jane - muzi a s nevolnostami??? Vsak by uz po prvych dnoch mysleli, ze uz im je koniec a zomieraju... my zeny mame v porovnani s muzmi posunuty prah bolesti a si vies predstavit muza zvladat domacnost, mimco, pripadne viac deti, a este k tomu mat vecer dobru naladu a ako tak popritom sa o seba starat a vyzerat k svetu??? 😀

liv1
4. feb 2010

cha cha 😀

liv1
4. feb 2010

jani gratulujem k mavaniu 😀

elko69
4. feb 2010

baby ja si neviem predstavit veru muzov ako tehotnych a co est eten porod??sak oni skuscia uz ked si len ihlu pichnu do prsta,je dokazane ze muzi maju nizsi prah bolesti takze je to len na nas asi :D

janina tak uz chapem sakked dojde osvoju dobru zamestnankynu tak sa boji toho a teda je mu luto ze odides ale tak musi pochopit ze babetko je pre teba prvorade...

lenocka84
4. feb 2010

no uz som zase tu
som navarila pre vsetky deti na chodbe puding, to bolo radosti,
ako len tie nase deti, tu co sme
a plus mne a manzelovi
3 vrstvy ovocia, aj 3 vrstvy roznych pudingov

elko69
4. feb 2010

lenocka to robis naschval??vies aku chut si mi spravila ale nechce sa mi ist ho urobit, v poslednych dnoch som slaba jak omacka,stale som unavena a uz o 21.30 chodim spat a stale som unavena,..

janinna11
4. feb 2010

Dakujem Liv🙂)

lenocka84
4. feb 2010

elko ja rada provokujem 😀 😀 😀
ale nieeee
ja mam dnes zravu chut na sladke, tak som vymyslala ze co

lulu4
4. feb 2010

ahojte, konecne som vas docitala som pred chvilockou prisla domov, som si skusala v meste take pekne kosielky sexi na noc bielu a cervenu ze si kupim na svadobnu noc ale ziadna mi nesadla dobre 😒 tak z kupy nic nebolo...
potom som bola s kamoskou na varenej cokoladke, dobra bola mnaaam... teraz som spapala roztek s rybyckovou natierkou a uz som spokojna.... a uz sa tesim na Panelak, co dobre bude dnes lebo vcera som sa smiala tak ze keby mam vacsie babo tak ma kope asi o sto sest 😀

janina: super tak uz to velky boss vie, parada, no co uz nech to predycha a nech hlada niekoho noveho a zodpovedneho na tvoje miesto....

lulu4
4. feb 2010

leni: tak taky puding by nemusel byt zly keby mi ho niekto pripravil lebo tiez sa mi nechce, ale ja som mala dnes tu varenu cokoladku to mi stacilo bohato lebo sladke teraz nemusim akosi od kedy som tehu

lulu4
4. feb 2010

babulky drzte mi zajtra palce nech mi na poradni nevystupi zase tlak, lebo minule som mala 140 na 80 a uz sa to moc nepacilo doktorke ale to je este v poho, len nech je to zajtra dobre...

lenocka84
4. feb 2010

a na zajtra sa chystam na bublaninu, a v sobotu na ryzovy nakyp
nejako ma to chyta v poslednej dobe

lulu4
4. feb 2010

leni: bublaninu spravim aj ja asi cez vikend ale zajtra budem varit spenatove halusky a k tomu bryndzu mnaaaam 😀

lulu4
4. feb 2010

co ste vsetky zdrzhli zaaaas?

lenocka84
4. feb 2010

tak nieco bryndzove by som si dala aj ja, ale mm nema rad
a zase varit rozdielne sa mi moc nechce

janefonda
4. feb 2010

tak dik Leni, ja som prave hovorila mm, ze mam chut na sladke, tak si asi idem urobit ten puding... Hned sa vratim 🙂

lulu4
4. feb 2010

tak to ti verim mne sa tiez nechce varit na dva krat, lebo moj drahy toho vela nezje...

vejula
4. feb 2010

no babule zas sa tu zvrhla debata na jedenie 😀 😀 😀 Pekne, tak ja zatiel ešte vôbec neviem čo budem zajtra variť 😒

lenočka tak urob halušky aj bryndzové a kapustové a každy si dá čo bude chcieť 😉

Inač malý kopcuje jak o dušu teraz 😅 To on robí vždy ked zjem pomaramč alebo mandarinku... Asi mu chutia, alebo ho striasa z tej kyslosti 😀

lenocka84
4. feb 2010

jane ved to je raz dva
ja som robila 3 druhy, a 3 vrstvy medzitym takze som sa zabavila
ale vysledok bol super

veji no este to tak, komu sa chce

lulu4
4. feb 2010

veji: to mas dobry recept ako ho prinutit kopkat potom ked si das nieco kysle 😀
a inak vsetko naj k meninkam a to ti dopadlo super tie skusky, ale ved si mala zbrane, dnes mas meninky a este aj velke brusko tak super.... ta aspon moc netrapili a to uz budes mat teraz to pedagogicke mininum, to znamena ze budes moct vyucovat ci ako to je?

janefonda
4. feb 2010

no uz mam puding s piskotkami 😉 vanilkovy...mnam

liv1
4. feb 2010

po 100 rokoch variiim a robim palacinky 😀

lucy1990
4. feb 2010

Ahojte 🙂 fiiha, tu sa rozoberaju maskrtky 😉 ja mam pecene gastany teraz..

lulu4
4. feb 2010

liv: super tesim sa s tebou ze ti je dnes ovela lepsie, nech je to uz len tak aj dalej... supeeer

jane: esteze ten puding a mliecko sa doma vacsinou najdu a je to aj rychlo spravene, ja nan nemam vobec chut ani na cokolady, keksiky nic, my mame v spajzi este od mikulasa

lulu4
4. feb 2010

Lucy: a s tymi gastanmi si spravila zase mne chut, to by som si dala skor ako sladke, mnaaam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre