Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
9. feb 2010

andrea fuha to je hrozne, ja osobne mavam vysoky tlak a ani horucu sprchu neuprednostnim, vlažna voda to je hej
inač kupanie v tehu veľmi odporučaju ale asi nie v termalnej vode tam je viac bakterii ale obyčajny bazen je neškodny

miroslava89
9. feb 2010

uz som tu 😉

vejula
9. feb 2010

ahojte kočky... Čavi Mirka, čo už trochu lepšie???? či stále rovnako?
No andrea všelijaké veci sa stávaju, boh vie z čoho ju to chytilo 😕 Ale ak moc teplá voda tak je to dosť možné 😒

garonka
9. feb 2010

mirka čaf dnes sa už tvoje zdravíčko polepšilo ?

miroslava89
9. feb 2010

mne je stale rovnako... ani sexik nepomahol-na vy potenie sa😅..

vejula
9. feb 2010

😀 Tak Mirka od augusta prvý krát... tomu hovorím prestávka. Mužíček sa musel tiež riadne potešiť čooo?

No mne teraz v 3 trimestri akosi chuť prešla od sexu... V druhom som bola jak šalená 😀 A teraz nemusím 😅

garonka
9. feb 2010

Miruš to musíš dať viac namahy čo tak pracovať celu noc 😀 😝

barbina182
9. feb 2010

a pomaha sex na vyvolanie porodu..??

garonka
9. feb 2010

barbi ja som si kupila časak Mama a ja a tam lekar vraví, že to je blud, čo ma prísť tak príde ale vraj spermie su niečo take ako oxytoxín

garonka
9. feb 2010

barbi opravujem sa je to časopis Mamina 🙂

barbina182
9. feb 2010

aha,,a ak sa mozem spitat ako k tomu pristupujes ti,,ja som mm vcera nahovarala ale on sa boji ze ublizi malemu

vejula
9. feb 2010

barbina, vraj hej, ale skôr ako komu... Ale doktori to odporučaju ked žena prenáša. Druhá vec je či to už vtedy zvláda 😎

Garonka, ty si taký bežec na dlhé trate, ked takto radíš 😀 To z vlastnej skusenosti. Nooo ešte ako 20 ročná si pamatám že som dokazala potiahnuť nočnu. Ale teraz nam akosi postačí hodinka 😉

garonka
9. feb 2010
garonka
9. feb 2010

barbi my nesexíkujeme radšej čakame 🙂
a mne sa ešte nechce rodiť 🙂

miroslava89
9. feb 2010

ja som s tesila na poriadne dlhy pkrasny sexik🙂.. ale skuste si predstavit chlapa po polroku..pripadala som si ako 15rocna pubertiacka ktorej mali co chvila vletiet do izby rodicia😀...
a poto msa manzel obratil na druhu stranu a zaspal..

barbina182
9. feb 2010

asi aj ja si pockammm 😅

garonka
9. feb 2010

veji no nemam skusenosti mojaaa, čítam tie časopisy 😀
drahy nakupi tri druhy a ani nestíham všetky poriadne prelistovať ale vzdelavam sa pomaly 😀

vejula
9. feb 2010

No Mirka viem si predstaviť... Tak po pol roku to isto bola rýchla záležitosť... To viem ked my sme mesiac nesexovali... Žiadne maratony sa nekonali 😝
Mirka tak treba skusiť dnes znova, možno to už bude dlhšie 😉

Garonka a vy kolko už nesexikujete???

miroslava89
9. feb 2010

vejula dnes poobede sa ma vratit svokra tu.. tak to radsej skusat nebudeme... si o mne pomysli svoje :-/

garonka
9. feb 2010

Miruš chlap unaveny čo? 😕
to verím ake to je po dlhej dobe, ja som zvedava ako dopadneme my 😀

veji dosť davnooooooooo, nejak nam to nechyba 😀

janefonda
9. feb 2010

caute, mirka to sa dalo asi cakat, ze to bude mat taky rychli priebeh 😅 u nas je to podobne, dlho nic nebolo a ked sme sa ku tomu dostali bolo zasa rychlo po tom 😠
nam dnes menia tie dvere na byte ach jaj, som mala ist kamoske, ale rano mi pisala, ze jej 3. mes.mala vystrajala celu noc a ze si musi jednoducho lahnut, co plne chapem 😒 chuda...
Inak mojej kamoske sexik vyvolal porod 🙂

vejula
9. feb 2010

Ehm, no tak to by si sa už vážne cítila ako ta 15, čo sa bojí či ju mama nenačapá 😀 Ale nemyslím že by si pomyslela... Po pol roku to musí pochopiť 😉

garonka, takže vravíš že až po šetonedelí hej??? Tak to tiež nebudu žiadne rekoprdy padať potom, ked si necháš takto mužíčka vyhladovať 😀

miroslava89
9. feb 2010

chlap unaveny-aj ho chapem ma toho teraz vela ☹..
a uvidime skusime este najblizsie a mozno bude aj rekord v najdlhsom sexiku- mohol by😀

lenocka84
9. feb 2010

ahojte
na tento tyzden som uz dopracovala

co sa tyka toho kupania, uz som sa tehu kupala, aj bez tamponov, a vsetko ok
aj dr. povedal ze pozor si treba davat, ale zase to neprehanat
a idem to toho isteho bazenu ako predtym, takze som kludna

janefonda
9. feb 2010

lenocka jasne, ze sa mozes kupat, uzi si to! Opatrnosti nikdy nie je dost, ale netreba vsetko prehanat. Takze teraz mas az do nedele volno? supeeer!!! 🙂
mirka neboj ono to uz bude najblizsie urcite lepsie 😉

lenocka84
9. feb 2010

jj uz len par zmluv prerobit, a je to
sa tesim
dnes ideme cvicit, takze relax

miroslava89
9. feb 2010

lenocka na tento tyzdne dopracovala? ved je utorok 😅 kde robis ak smiem vedieT:

janefonda
9. feb 2010

Leni super, ze ides trosku relaxovat, to ti dobre padne! 😉

lenocka84
9. feb 2010

mirka ja robim sama na seba, mam mali firmicku
pondelky utorky robim aj ja ostatne dni len moje baby
takze ja uz mam odrobene 🙂

jane keby ma tak priserne krize neboleli bolo by to super
takze ten relax hlavne kvoli nim 😉

vejula
9. feb 2010

no dobre kočky... Tak ja frčím na predpôrodnu prípravu, ked sa dozviem niečo nové dám vedieť 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre