Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

liv1
5. mar 2010

vefi ahooooj. malinky je nenormalne krasny. krasnucky juj 😀 😀 gratulujem este raz! 😉

gali
5. mar 2010

kam chodis do skoly? Kolko ta toho este caka? To mas asi dost perne obdobie.

lulu4
5. mar 2010

vefi: tak zatial zo vsetkych babatiek co som tu videla sa mi tvoj Misenko paci najviac, uplne ze krasne babatko 😵

janefonda
5. mar 2010

gali ja chodim do NR na UKF. Hej mam perne obdobie, ale co uz ked to tak vyslo 😉 Som v 1.roc. Mgr. Cize Bc. mam uz za sebou a pred sebou este tri semestre 😒 Buduci rok asi prerusim, chcem byt s malou a potom to dokoncim...asi 😅

lulu4
5. mar 2010

zazi: a to ste boli dat u niekoho robit take fotecky, myslim nejakeho profesionala alebo to ste vy nafotili, lebo vyzeraju velmi dobre a maly hotovy manekyn 🙂

vefi89
5. mar 2010

jeeeeej to ho toľko nechválte, lebo sa mi znova slzicky nahrnú 😀 😀 ale som rada, že zo mňa a mm môže vyjsť niečo tak krásne 😀 😀
idem off, miško spinká a za dáke dve hodiny sa zobí a znova budeme ťahať nočnú, takže idem na chvíľu odpadnúť aj ja...
takže vám ďakujem a brú nocku aspoň vám 😉

gali
5. mar 2010

dobru noc, vefi

gali
5. mar 2010

janefonda: budem drzat palce. Myslim, ze bude lepsie, ked to na ten rok prerusis. Ten posledny rocnik je dost perny - vsak vies ako na Bc. Praca, statnice a milion poziadaviek. Ale urcite to zvladnes. 😉

lulu4
5. mar 2010

gali: ja som na tom rovnako ako Jane, tiez som v 1. rocniku Mgr., Bc. mam tiez za sebou a tiez sa tesim na ten perny rok... hadam zvladnem 😝

vejula
5. mar 2010

vefi no prekrásny je maličký, joj, fakt do reklamy 😵

gali
5. mar 2010

joj, baby, ale ked sa date dohromady, tak vam to pojde jedna basen 😉 . Akosi sa to vzdy lepsie zvlada, ked clovek nie je sam.

zazalienka
5. mar 2010

lulu boli sme v štúdiu v TT ale vybrali sme len zopár fotiek, lebo malý nespal celý deň, aj tak sme ho vytrápili.. ale máme krásnu pamiatku, on pózovať veľmi vie...

vejula
5. mar 2010

čo by nevedel pozovať, ved je nádhernučky zazi... Inač mne sa včera snívalo že sa mi narodil taký malý blondáčik ako ten tvoj 😵

zazalienka
5. mar 2010

ja si stále robím srandu že mne by ho v nemocke nevymenili, lebo všetky bábence boli tmavé, len môj tam svietil ako slniečko... on je úžasný ešte aj keď plače ..

zazalienka
5. mar 2010

vefi, vitaj doma.. gratulujem k malinkému.. je nádherný.. aký bol pôrod? som sa nedočítala nikde rozmery Miška..

vejula
5. mar 2010

ale ved to je super že je taký jedinečný 🙂 A je skôr po tebe alebo po mm?

janinna11
5. mar 2010

Vefi Misatko je nadherne babatko, tak aspon na chvilku si oddychni, ked sa Ti tak budi, treba vyuzit cas na spanok, ked aj on buva.... 🙂 🙂 pa

vejula
5. mar 2010

BNo kočky ja už idem het, bo mm mi tu pili uši že si chce už aj on čosi pozreť. Tak bruuu nocku 🙂

zazalienka
5. mar 2010

ja som mala takú bielu hlavu keď som bola malá, ale každý kto pozrie na neho, tak tvrdí že celý ocino.. ale je to fakt ako písala vefi, je to zázrak že z nás vznikne takýto nádherný malinký človiečik.. vydarený, nič odfláknuté, veď sme aj dorábali poctivo🙂))
ľúbim ho nekonečne, ani si neviem predstaviť aké to bolo keď tu s nami nebol..

jjana17
6. mar 2010

Dobre ranko. opat patrim k tym prvym co su tu alebo sa niekto ku mne prida?? 🙂 🙂

lucy1990
6. mar 2010

Dobre ranko 🙂 nejako to tu spinkaaa 😀

elko69
6. mar 2010

liv1 tak to uz ked si nevsimol v 8.mesiaci ze je holka tehotna tak to co bol slepy???sak namne to je vidno uz teraz a to koncim pomaly 6. mesiac..ja nosim knizku vsade preistotu keby s anahodou nedajboze nieco stalo...

lucy ta foto s ruckou je bohova..hehe zlateeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂

elko69
6. mar 2010

vefi vitaj..no konecne mamina,ako sa citis???vcera som tu moc nebola tak len dnes kuk a ty si uz tu.... 😉 konecne.. co malinky?

elko69
6. mar 2010

a ked ste pisali o tych menach tak asi aj my uz mame vybrateho Jakuba, uz bola varianta he Domonik - Jakub obe ale sak co bude dvoje meniny oslavovat,alebo potom jak by sme ho volali?raz tak a raz onak...hehe neviem...

elko69
6. mar 2010

vefi a krasny je Misenko velmi..este raz gratulujem... 🙂

janinna11
6. mar 2010

DObre ranko kocky, ako ste sa vyspali, mne sa snivali uplne kravinky...

janinna11
6. mar 2010

Lucy fotky su super, mala aka paradnica uz v brusku ... 🙂 bude na sperky... 😀 😀 😀

lenocka84
6. mar 2010

ahojte babule
konecne som bola schopna vstat z postele, dnesny den je desny, hnacka, vracanie, proste desne
teraz sa to trosku zlepsilo tak reku ze Vas idem kuk a tu nikoho 🙂

vejula
6. mar 2010

lenočka a čo tak??? )Čo si niečo zlé pojedla???

lenocka84
6. mar 2010

ahoj veji
netusim, jedla som co mm, a on je total v pohode, len v noci som sa napila vody, a bola nejaka studena, tak mozna ta to cele spustila
uz sa to lepsi, ale som slaba ako mucha

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre