Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

akdarka
10. mar 2010

ten vinnik sa "potrestal sam" najhorsim moznym sposobom, hned zomrel

lusa889
10. mar 2010

babule ja utekam sprchovat, dovarit a na nejaku kurz ci kam, ozvem sa este vecer, zatial papa a pekny dnik vam prajem 🙂

akdarka
10. mar 2010

lusa, absolvovala som odvtedy kopu vysetreni (ked ma doviezla RZP do nemocnice, potom u mojho gyndosa...) toto je uz normalna poradna podla terminu

mirka12011
10. mar 2010

omg tak to som potom zle napisala uch necakala som ze napises ze zomrel...
no tak hlavna vec ze ste traja zivy

akdarka
10. mar 2010

mirka, ten naraz bol fakt obrovsky, preto je zazrak, ze sme prezili...on isiel naozaj velmi rychlo a na mieste zomrel. clovek si moze davat akykolvek pozor a niekto do vas takto napali - neverila som, ze nieco taketo sa moze stat prave nam...a to sme boli kusok od domu - isli sme nakupit...

janefonda
10. mar 2010

happy: ja som nic nepotrebovala, len som vyplnila ten formular a samozrejme som tam potrebovala podpis majitela bytu, kde som hlasila trvaly, inak vobec nic. Cele vybavenie trvalo asi 3 min. 😉

Akdarka tesim sa, ze ste to tak statocne zvladli. Viem , ze taketo nehody nie su vobec lahke ani po psychickej stranke 😔 Tak ale havne je, ze ste vsetci traja relativne v poriadku... my sme havarovali pred dvoma rokmi, skoncili sme na streche auto na srot, tak presne viem ako sa citis. Pasy su naozaj veeelmi dolezite. Ja som stale priputana a ani teraz mi to nerobi problem, aj ked brusko mam uz riadne. Teraz mysli pozitivne, aby ste boli zdravucki!!! 😵

Lusa ved ja som toho tiez nemala nejako vela, az posledne dva ci tri tyzdne sme co to pokupili. Ale tak ja musim mysliet aj na to, ze teraz mam cas na nakup, pretoze ja chodim aj do skoly a musim sklbit porod so skuskami, co vobec nebude take lahke a nepochybujem o tom, ze cas nebudem mat ziadny 😉

Leni ved ja verim, ze nastve ked nejde net. 😅

lenocka84
10. mar 2010

akdarka je super ze ste ok, mm sa zotavi a bude dobre. drzim palce, aby to preslo co najrychlejsie

tiffani05
10. mar 2010

nNo ahojte baby aj som prvy krat tehotna..som uz v siedmom mesiaci...a velmi sa obavam ale ani nie lebo neviem co ma caka tak velmi by som bola rda keby ste mi nejak upresnili ako to je ci je to taka velka boles alebo nie...velmi sa na babetko tesime...uz sa neviem dockat...a chcem byt informovana .....dakujem 🙂 🙂

lenocka84
10. mar 2010

jane ono sa to prezit da, ale predsa firemne maily nemozem kuk a to ma s....

tiffani vitaj, aj my sa len tak informujeme, a tiez nevieme ci je to taka velka bolest, kekdze sme prvy krat tehotne ako aj ty 🙂

iwonka
10. mar 2010

ahojte..u vas som este nebola asi...ale chla by som sa vas opytat ci nahodou nemate niektora tiez placentu praevia ako ja?ja ju mam a doktor mi k tomu nic nepovedal len co som si tu precitala na nete..nemate s tym nahodou skusenost???

lubka89
10. mar 2010

ahojte baby 🙂 mam otazku: dostala som strasnu chut na vifonku mozem si ju dat?

lenocka84
10. mar 2010

lubka daj si, nemala by ti urobit nic
svagrina ju jedla bezne a pohodka

lubka89
10. mar 2010

no ja len tak lebo ze vraj to skodi 🙂inak ahoj🙂 😀

lenocka84
10. mar 2010

aj tebe ahoj
Lubka a co nam v dnesnej dobe neskodi?
ako nemalo by sa lebo je pikantnejsia, ale zase to nie je ze ciste chilli, tak y nemalo nic urobit

lubka89
10. mar 2010

no to je tiez pravda . a tvoja svagrina ju jedla pocas tehu?

vefi89
10. mar 2010

dobrý deň, máme t nové detičky?

lubka89
10. mar 2010

ahoj vefi . ako sa mate?

lenocka84
10. mar 2010

lubi svagrina ju nejedla, ona ju hltala
a napr. mne velmi chutna ostrokysla polievka, ta cinska, a tiez ju jem, bezne

vefi ahoooj
este nerodime, najblizsie to bude urcite vejula s dominikom

vefi89
10. mar 2010

máme sa super, malinký spinká,tak čakám kým sa zobudí, napapáme sa a zasa mažeme na úrady, teda vám poviem, že je to o hubu, najmä ak ste z lazov 😒

čítam, že rozoberáte polievky, ale dávajte bacha, však tam je samý emulgátor a to asi nerobí dobre vo väčšom množstve..

inak nezávidím, čo budú rodiť v lete 😝 to tak fajn stehy trápia a ešte s vložkou a pariť sa, no to bude teror 😀 😀

mirka12011
10. mar 2010

ahoj vefina tak ako sa mate?
lubka vraj by sa nemali tie sackove polievky ale aj ja si sem tam dam no teda za tehu som ich mala asi 4 hih ale ked mas chut tak co

vejula
10. mar 2010

čavi kočky 😎 jak sa máme, dnes normálne užasne počasie, slnko páli, juuuj som sa vybehala s chlapáčom 😝

Čavi vefi ako drobček??? Poslucha ???? Spinká, papá????

No teraz tu bude taká väčšia pauza medzi detičkami ako tak kukám... Že už to ostáva najbližšie na mne a jja pred termínom neplánujem 😝 Takže apríl to istí 😉

Inač ja robím fazulu práve, mnam sa teším 😝

mirka12011
10. mar 2010

vefi sa nam smejes?

vefi89
10. mar 2010

malinký je super, máme zatiaľ len jednu prebdenú noc, aj to preto, že máme problém s kakaním, niekedy mu tak ťažko ide a to sa chudák vyplačká...zajtra ideme na poradňu znova, takže budem vravieť dokymu, že to nie je dobre...
boli sme v pondelok prvý krát u dr, ta nás chválil, že Miško má silu mesačného dieťatka, tak som rada. si zdvihol hlávku a ani raz mu negengla, tak som bola rada. inak je zdravučký, 25.3 ideme na sono kĺbikov a ak aj to bude oki, tak ma už nič trápiť nebude...
a podstivo pri každom papaní sa mi dusí, tak hltavo papá, že mu vždy zabehne a potom sa chudáčik nadýchnuť nevie ☹

vefi89
10. mar 2010

mirka aj áno, ale aj mi vás je ľúto

lubka89
10. mar 2010

mirka ja viem ze by sa nemali ale ja som za tehu zjedla nejake 3 to nieje vela 🙂
vejula posli mi ja mam taku rada🙂 😀

mirka12011
10. mar 2010

lubka nie to je ok tak som to myslela ze denne ich nepapaj hihi inak v pohode ja som mala minule tiez chut na vifon no odolala som 😝
vefi juj tak nejako to prezijeme ne?

lenocka84
10. mar 2010

ja sackove polievky nejem, takze pohodka

lubka89
10. mar 2010

no ved taktak 🙂a my dneska chceme ist kupovat komodu na malinkeho veci lebo ich nemam kde davat 😀 tak vela ich mam:D

vefi89
10. mar 2010

mirka, ale onó je to teror...budete to mať ťažké 😅 ja sa teraz sprchujem od spodku aj 4-5 krát za deň a večer podstivo v repíku máčam.

mirka12011
10. mar 2010

juj v repiku? ty mas este stehy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre