Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
30. mar 2010

ahojte babule
no janefonda dnes hrozne nic nerobim len vraciam vcera to zacalo a dnes pokracujeme asi sa mi vraca mega vracanie akoby nestacilo uz toho dost tak papam suchare 😀
a co vy?

elko69
30. mar 2010

janefonda no pracujem veru a hej este do necelej polky maja aj budem chodit do prace ...

mirka fuha a nevolala si svojmu dokymu,??

janefonda
30. mar 2010

elko ja zasa do necelej polky maja hadam aj porodim 😀

Mirka ako to? No nezavdim ti, kedze viem, co nevolnosti znamenaju 😒 Mala by si ist k dokymu, nech nieco poriesite...

mirka12011
30. mar 2010

elko naco? ja vraciam od zaciatku tehu a to boli mega kopecky no ale uz sa fakt nevracia lahko hlavne zlc uch a este ma posle zas na infuzky no isto to uz mi stacilo 😉 ale uvidim ako bude zajtra

mirka12011
30. mar 2010

jane uz a balis do porodky som citala ze od 31tt sa pomalicky treba balit 😀 uz by som teda mala zacat 😉

elko69
30. mar 2010

janefonda no vidis ty budes mozno rodit prave a ja si uzivat prve dni materskej dovolenky 😀 😀 😀

mirka no sak nieco na to vracanie nech ti da aby sa to trosku aspon ukludnilo,sak budes dehydrovana

janefonda
30. mar 2010

mirka hej balim, uz mam nejake veci v taske, ale to len preto, z moj manzel na tom trval 😝 , aby som si uz zbalila aspon zakladne veci do nemocky 😉
elko no ja si zacnem uzivat maminkovstvo a ty matersku 😀

elko69
30. mar 2010

no veru jane 🙂 ale uz sa na to tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim.....

mirka12011
30. mar 2010

jajaja elko ja som dehydrovana asi vzdy zacalo to kutikmi a teraz mam suche usta teda okolo kutikov mam suche ale tak nepocitujem to nejako 😀
elko uz mas vsetko pripravene pre drobca?

mirka12011
30. mar 2010

mne zas mm hovoril ze to skoro sa balit 2mesiace pred porodom ale odporucaju sa zacat balit od 31tt tak uz sa nesmeje uz som mu to ukazala napisane 😀

janefonda
30. mar 2010

mika tak vies ako, uz to moze prist hoci kedy, termin je jedna vec a druha je, co si zmyslia deturence 😝 ja si samozrejme nepripustam, ze by som uz mala ist rodit, ale tak prist to moze 😉

mirka12011
30. mar 2010

no tu ide len asi o pointu ze muzi by asi narychlo nevedeli co zbalit keby to prislo skor 😀

janefonda
30. mar 2010

prosim ta, ja si teda neviem predstavit, ze by ma do porodnice balil manzel....zlatko a co, kde to je, kolko toho??? 😀

mirka12011
30. mar 2010

😀 hej a povies mu nezabudni vlozky a just ich nedonesie 😝

elko69
30. mar 2010

mirka12011 hmmmmmmm a co si davas?nejaku hroziekovu mast na pery aspon,alebo nechtikovu mast??no asi mi este par veci chyba,ako odsavacka na susniky,teplomer,fusak na zimu,vajicko...a ty?mas uz vsetko?

mirka12011
30. mar 2010

ale hojivy zazrak dam a idem hihi no mne tie odsavacku na susinky 😅 teplomer do vody aj na teplotku, vanicku a take aj matrac do postielky 😅

lenocka84
30. mar 2010

ahojte bambule
ako sa mate?
ja sa dnes po dlhej dobe chystam ist na cvicenie, aj posledne, bo viac uz nestiham
ale tak sa tesim ze az

lusa889
30. mar 2010

Ahojte babule, ako sa dnes mate? 🙂

gali
30. mar 2010

ahojte, tehulky 🙂

este zajtra a volnooo, ale inak fajne 😉 Ale dnes este makacka... 😒 zas...

gali
30. mar 2010

moje male bude bud workac, alebo zasivac 😀 😀 😀

jjana17
30. mar 2010

ahojte, ako sa dnes mavate?

liv1
30. mar 2010

Čafte kuriatka ako sa máte? 😉

liv1
30. mar 2010

Jak som bola dnes na Kramaroch, tolko tehuliek tam bolo, bola som aj na porodnickom, ty kokso baby az do placu mi bolo. Tolke emocie ze az, zeny pobalene tam prichadzali uz rodit. 😕 🙂

jjana17
30. mar 2010

preco ti bolo do placu??

liv1
30. mar 2010

No tie emocie. Take silne to bolo. Som moc precitlivela chapes 😉 .... Aj trochu strach ktory tu doteraz nebol...

liv1
30. mar 2010

janka uz si bola na morfe?

jjana17
30. mar 2010

vies co ja som lezala 4 dni v nemocke tak som to tam vsetko videla ako to prebieha, ale neviem nemala som tam strach alebo take nieco, neviem bolo to asi pre to ze som tam nebola este koli porodu,,,,nie nebola som tam a co je to ten morf

liv1
30. mar 2010

morfologicky ultrazvuk myslim. take vysetrenie co tak detailne kontroluju male, organy, chrbticu a tak...

jjana17
30. mar 2010

hej hej boli sme na tom cca pred 2 tyzdnami... nastastie vsetko ok, tak som bola rada, a este o 2 tyzdne budem mat dalsi ultrazvuk, lebo mi to slubila doktorka kedze male sa nam nechcelo vtedy ukazat

gali
30. mar 2010

ahojte, dievcata 🙂

Liv: asi si uz po Velkej noci pojdem mrk tie tehu nohavice, ale este stale nosim povodne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre