Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

tadotami
24. máj 2010

😅 aaaaa asi som tu zostala sama tak si idem tousty urobit.urcite je aj krpec hladny 😅

jjana17
24. máj 2010

aj ja som tu tami

janinna11
24. máj 2010

cavte kocky, breeee ranko, nebola som tucely vikend, ako sa ma janefonda?? Uz je mamcou?? Dufam...ze uz je drobcek vonku 🙂

tadotami
24. máj 2010

a to som rada ze som tu nezostala sama 😅
ja som janefonde nakazala dnes rodit 😀 tak dufam ze posluchne a nesklame 😀

jjana17
24. máj 2010

no ja sem tak chodim sem tam kuk lebo si pisem s kamoskou ta ma termin buduci mesiac tak drkotime

tadotami
24. máj 2010

jani ty nas takto podvadzas? 😀

jjana17
24. máj 2010

ona sem na konika nechodi to s nou cez pokec pisem,,xixi

tadotami
24. máj 2010

no ja som raz nieco na pokec napisala a len chlapi si chceli vypisovat tak som tam viacej nesla 😲

jjana17
24. máj 2010

ja tam mam nick este z cias davno minulych a s kamoskami, spoluziackami atd tam kecame,,,
no co zemlovka nachystana na pecenie

lulu4
24. máj 2010

dobre ranko sa praje, ja uz po ranajkach, obed dnes nemusim varit, mame zo vcera, komu lepsie 🙂
ale nie caka ma triedenie starych casopisov a ich nasledna separacia a ucenie sa do skoly :(

tadotami
24. máj 2010

zemlovka ma do tretej cas 😀
lulu ty sa mas ze nemusis vyvarat ☹

mimi21mimi
24. máj 2010

@tadotami no uz som hore..... hlad ma zobudil 😀

tadotami
24. máj 2010

hihihi......ja som zjedla 2tousty.ze jeden mne a druhy krpcovi ale este stale nemame dost 😅 asi si dam horalku 😀

jjana17
24. máj 2010

@lulu4 tak to mas riadne naplanovany dnes den,,,ixixi

@tadotami ze by bol malinky taky hadny?? aj ja som sa naranajkovala a dorazila sa sladkostou a je klud,, len ma trosku po cokolade brucho boli, to je strasne

lulu4
24. máj 2010

tadotami: tak ja vyvaram tiez lebo mi nema kto navarit, maximalne ked nas svokra tak dva krat v mesiaci pozve na obed ale inak si varime sami s manzelom... no ale vcera som toho spravila viac, tak dnes mam pokoj ale zajtra ma to uz caka 😝
no ja som zjedla jeden krajec chlebiku na ranajky so salamkou, paradajkou a redkovkou a maly suhlasi, ze staci, nase typicke ranajky, ja nic ine rano nespekulujem 😀

tadotami
24. máj 2010

@lulu4 tak mi sa rano lubime napraskat 😅 vcera som si kupila 2 kusky tiramisu a dnes o pol6 aj spapkala.jeden mne a jeden krpcovi 😅

lulu4
24. máj 2010

@jjana17 tak vies velke plany hned z rana, uvidime aka bude vecer bilancia co som spravila a co nie 😀
vcera volala krstna z Anglicka ked si tu uz pisala o tej novej bluzke a leginach, ze mi uz kupili tie letne saty pre mna take volnejsie aby sa v nich v horcuavach aj brusko zmestilo, tak som zvedava ake budu, ze uz budu posielat balik 🙂 ta moja netrpezlivost 😀

lulu4
24. máj 2010

@tadotami aspon ze sa zo vsetkych podelis s Tadeasom 😀 dobry zaciatok dna, ze Tiramisu, inak to mam rada ale nejako to so mnou teraz nic nerobi, skor by som si dala taky malinky kusok z tej tvojej zemlovky na obed 🙂

tadotami
24. máj 2010

@jjana17 no ja mam klud tak na 20minut 😅 chcem si ho vykrmit keby sa nahodou rozhodol prist skor aby bol peknucky tlstucky 😀

tadotami
24. máj 2010

lulu ale ja neznasam zemlovku 😝 to pre tychto pazravcov robim 😠 zo vcera zostala ryza tak si k nej obalim a vysmazim sekanu.dala by som si aj uharkovy salat ale uharky nemam takze nic 😅

lulu4
24. máj 2010

tadotami: cudujem sa ved ty si na sladke a zemlovka ti nesmakuje, no co narobis, tak sa aspon vynajdes a spravis na rychlo nieco aj pre seba.... no ja nemozem varit granadir, rizoto, kapustove strapacky alebo halusky, tekvicovy privarok - tak tieto jedla moj mm nezje absolutne

jjana17
24. máj 2010

@tadotami no mas ty ale krasny plan,,xiix som sa az zasmiala

@lulu4 tak to sa mas, to je dobre ze ti takto poslali ja som vcera vymetala vsetky obchody, boze nervozna jak pes som bola vsetko len take malicke velkosti take ze mas tam napisane ze XL a pripada ti to jak na 12 rocne decko, ale potom jeden obchod sme nasli a tam handier a handier len saty by som chcela a ziadne take pekne tam nemali. vsetko take umeliny ze keby to dam na seba tak asi by som vyzerala jak v igelitovom sacku dopotena no hnus latka neviem co to bolo zac

tadotami
24. máj 2010

mne ta zemlovka nevyzera dobre uz na pohlad a v zivote som to nejedla ☹

jjana17
24. máj 2010

tami, ja robievam zemlovku s pudingom a ta je skvela

tadotami
24. máj 2010

@jjana17 zalejes ju tym pudingom?

tadotami
24. máj 2010

inak rodim za 55dni a som v 33tt.super cisla 😀

jjana17
24. máj 2010

@tadotami normane dam na spodok rozky alebo sendvic namocene v mlieku s cukrom, potom si urobim husty puding bud jahodovy alebo malinovy , ten tam vylejem a na to bud jablcka alebo jahody maliny proste co chuti a este dam jednu vrstvu sendvica , a hore postruham cokoladu

jjana17
24. máj 2010

@tadotami a ja za 66 dni 😀 😀 😀

lulu4
24. máj 2010

@jjana17 no veru ako ju robievas s pudingom sem s receptom 😀
tak s tym oblecenim ani tu nie je moc dobry vyber a ked je tak tie veci su nehorazne predrazene a to ich napadlo ked tu boli na navsteve, ze co mam na leto, ja ze dvoje 3/4 nohavice a k tomu tricka, ze mi tam pozru letne saty a poslu, tak som sa velmi potesila... no uz len nech pridu sa neviem dockat ale tipujem, ze skor ako za 2 tyzdne sa nedockam 😀

jjana17
24. máj 2010

@lulu4 daj si http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1476
robila som to podla toho,,,,

tu su handry strasne predrazene, normalne na zaplakanie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre