Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
6. jún 2010

@mirka12011 aky si mala porod?
my sme uz presiahli 4200g, tak sa tesim

mirka12011
6. jún 2010

@lenocka84 cisarak musel byt
jej no teda pekne papkate...

lenocka84
6. jún 2010

@mirka12011 a z akeho dovodu?

hmla
6. jún 2010

čaute kočky
my sme dnes mali peknú oddychovú nedeľu-doobeda sme relaxovali , poobede sme boli na prechádzke a u rodičov 🙂
ako pozerám , niektoré baby v tejto téme majú už aj detičky ,snáď nepíšem do zlej témy 😅

lulu4
6. jún 2010

@hmla nepises do zlej temy ale my sme sa tu zisli vsetky ako tehulky a od februara sa zacala vlna porodov a bude to trvat aj nadalej, lebo zase pribudaju nove tehulky a ten kolobeh tu bude stale... ale tie, ktore sa uz stali maminkami sem prispievaju stale lebo si vzdy mame co povedat, vymenit si rady a tak podobne... takze kludne pis dalej 😵
a mali ste ozaj prijemny dnik, my tak podobne, aj sme si oddychli aj boli grilovat u znamych tak bolo dobre a teraz sa este dotlacam melonikom ale mnaam taky dobry sladucky sme kupili ved som zjedla trosku a nevladzem, v tehu je ten zaludok ozaj ovela viac stlaceny a vela toho neznesie 😵

lulu4
6. jún 2010

@mirka12011 Mirka blahozelam ti z celeho srdiecka k malej Timke, ze ju uz mas pri sebe a mozete si pekne na seba zvykat... ako sa ti hoji jazva po cisaraku a malinka nemala zltacku nic? vsetko oki? citala som ze mliecka mas dost co je super, tak nech vydrzi co najdlhsie... drzkajte sa..

elko69
6. jún 2010

@ivca17 @mirka12011 jeeeeeeeee dakujem baby , upokojili ste ma s tymi bolestami ...to bolo mile 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

hmla
6. jún 2010

ahojte
ešte som vás chcela pred spánkom prečítať asi si vytváram novú závislosť 😅
blahoželám aj ja k novému bábätku , hlavne veľa zdravia a pre mamičku aspoň trošku spánku 🙂

barbyes
6. jún 2010

ahojte, je tu ešte niekto? ja len tak na skok, že čo nového? som dnes vôbec nemala čas sem ísť lebo sme mali taký návštevový deň. na obed som mala takých silných poslíčkov, že som si už myslela, že idem rodiť. aj sa to vracalo ako to opisujú, ale po hoďke to prešlo takže nič ☹ ešte budem musieť počkať...

lenocka84
7. jún 2010

dobre ranko gulicky aj negulicky
neporodil nam niekto pocas noci?

barbyes
7. jún 2010

ahojky, je tu niekto?

lenocka84
7. jún 2010

@barbyes ahojky, bre ranko
ako sa citis?rodit nejdes?

barbyes
7. jún 2010

@lenocka84 nejdem, malej sa furt nechce 🙄 ale mono aj dobre lebo neviem ako by sme to v týchto horúčavach prežili v nemocnici 😖 veď koncom týždňa má byť cez 30 a v sobotu až 35 stupňov...by sme tam asi zcvokli 😒 len nech si už počká do termínu, to sa má "ochladiť" na 26 🙂 veď uvidíme čo si na nás ten krpec vymyslí 😉 a vy ako?

lenocka84
7. jún 2010

@barbyes no len aby si nebola prekvapena
my teraz spime, budeme papat a chystame sa vonku, kym tak nepali
a treba mi ist do lekarne, po antinu, tak to spojime

barbyes
7. jún 2010

@lenocka84 veď uvidíme 😉 ja by som tiež išla von. dúfam, že Vladko nepríde veľmi neskoro a ešte niekam vybehneme keď je vonku tak krásne 😵 už sa teším keď bude malinká vonku a pôjdem na prechádzku s ňou 😵

lenocka84
7. jún 2010

@barbyes obcas je to tazke v takom teple

janinna11
7. jún 2010

ahojte kocky, Barbyes ani nevrav, s tymi teplotami zapasim uz teraz... a este 2 a pol mesiaca... uz aby to bolo 😉

janinna11
7. jún 2010

Ahoj Leni, ako sa mate?? Co Drobec?

barbyes
7. jún 2010

@lenocka84 to verím, ale zasa určite lepšie ako by bola nejaká kvalitná búrka alebo hnusná zima..by som zobrala kočík a tšla poprechádzať okolo draždiaku a počas toho by som si niekde dala dobrú zmrzlinku 😵 juj, ja už sa tak teším na tie prechádzky s tým naším krpcom
božinku, mne tak príšerne opúchajú nohy, mám ich ako nejaký sumo 😖 a lýtka ani nehovorím...ako nejaká 100-kilová žena 😖

lenocka84
7. jún 2010

@janinna11 ahojky, celkom sa to da, len je na nas moooc horuco, bude po mne, ze pri 10stupnoch uz davam kratke rukavy 😀

@barbyes to by som hned brala, ale tu len do mesta, a spat, viac sa neda, a az vo stvrtok ideme do ziliny, mame zase rande s vejulou a dominikom, a este 2 babenky

barbyes
7. jún 2010

@janinna11 to hej, ja milujem teploty, ale teraz mi tiež nerobia dobre, strašne sa potím a....no hrôza a des 😒 ale asi nám neostáva iné ako vydržať, ešteže ja už len pár dní 😉

lubka89
7. jún 2010

ahojte kocky... ako sa tu mate?je tu nieco nove? neake nove babatko?

janinna11
7. jún 2010

No tak opuchania noh sa fojim aj ja, uz teraz mam dost hrube clenky, neviem si predstavit, ked mi este aj opuchnu... 😒 😲

janinna11
7. jún 2010

Leni presne, moje hranicne su /ked prizmurim oci/ tak max tych 25°C, inak zomieram... takze ja som sa fest vytesovala, ked som pocula prognozy na toto leto, ze nebude nejak extra teplo, ale asi im to opat nevyslo, tym nasim rosniciakom 😀

lenocka84
7. jún 2010

@janinna11 to som zvedava ako nakoniec bude
tento rok predpovediam neverim, lebo to je ako tipos bingo, vzdy inak

lusa889
7. jún 2010

Ahojte babule 🙂
my mame sa sebou totalne neprespaty den, Nelka vcera cely den , strajkovala a dnes v tom asi mieni pokracovat, ledva pospala vcera 2 hodky spolu a dnes uz hodinu ocumuje hniezdo v postielke a obcas sa snazi vynutit si pozornost a aby som ju vzala na ruky, ....... ale uz odolavam lebo vcera sme ju nosili skoro cely den a ked sme ju dali do postielky alebo kocika aby spala, tak sa hned prebrala, ....

jjana17
7. jún 2010

dobre ranko, ako sa mate?
aky ste mali víkend?
my sme upratali malemu izbu , uz len omalovat , polozit koberec a vsetko ma nachystane........ 🙂
a po dlllhom case sme boli vonku, ani domov sa mi nechcelo ist

lusa889
7. jún 2010

inak pozeram ze sme to pekne odrodili v pondelky 😀 Ja pred tromi tyzdnami Jane pred dvoma a Mirka pred tyzdnom, ..... ktoze to je teraz na rade? 😝

lisetta
7. jún 2010

dobre ranko mozem sa vas spytat som v 5tt a mam taky hnedy vytok chcela by som vediet ci aj vy ste to mali na zaciatku tehotenstva,dakujem 🙂

lenocka84
7. jún 2010

@lusa889 ahojky, a neboli ju brusko? patko sa tak sprava ked ho boli brusko, rozmasirovat s pupikom a hned zabera
5minut masaze robi zazraky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre