Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janinna11
20. jan 2010

Ok kocky, idem si na chvilku vylozit nohy a pohladit bublinku, snad mi bude lepsie, majte sa zatial, pa 😔

garonka
20. jan 2010

lulu jo je to beťar ukazal sa včera len doki bol taky čudny ak sa nič neopytam nič neviem a to na doktoroch neznašam 😠

idem si dať tu sprchu

garonka
20. jan 2010

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

baby kuk to je zazalienkin Miškoooooooooooooooooo krasny to chlap 😵

lulu4
20. jan 2010

Garonka: jeeej zlaty je Miskooo, vyzera ako velky chlap 🙂
ani ja nemam rada takych doktorov co z nich clovek musi vsetko tahat ako z chlpatej deky...
no drahy by mi uz aj domov mohol prist... isiel kamosom pomoct s niecim do firmy co maju a potom kuk rodicov lebo prerabaju bytik ako su na tom... a ja tu takto sama chudatenko...

garonka
20. jan 2010

baby už hajatee? 😕

dugyna
20. jan 2010

ahojte uz som tu co ste popisali kym som tu nebola?

garonka
20. jan 2010

dugy kremeše hotove? to si robila na bebe keksoch?

liv1
20. jan 2010

caute kuriatka 😀 . drahusik mi priniesol palacinku so somlo a ovocim. jupiiii 😀
uz sa mozem s vami bavit o tom jedle... 😉

vejula
20. jan 2010

čavte kočky... No čo vy. Kukám že riadne novinky sa tu deju, zazalienka porodila, no pekne, krásny chlapeček 🙂 Teraz ty garonka, potom vefi.. A už to pôjde jak na páse...
Ja som sa stráášne napráskala som varila šuklance s grankom 😝
Inač dnes nič moc pohádala som sa zas s mm, bo už tri dni bolo dobre, to sme nemohli nechať len tak...
A už sa začínam učiť o dva týždne záverečné skúšky z tej pedagogiky a ja som tupá jak kýbel gitu 😅

liv1
20. jan 2010

veji to mas teda pravdu, ide to rychlo, ale kym pridem narad ja, tak uz porodi polka republiky 😵 😀

vejula
20. jan 2010

liv, neboj čo nevidieť je to tu... Aj ked ja mám tiež taký pocit, že to je večnosť kým bude maličký tu 😝 No ale určite sa oplatí čakať 😉

dugyna
20. jan 2010

lulu doobeda som bola u znamych na navsteve dali mi nejake vecicky pre babetko..budem mat aspon na doma pre malinke...
kremese volam vefine pretoze recept mam od vefi..sak ti ho poslem do IP ale potom recept chval u vefi..lebo to je jej..ja uz mam hotove kremy len som cakala kym drahy dovari kuriatko..a este som aj to kuriatko papkala..a teraz ich pojdem dorobit tie kremese

garonka tak pekne dodrzuj dietu aby si mala dobre vysledky...

liv1
20. jan 2010

Oplatí, oplatí. Dominik je pekné meno 😉

vejula
20. jan 2010

Ďakujem liv... Vy máte aké mená na zozname????
Dugy, že kremeše, mnááám.

liv1
20. jan 2010

My ešte nemáme žiadne mená. Už asi rok sa priebežne o nejakých bavíme, ale zatial neprišlo k užšiemu výberu 😀

janinna mna inak picha vtedy, ked mam zastavene vetry. to vyzera ako keby ma pichlo v brusku, ale v skutocnosti to je hrube crevo. pomaha espumisan a ziadne jedla co nafukuju, i ked aj tak nafukuje. moze a nemusi to byt toto.

vejula
20. jan 2010

Ved jasnačka ešte je čas. Ja som meno pre maličkého vybrala asi až po 20 tt niekedy. A pohlavie máš nejaké vysnívane, alebo nejakú intuíciu čo by to mohlo byť???

dugyna
20. jan 2010

je tu niekto? garonka ano na bebekeksoch

liv1
20. jan 2010

ak to mam slusne povedat, sexovali sme ten mesiac ako o zivot 😀 a vtedy sa hovori ze skor dievcatko. Ale nejake vnutorne tusenie nemam. Hm.. Manzel by chcel samozrejme chlapca. Ako vacsina. 😀 no a mne je to asi jedno. urcite chcem niekedy mat dceru. ale aj syna 😀 😀

dugyna
20. jan 2010

no kremese.mnamnamnamnamn...a liv ty si chcela ten recept?
vejula..ja mam od zaciatku pocit ze tu bude chlapec..acim som viac tehotna tak sa ten pocit prehlbuje..neviem preco..sak zajtra ideme na 3D/4D tak dufam ze sa malicky otoci poriadne..aj ked na 50% nam uz dr povedala minule ze bude tam je pipik alebo ma pupocnu snuru medzi nozkami 😉 a potom sa uz nechcel ukazat

liv1
20. jan 2010

dugy budem sa velmi tesit ked mi ho posles 😝 a vy uz mate nejake meno pre maleho? urcite daj zajtra vediet ako to dopadlo.. 😉

vejula
20. jan 2010

Takže ked chcem dievčatko tak mam sexovať ako o život 😀 😀 😀 To som ešte nepočula
Dugy tak držím palce nech sa vám zajtra drobec poriadne ukáže 😉
Ja už pôjdem asi off, tak sa majte pekne babule, a dobru nocku.

liv1
20. jan 2010

veji citala som to v jednej knizke o tehotenstve. a este aj niekde inde. fakt 😀 😀 zajtra ti napisem presnu formulaciu... 😀 tak dobru nocku, a veru uz aj ja idem, zajtra sa vidime 😉
dugy este si pockam na to meno 😉

dugyna
20. jan 2010

vejula dakujem a dobru nocku aj brusku
liv no nam sa nejak ziadne meno nepozdavalo..tak sem nakoniec spravili dohodu ze ak bude dievcatko tak po mne Kristinka a ak bude chlapec tak po mojom drahom cize Zdenko.....atkze bude Zdenko..aj ked drahy si nie je isty este tym menom 😉

garonka
20. jan 2010

dugy no dietu nedržím už nebudem to sa neda stale odopierať take fajnove lahôdky mňam
a vefine kremeše poznam to su bb keksy zlaty klas a šľahačka že jo?

liv1
20. jan 2010

zaujimava dohoda 🙂 . mam kamosov, co menili po 2 dnoch po narodeni meno synceka. otcovi sa nepozdavalo ze sa vola po nom rovnako 😀 😀 matrikarka zahlasila ze to sa jej este nikdy nestalo...
tak bru nocku

dugyna
20. jan 2010

garonka presne tie kremese a mnam ta plne aka dobre 😉
liv tak to je divne ze nechceli aby sa tak volal a dobru aj brusku
garonka si tu este?

garonka
20. jan 2010

dugy no jasne ja dnes nespím 😀

garonka
20. jan 2010

dugy ušla idem i ja do hajan asi 😀

dugyna
20. jan 2010

nie garonka ja som tu len pradlo som zbierala z vesiaku

dugyna
20. jan 2010

liv a poslala som ti do IP ten recept vefin tak potom jej podakuj za dobrotku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre