Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

zazalienka
26. jan 2010

ach jaj.. to sa aj zle číta.. no dúfam že zabojujú a vydržia pohromade.. ono aj UTZ klame, nie vždy je tá váha reálna, môjmu malému to skákalo hore-dole a ani jeden UTZ sa netrafil.. rozdiel 300-400 g..

janinna11
26. jan 2010

Garonka tak takeho manzela mat doma, to je hotova vzacnost...
No a co sa stalo tej Mirke, to ma mrzi, je to strasne, ale snad bude lepsie a obidve budu v poriadku. Aka stara je ta sprava?? Ako je na tom teraz vies??

garonka
26. jan 2010

zazi presne mňa až zamrazilo čo to ona prežíva taka som bola rada keď jej to druhe tehu vyšlo a teraz toto furt same problemy ah jaj
a Mišatko ti haja?

jani on je užasny rozmaznava ma no len aby som nezlenivela viac 😅
mirka si tu s nami včera písala a k večeru jej odišla zatka tak letela na pohotovosť a jej drahy dal rano toto info, tak ja silno držím prstíky 😔

zazalienka
26. jan 2010

Míšatko je strašne nenapapaný, teraz tu spinká vedľa mňa, nahlas odfukuje, sem tam sa usmeje.. asi sa mu niečo sníva pekné.. ráno sa zobudil s úsmevom, popozeral kde to je, za chvíľu si uvedomil že asi je hladný tak sa rozkričal🙂 no miláčik..

mirka12011
26. jan 2010

neviem garonka vysledky budu az o tyzden ale najskor prechladnutie alebo nieco take tak urologicky uz pijem hihihi

garonka
26. jan 2010

zazi to je poriadny papkač 😀 a vahu mal pri pôrode perfektnu
a keď si bola na sone koľko ti vraveli že važi? mňa doki nastrašil že môj maly ma 3350 gr a budem mať ťažky pôrod no somar to je tak ma vydesiť

mirka o týždeň? to ti nevedela z toho pasiku povedať čo maš v moči? lebo na poradni sa zisťuje či maš v moči bielkoviny, cukor, hnis alebo zapal 😕

zazalienka
26. jan 2010

najprv to bolo asi tri týždne stabilne 3300 g , v utorok ráno na príjme 3700 g.. nakoniec to bolo medzi tým.. ale malý schudol na 3300 g, no a keď sme odchádzali tak mal 3480.. ono na ten odhad váhy sa fakt nedá spoliehať..

garonka
26. jan 2010

zazi no veď to lebo utz skresľuje hodnoty a mne musel doki taku volovinu streliť 😒
no Mišatko mal celkom suprove hodnoty vahy fíha a je bacuľaty tak ako ma byť 😉 😉 😉

janinna11
26. jan 2010

Kocky co idete obedovat?? Nie ste uz hladne??

garonka
26. jan 2010

jani ja mam polievku od nedele a na večeru neviem čo si vyprosím od draheho, len nie žiadne mäso 🙄

rogerka
26. jan 2010

caute babky 🙂
nejako mi dnes blbol net, ziadn stranka mi nesla nacitat, uz som chytala abstak 😕
mirke drzim prsty, tiez na nu myslim, odkedy tak zrazu zmizla...

janinna11
26. jan 2010

No ja si dam paradajkovu, co som vcera varial a mozno neskor masko so salatom 😀

janinna11
26. jan 2010

Garonka a co, Ty maso nelubis?? Ja nemusim mat vobec maso, ja som skor na syry, ale teraz mi nejako ide na chut a aj vajicka, mnam,,,

garonka
26. jan 2010

rogi a si čítala čo jej manžel napísal?
mnou až trhlo ale dufajme, že všetko bude oki oki oki

jani mňam paradajkova a robíš ju nasladko či tak nakyslo? lebo ja mam rada taku sladšiu a syr postruhany a môj mm zas presladenu až až 😀

garonka
26. jan 2010

jani ľubim mäsko len cely týždeň sme ho jedli tak ma omrzelo už joj
ale mamina dnes robí jelenie medailonky s brusnicovou omačkou tak vaham či ísť k nej alebo nie 😅

i ja som na syry a hlavne jogurty a jogurtove napoje, či už acidko, activia mňam

vefi89
26. jan 2010

som tu 😝

garonka
26. jan 2010

vefi ideš ty do postele? dostaneš po holej rici 🤐

garonka
26. jan 2010

i ja ležím a z toho ma kostrč bolí to ako mam ležať? notebook na nohach vankuš dobreže nemam až na stene no hruza 😠

vefi89
26. jan 2010

ale veď len na chvíľu. zaujala som príjemnú polohu....
ale už mi netvrdne tak často, len keď dlho stojím

inak ak to bude baba, ako sa bude volať??

vefi89
26. jan 2010

teraz ani nemôžem spať, čakám na kuriéra.... 😒 len sa mu dáko nechce chodiť 😠
a vy sa máte ako???ste oki??

vefi89
26. jan 2010

ja keď som bola v nemocke, som mala pásy pod chvíľou a v nedeľu ráno krava na mňa zabudla,som myslela, že o kríže prídem, som skoro dve hodiny musela ležať na chrbte ☹to bola bolesť, mi bolo až do plaču

ale som prišla na to, že bez manža nemôžem byť...som s ním ani volať nemohla, lebo som sa stále rozplakala 😢 😀

garonka
26. jan 2010

vefi i mne tvrdne keď stojím tak hadam to nevadí a krčok maš aky? dobry?

jajaj ak nam vyjde baba? stary chce Klaudiu a ja Simonku
ale to bude Tobias určite 😉

tak čakaj toho kuriera no príde iste skoro aby si mohla zaľahnuť

rogerka
26. jan 2010

gari, citala som, snad budu obe v poriadku. dnes dokazu lekari zazraky, tak dufam, ze aj mirka bude mat to stastie, velmi jej to zelam

gari, ty mozes lezat na chrbte? to si teda frajer 😉

vefi89
26. jan 2010

krčok je zataľ oki, v pondelok idem na poradňu, takže uvidíme čo povie. v nemocke vraveli, že som otvorená len na špičku, a že to je ešte norma...
a Klaudia eeeeeeeee....my sme chceli Stanku a ja veľmi Hanku 😀

garonka
26. jan 2010

dve hodiny na chrbte? ja som na pasoch na boku lebo na chrbte sa mi zle dycha a tvrdne brucho ostošesť a na boku je mi fajn len maly je vtedy ticho a mi sestričky vravia, že mam potom kychať, kašľať nech ho zobudím no čo mam robiť? som zvedava na zajtra či bude akčny

rogerka
26. jan 2010

vefi sa uz tesi na kocik 😀 tesim sa s tebou

vefi89
26. jan 2010

a budem musieť poslať manža di mesta, lieky mi došli 😅
ale už aj ja žerem magnézium 😀 😀 😀 to sú riadne konské tablety, ani krkom to nechce zísť 😀 😀 a ešte mám oxyphilin, to je vraj na podporu srdiečka pre malého a aktiferin na ukludnenie sťahov

rogi ahoooooj 😝

garonka
26. jan 2010

ani mne sa Klaudia nepači ale drahemu veľmô veľmô, no to bude Tobík na 1000% 😀
Hanču si chcela bože 😀
ja som zavreta ako fras, len som nevedela z toho vyjsť čo je toto, hrdlo 1,5 cm tuhe uzavrete

rogerka
26. jan 2010

gari, aj ja mam zajtra poradnu 😀 len sa mi nechce hodinu cestovat tam a hodinu spat 😒 manzo ma vela roboty, tak nemam odvoz

garonka
26. jan 2010

vefi droguješ čo? 😀

baby kde ste zaliezli? vefi je tu a vas niet 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre