Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
27. jan 2010

veji ja tomu rozumiem
tiez som prisla o babo, ale nie v tak relativne vysokom stadiu tehotenstva
ale je to bolest
preto verim ze budu ok, nadej umiera posledna

dugyna
27. jan 2010

garonka akurat som to chcela vejule povedat ze miruska cakala predtym dve miminka..
mohli by sme sa tak dohodnut ze kazdy vecer kym budu OK..tak budeme na ne mysliet..a veji podla mna aj junovky by sa mohli zapojit ked poznaju mirusku..Ona tam totiz pisala uplne prva na tej teme..

garonka
27. jan 2010

dugy jo Mirka založila tu temičku junovky no ja na ňu myslím stále aj dnes ako mi robili CTG zaznam som bola myšlienkami u nej 😔

garonka
27. jan 2010

prísť o babenko je veľka bolesť 😔

liv1
27. jan 2010

baby ja som z toho uplne hotova. nedalo mi to, a precitala som si aj z inych tem napr. tehotna po potrate a jedna baba tam pisala, no keby len jedna... nesmiem to citat, ale je mi z toho velmi tazko a velmi s tymi babami sucitim. je to hrozne. dnes radsej vypinam, a musim prepnut svoj mozog na iny mod.

liv1
27. jan 2010

a pridavam sa, myslim a modlim sa za mirku a jej malinku.

garonka
27. jan 2010

my zas mame pohoda večer, ja mam draheho notebook a on môj lebo do neho si nainštaloval taku priblbu hru, a treba mi aj hajať keď rano vstavam ale akosi ma naťaha na spanok 😅

majinka85
27. jan 2010

baby kedy sa robia prve vysetrenia.mn dnes ziadne nerobil

vejula
27. jan 2010

lenočka 😔 je mi luto že si to zažila, ja som prišla o surodenca takto a tiež relatívne skoro ale plakala som velmi 😢

garonka
27. jan 2010

majinka na najbližšej poradni ťa čakaju odbery krvi, a klasika čo každý mesiac, tlak, moč a vaha 😉

majinka85
27. jan 2010

diky za odpoved

lenocka84
27. jan 2010

baby ako sme zacali hovorit o mirke, za poslednych 10minut som dostala od krpca tolko kopancov, akko este od zaciatku nie
ale fakt ze vela

vejula
27. jan 2010

leni aj mna drobec kope o dušu asi že aj on vie čo sa deje a prosí somnou, a to oni maju k nubíčku ešte ovela bližšie ako my 😉

majinka držím prštule nech sa ti pekne tehulkuje ked už to máš takto potvrdené 😉

No kočky idem sa ja ešte čosi poučiť tak zatial papuš 😉

lenocka84
27. jan 2010

veji teraz? tak neskoro?
skor spat ako ucit sa

vejula
27. jan 2010

nie nieee leni, mne začína čas, najlepšie sa mi učí večer, všade pokoj klud nič ma nerozptyluje, ideálne podmienky na to aby si aj moja tupa hlávka niečo zapamatala 🙂

lenocka84
27. jan 2010

aha no super
tak nech ti to lahko ide dnu

dugyna
27. jan 2010

majinka gratulujem k tehu a vitaj. 😉

lenocka aj mna to mrzi musi to byt tazke

veji a to si mala kolko rokov ak sa mozem opytat?
moja spoluziacka na ZS bola z dvojiciek..ale jej bracek bol mrtvy pocas tehu uz v brusku

garonka aj som si myslela ci mirka tu temu nezalozila ked tam prva pisala

lenocka84
27. jan 2010

dugy uz je to prec, a teraz sa tesim z maleho

idem ja do hajan, som ko

a ked bude chciet niekto z ba a blizkeho okolia tehu fotky, mam super fotografku

dugyna
27. jan 2010

veji ja to chapem lebo mne sa tie vecer a v noci najlepsie uci 😉

dugyna
27. jan 2010

lenocka ake tehu fotky..nemas nejake na ukazku 😉 pocuvam ze vela bab si to dava robit..

dugyna
27. jan 2010

lenocka a dobru ak si uz isla hajat
a som rada ze si uz ok..

jaj baby kam ste vsetky zdrhli?
lucy ty si kde? sak ty tu byvas aj o polnoci ako ja 😉

lucy1990
27. jan 2010

😀 tu sooooom

janinna11
27. jan 2010

Baby doteraz som citala, co ste popisali... Mirke aj ja drzim palceky a verim, ze mala Harmony je velka bojovnicka a este vydrzi u maminy a obe budu v poriadku, velmi im to zelam. Ja uz idem spat, nejaka som unavena, dobru noc a krasne sny 🙂

lucy1990
27. jan 2010

Dobruu nocku janka 🙂 ja este budem dlhooo hore 😅

dugyna
27. jan 2010

lucy a ty mas novu foto? 😉

lucy1990
27. jan 2010

😀 trosku zmeny sa mi zaziadalo

dugyna
27. jan 2010

predtym si tam mala tu svatobnu ze?

lucy1990
27. jan 2010

Ano 🙂

dugyna
27. jan 2010

no lucy idem uz aj ja hajat nejak ma dnes male tak dobru noc 🙂

lucy1990
27. jan 2010

Dobruu nocku, pekne sa vsetky vyhajkajte..mne je dnes cely den zle, som zjedla dnes len 2 suche rozky 😒 a este aj pred chvilkou som bola grckat ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre