Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

elko69
16. feb 2010

no mne sa tiez v poslednej dobe nejako castejsie objavuje palenie zahy...fuuuuuuuuuuuuj ale tak snazim sa to nejako prezit 🙂

vejula
16. feb 2010

jj dugy tak budem držať palce 🙂

no elko ešte že nemám nejakého velikého trhača, ten môj má nejakých 9 kg a to od leta pribral 3 kg 😕 ale stále je taký športovec... Inač chudáčik môj od rána mu akosi trochu kysne očko stále tam má taký hnis alebo čo to jwe... Stále mu to zotieram... Neviete čo je na to dobreM??????

happy ja by som ti o záhe mohla písať romány 😒 A to počkaj v takom 30tt to ešte len začne 😔 držím palce nech to nemáš tak vela ako ja... Mne už ani nič moc nepomáha, proste musím tie kvanta kysleiny povypluvať 😖

dugyna
16. feb 2010

elko to mi je luto tej kamosky ale nastastie ze sa nic nestalo

bonsai
16. feb 2010

ahojte..máme za sebou morfologický utz..a všetko je v poriadku..len sme trocha menší..

dugyna
16. feb 2010

veji ten nas ma vyse 25kg takze to je len parada ked taha nahodou po lade

lenocka84
16. feb 2010

ahojte
uz som doma

garonke nakoniec uz dnes ukazali maleho, na 15minut,
ze skusali mliecko ale ze on len kuk na cicku, a ze nic
ze je unavena z infuzii, a zajtra budem mat fotku maleho, tak sa podelim

vejula
16. feb 2010

dugy, no tak to už je väčší cvalik, dávaj bacha 😕

lenocka jeej moc sa tešííím, už chcem vidieť garonkinho malého - veľkého 😀 😀
Inač dnes som sa pýtala na tu CA, tak povedala že hocikedy poobede ked tam prídeme tak nam spravia prehliadku 😉

lenocka84
16. feb 2010

veji to je super
ale co je u nich poobede, hm?
ako sa dohodneme?

janefonda
16. feb 2010

Ahojte baby,
ake mame novinky? nemam teraz tolko casu citat vsetko dozadu, ale vsimla som si, ze garonka ma uz mimco ...jeeeeej tesim sa

baby co si myslite o kocari Jane SlalomPro 2009, dnes sme ho boli mrknut s mm a pozdava sa nam asi najviac zatial.

vejula
16. feb 2010

no vraj poobede maju viac času, že nech tam nechodíme doobeda, že nám to poukazuju, a kedy??? No môžme vraj aj cez víkend... Do kedysi tu v KNM?

lenocka84
16. feb 2010

no v nedelu idem naspat, len na piatok mam vybavene auto, tak preto asi skor piatok
bo vo stvrtok ma berie otec autom, a naspat vlakom

vejula
16. feb 2010

Tak že by sme v piatok vybavili aj Za a aj CA???? Len ešte si musíme nejako pozisťovať ako je to tu v ZA, či tam môžeme tiež len tak nabehnuť 😅

lenocka84
16. feb 2010

ked sa ti podari, vyzisti
by bolo fajn aj to aj to 😉

dugyna
16. feb 2010

veji to aj davam 😉 ale viac ho postum bez voditka 😉

ahoj jane 😉

vejula
16. feb 2010

no však môžem skusiť zavolať ale neviem, čo mi na to povedia 😅

dugy ked poslucha tak v poho... No ja toho mojho pustim bez vodítka len ked sa hrá s nejakým psíkom, ale raz nám utiekol za jednou tulavou harajucou fenkou, o 11 večer a ráno čakal celý smradlavý špinavý pred vchodom 😀 😀 😀

janefonda
16. feb 2010

ahoj Dugy 🙂
som dorazila dnes konecne k nasim, cize mam net konecne 😉 A v pondelok cestujeme zasa domov.
Co sa tu udialo pocas mojej nepritomnosti??? 😵

dugyna
16. feb 2010

veji 😉 on poslucha ale ked zbada ineho psika tak ma klapky na usiach a ociach a uteka za nim..bud len onucha a odie naspat..alebo ked su to ti malinky psickovia tak to su jeho kamarati teda spon on ich tak berie a chce sa s nimi hrat.. 😉 ale yorkshirov zacal ignorovat lebo jedn z brany na neho strasne steka asi raz chudak dostane infarkt..
takze ked je vela psikov vonku tak ho mavam na voditku..

jane a ako doma u rodicov? 😉

janefonda
16. feb 2010

dugy u nasich v pohodke. Grilujeme si papanicu a kecame 😉 zajtra mam poradnu tak som zvedava co a ako...

vejula
16. feb 2010

kukám že počas paneláku je tu riadne mrtvo 😀 😀 😀
Dugy no ten náš začína byť riadny beťár, a na velkých psov strašne ššteká, ale z dostatočne vzdialenosti... Len neviem či nejako neprechladol, lebo mu z očka vyteká akoby hnis alebo čo to je, stále mu to musím zotierať, dufam že sa mu to do zajtra nezhorší tak že sa mu očko zlepí...

inač máme striebornu medajlu 🙂

vejula
16. feb 2010

dugy kuk na temu kouření v tehotenství....

dugyna
16. feb 2010

konik ma dnes hneva..stale vyhadzuje error.. ☹

veji kuknem 😉 psikovi mozes dat masticku oftalmoseptonex

jani posli nieco 😉 ja mam francuzske zemiaciky mnam 😉 😉a ty mas dr na slovensku?

vejula
16. feb 2010

jj vyskušam dugy 😉

elko69
16. feb 2010

vejula neviem nikdy som nemala havina doma,a zvelolekar ti na to nedal nic??

dugyna pravdupovediac ked som to pocula trosku som sa ukludnila,nie tym ze by som jej nieco take zelala,ja ju nepoznam osobne ale aspon som s atrosku ukludnila ze ked jej mimco zvladlo az take pady a myslim ze boli horsie ako moje tak aj moje mimco to zvladne bez nejakch tazkosti.nikomu to neelam samozrejme!!!!

ok bublinky hned aj idem off bo som akosik unavena a tesims a kao zalahnem dnes a hadam hned zapim aj..tak dobru nocku..papa lebo aj man vyhadzuje konik dnes...

vejula
16. feb 2010

elko no dnes mu to začalo, takže sme s ním ešte u zverolekára neboli, mm celý den v robote a ja auto nemám takže tak 😒 dufam že mu to prejde rýchlo... 😔

dugyna
16. feb 2010

elko tomu verim ze ta to ukludnilo 😉 tak pekne snicky aj brusku

veji..vela liecikov co su pre ludi su aj pre havinkou..takze neboj vklude mu daj tu masticku..nemusis hned utekat veterinarovi..len keby sa to nezacalo zlepsovat aj po masticke..lebo by mu vyslovene tieklo z ocka..

dugyna
16. feb 2010

veji citala si na teme fajcenie?

vejula
16. feb 2010

jj dugy, vdaka, vyskušam to tak 😉

dugyna
16. feb 2010

veji rado sa stalo aj nabuduce

janinna11
16. feb 2010

Ahojte kocky, ako sa mi mate?? Nejake nove spravy o Garonke a Tobinkovi?? A ROgi??

vejula
16. feb 2010

😉
dugy, fakt sila v tej vedlajšej téme, chuda, dufam že to zlvadne... UIrčite to má teraz fest ťažké 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre