Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

liv1
19. feb 2010

Dugy ty naša inštruktorka, navigátorka, poradkyňa, doktorka 😀 😀 😀 . Mala by si si založiť živnosť 😀 😀

janinna11
19. feb 2010

Liv ja by som mu kupila knihu pre buducich otcov, zbehni pozriet do panta rhei, urcite tam nieco take najdes 🙂)

keby si trosku dopredu na to myslela, mohla si mu objednat triko z bess.sk, za chcem mojmu na meninky s textom buduci ocinko 😀 skus nieco take typicke pre vas-ako buducich rodicov 🙂)

dugyna
19. feb 2010

liv kup mu knizku 😉

dugyna
19. feb 2010

liv alebo mu kup bliele bodynko velkost 62 kup si farby alebo fixy na textil a napis mu v mane malickeho nieco nan..milujem ocinka ..alebo ocinkov maznacik 😉

ta zivnost by sa zisla 😉 rozmyslam nad niecim..len v dnesnej dobe to neni take jednoduche

liv1
19. feb 2010

🙂 tu knizku urcite ano, ci uz pre otcov ale aj normalnu som rozmyslala. no ale este nieco by to chcelo 😵
inak dik za rady 😀

nuz dopredu som na to ani nemyslela, ked mi bolo tak zle 😕 iba vcera, ale som v auparku nenasla.

janinna11
19. feb 2010

Liv to je fakt dobry napad, len ciste biele body alebo male tricko a nieco nan napis 🙂
Ja som kedysi malovala tricka s fukacimi fixami natextil, treba ti len sablonu a tu zhotovis raz dva, a vyzera to super, este dnes to na mojich par trickach, ktore este nocim, perfektne drzi po x-vypraniach

liv1
19. feb 2010

baby vy mate napady. no musim nieco vymysliet 😀

janinna11
19. feb 2010

Liv pre tvoju inspiraciu co napisat, prip. nastriekat:

http://www.supertricko.sk/tovar/189-Vase_male_s...

nizsie je bodynko s "vas maznacik" a srdiecko, je to krasne, jednoduche a mile, a staci, ked tam napises Lubim ocka, alebo ockove srdiecko alebo nieco podobne..... urcite to urobis super, potom posli foto

dugyna
19. feb 2010

liv kup mu knizku nejstestnejsi miminko v okoli zide sa vam obom velmi dorbe..pise tam jeden pediater..o placi babatka a ako ho utisit..a vysvetluje ze mimi ma vlastne plac z kolik bruska ktore su nervoveho chratkteru skor..lebo sa musi aklimatizovat na nove prostredie..a vysvetluje preco je dobre pouzivat zavinovacku..atd..velmi dobre knizka.
maju ju ale v poluse..v auparku ju nemaju

mirka12011
19. feb 2010

ahojte babenky tak dnes neocakavane som bola u doktora spadla som na bok tak fest hnusne, robil mi sono, mala je v poriadku dokonca sa uz aj otocila ide vonku hlavickou aka sikovna za 2tt sa otocila hihi ale placenta je zatial nizko

elko69
19. feb 2010

caute baby niktora mi teda neporadi z tych co maju uz kociky kupene ake maju cca siroke vanicky kocarov???ked mne sa zdaju vsetky take malicke...

vefi89
19. feb 2010

caute zienky, elko idem ti zmerat 😉

elko69
19. feb 2010

dakujeeeeeeeeeeeeeeeeem

janinna11
19. feb 2010

Dugy ty ju mas??- tu knizku?

vefi89
19. feb 2010

vanička má 38cm a kočiar 47cm 😉

vefi89
19. feb 2010

Mirka a čo ty stále padáš??? 😲 si nedávaš pozor a za to by si si zaslúžila po holej 😀 ešteže sa nič nestalo

elko69
19. feb 2010

vefi a ty mas aky kocar?znacku a typ? a tych 38 sa ti zda v pohode,ze sa ti tam maly v pohode zmesti aj v decembri s fusakom?lebo ked si predstavim tych mojich 35 co ma ten kocar co sa paci mne tak sa bojim

mirka12011
19. feb 2010

vefi ale davam isla som pomalicky a zrazu sup a to bol cisty chodnik az som sa rozplakala ze co ak sa nieco stalo ale v buse cestou do doktora mala kopkala tak som sa trosku ukludnila az tlak som mala 133 na nieco 😀

vefi89
19. feb 2010

Elko, ja mám vajper jackmar. Na šírku sa mi fusak zmestí, ale na dĺžku žiaľ nie...ale mne ho nebude treba. 😝 ale teraz sú ž asi všetky kočiare také malé..však to už neni komančovská výroba 😀 😀

xpetka1x
19. feb 2010

elko do toho vanickoveho kocika sa ti nezmesti na zimu fusak a bejby mi sme si museli pozicavat druhy kocik nasa mala v zime 6 mesiacou a bola tam ak hurka..su to malinke kociky na fusak

vefi89
19. feb 2010

Miri, však ono sa stane, ale pokial si bola na UZV a vraveli že poho, tak sa nemsíš báť..
by si nemala asi von chodiť s tvojím šťastím 😀 😀 😀

elko69
19. feb 2010

vefi no ved to lebo som nasla kocar co mal 31 cm na sirku a to sa mi fakt uz zadalo strasne male...jako ked je vacsie babo tak co ho mas nosit v rukach????

vefi89
19. feb 2010

elko ale teraz som trochu mimo. myslíš šírku prenosnej vaničky???lebo pozerám, že máš termín v júny a do zimy bude mať bábo 4-5 mesiacov a potom ti je tá vanička na dve veci 😀 😀

janinna11
19. feb 2010

Baby nasla som ukazku z tej knihy, aspon myslim........

http://i-vet.blog.cz/0810/nejstastnejsi-miminko...

elko69
19. feb 2010

xpetkax a ktore su potom take vacsie co tam dam aj fusak na zimu???sak vsetky co som zatial kuk malu max 38 cm na sirku..mna slak tafi asi uz z tych kocarov...

mirka12011
19. feb 2010

no vefi presne toto som povedala aj ja kym bude sneh vonku nejdem aspon nie sama mozem to okakat...
a ty co tu moja este robis omg ten misko ma nepocuva? chlapi
MISKO, MISKO, MISKO SUP SUP SUP VON VON VON

elko69
19. feb 2010

tam je to pisane takto :
ROZMERY: Základné rozmery: celková dĺžka 95 cm celková šírka 65 cm celková výška 110 cm
Lôžko: dĺžka 75 cm šírka 35 cm váha vaničky 6 kg.
Zložený kočík: dĺžka 83 cm šírka 52 cm výška Celková váha 15,5kg

dugyna
19. feb 2010

janina ano jedna kocka mi poradila tu knizku..ze lutuje ze ju nemala skor pri prvom babatku..a maju taku aj batole..cize vyssi level..

elko pozri moj album..my sme koli tomu kupili taky sportovy kocik..co uz ma fusakotasku..takze sa tam malinka v zime v pohode zmesti 😉

elko69
19. feb 2010

jako ja vobec neviem ci to bude stacit a asak ked sa vyberie vanicka az tak moc mesta tam nevznikne,par cm,nie??

vefi89
19. feb 2010

Mirka a nič, zasa nič...už som zúfalá...som dnes povedala, že sa rozbehnem bruškom oproti stene a možno vypadne 😀 😀 😀

elko
to lôžko, to je prenosná vanička, takže tam sa vôbec nestresuj. v zime budeš mať tak velké bábo, že ho tam aj tak nemestíš ani na dĺžku....v tomto hľaď na celkové rozmery a vždy si odrátaj tých 5-7 cm a dostaneš vnútorný rozmer. ale zasa váha 15,5kg, je dosť!!si vezmi, že tam budeš mať 4-5kilové dieťa a máš čo robiť....však mysli aj na to, že kde tu je dáky schod a to bude ťarcha

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre