Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
25. feb 2010

mne akurát brat písal, že keď sme hrali s rusmi, chcel staviť na rusov 5000 kč, tak ďakuje bohu teraz,že to nespravil 😀 😀

liv , tak to máš super robotkuu 😉 aj ja by som chcela takú 😀

lenocka84
25. feb 2010

ahojte zeny
dnes sa mi veeeeelmi tazk pise
moje ubohe dopichane prstiky
ale uz to mam za sebou, uvidim vysledky

ako sa mate?

liv1
25. feb 2010

vefi ze vraj stavkove strasne vela vtedy ked sme hrali s rusmi zarobili. lebo prevazna vacsina stavila na rusov 😀 .

chvala bohu ze mozem skoro vsetky pracovne veci riesit na nete a cez e-mail. ale casto krat nevladzem otvorit ani ten notebook 😅

to fakt tej lile vymazali prispevky? haluska...

elko69
25. feb 2010

vefi89 ja som to pochopila, a hadam to pochopila aj ona a nebude sa navazat do ludi ktorych nepozna...

vefi89
25. feb 2010

sranda, a ja som ich ešte pred hodinou čítala 😀 😀

Lenka, tak to s tými prstíkmi musíš mať kruté 😅 ale bude dobré zasa 😉

vefi89
25. feb 2010

mám otázičku mimo všetkých tém.....pustila som si hudbu cez media player a ono mi to ťahá ako kazetu, neviete prečo??? 😕

zazalienka
25. feb 2010

fiiiha vefi Ty si sa rozjela.. nestihla som to prečítať kto Ťa tak nasral... si chceš privolať kontrakcie??? 😀 no ale už by bolo načase, aby sme boli komplet🙂)

liv1
25. feb 2010

vefi asi baterky nie?

vefi89
25. feb 2010

jééééj Zazi, ako sa má blonďáčik 🙂 by si mohla zasa dáke fotky pohádzať

vefi89
25. feb 2010

liv 😀 😀 😀 😀 cez PC si púšťam 😀 😀

elko69
25. feb 2010

vefi akoze na PC v media player ti to taha ako kazetu????tak tomu nechapem...

mirka12011
25. feb 2010

vefi ako kazetu? cooooooo? skus dat na zaciatok songu

elko69
25. feb 2010

baby j amam dilemu aky kocar vybrat ci cierno-zeleny,ale taky krikravy zeleny,alebo sivo-zeleny a taky jemnejsi zeleny... 😒

vejula
25. feb 2010

vefi tak to neviem... prečo ťahá...

No hej hej vymazali, tal len si domýšlam 😒 ale muselo to byť fakt sprosté ked to aj adminky vymazali...

ahoj zazi ako maličký????

A ozaj rogi nádherna kočička ta tvoja dorotka, ake ksichtiky struha 😀 😀 😀

zazalienka
25. feb 2010

malinký nám rastie, taký malý valibuk je z neho, aj vlásky mu rastú, má ich čím ďalej tým viac.. cez víkend konečne urobíme nejaké fotky, aj s Veronikou, aby boli spolu, potom hodím.. no je úžasný, má svoje muchy, ale nevymenila by som ho za nič na svete.. hlavne keď sa pokaká až po lopatky, a potom sa na mňa tak blažene usmieva.. 😀

elko69
25. feb 2010

vejula ty si to nestihla precitat??ja hej..no bolo to dost hnusne veru...dost sa do nich oprela...

lenocka84
25. feb 2010

vefi tak to ano, ale da sa to prezit

elko ani ja som to nestihal precitat, ale muselo to byt fakt ze hnusne ked to vymazali
ako ale sila, nikto nema pravo niekoho posudzovat, alebo odsudzovat
ale ludia su rozny

liv1
25. feb 2010

elko ja by som vybrala asi cierno-zeleny, alebo sivo-zeleny. 😉

vefi tak baterky asi nie 😀 😀 😀

vefi89
25. feb 2010

zazi 😀 😀 😀 to si pekne napísala 😀

elko ukáž fotky, alebo daj linky

som volala s mm, že to ťahá preto, lebo PC nevládze chudák 😅 asi som ho preťažila 😅

mirka12011
25. feb 2010

vefi a kedy pride mm?

vejula
25. feb 2010

no nestihla elko 😒 Tak ale podla reakcii sa dá vyčítať o čo asi išlo, len neviem akým spôsobom to povedala. Niečo v tom štýle že kočky su zlatokopky zrejme, že??? Že ked maju starších chlapov. No ale tak to ked chce niekto zarýpať tak si nájde... A ešte také konfliktné tipy to potrebuju k životu.

mimi21mimi
25. feb 2010

Elko69... ja som od Navratila odisla, pretoze som v 6tt zacala krvacat a povedal, ze to sa musim precistit a prejde to. Ale nepreslo to a nastastie v nemocnici som natrafila na Strba, nasadil lieky a tak podobne. Potom mi ale izbovy lekar povedal na kontrolnom sone, ze plod sa nevyvija a treba ho vybrat. Kaslala som na to, zasa som sla Strbovi a ten uz na druhy den videl aj srdiecko bit... tak som sa k nemu dala prelozit. 🙂

Ale rodit u neho nechcem, lebo je fakt drahy. A po skusenosti s trnavskou nemocnicou pojdem radsej inde. Povodne som chcela ist do Topolcian, ale nejako mi to zrusili. :D Tak premyslam nad Kramarmi.

vefi89
25. feb 2010

miri, to bude ešte na dlho 😅 ešte sú len vo ZV a to idú do sliaču, lebo jeden šofér oblámal šrouby, tak teraz zháňali centrálu, nový disk a kým odvŕtajú diery a zavaria šrouby, to je aj jaj jaaaaaj

jjana17
25. feb 2010

vefi, nemas zapnute karaoke ? som sa pytala manzela a ten to pozeral a ten povedal ze by mohlo byt zapnute karaoke lebo ze to sposobuje zrychlenie alebo spomalenie pesnicky

vefi89
25. feb 2010

janka nieeeee, zrejme je rpoblém v tom, že mám slabý PC a vela sťahujem 😀 😀 😀

jjana17
25. feb 2010

vefi, ze to bude tym aj mm povedal,,,

rogerka
25. feb 2010

caute kocky 🙂

vefi, ty co tu este robis??? misko pojde z bruska rovno na vysoku skolu???

jjana17
25. feb 2010

no mne neslo dobru pol hodku sa sem prihlasit, vobec konik asi nesiel, lebo vidim ze ani prispevky su neni v tom case,,,,,no rogerka ty mas pravdu , miskovi jej v brusku asi moc dobre

janinna11
25. feb 2010

vefi moze byt v tom, ze ak mas starsi komp a robis viac veci zaroven, blbne to, to doverne poznam, moj stvorrocny laptop by uz chcel tiez vymenit za novy, hlavne ja by som teda chcela novy... 😀

mirka12011
25. feb 2010

jjani ani mne nesiel hihi
ahoj rogi krasna mala a nadherne na nas zmurka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre