Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

gali
11. mar 2010

velmi pekne brusko mas, elko 🙂

lenocka84
11. mar 2010

gali ja prave zvazujem pohotovost, lebo mi je priserne
a mam take bolesti ako predtym nez som spustila to vracanie

gali
11. mar 2010

leni, len chod, ked uz nic ine daju ti infuziu, neuveritelne sa ti ulavi a pospis si. Mne spanok velmi pomohol. Fakt je nieco na tom pravdy, ze spanok lieci. Bez a potom sa ozvi.

happy8051
11. mar 2010

baby neviete, ako to bezi v Genetone na teste pohlavia? treba sa tam objednat, ci ako? janefonda, mame rovnake meno pre dievcatko 🙂 to som mala vybrate uz roky predtym ako som vobec otehotnela :

janefonda
11. mar 2010

jaaaj Leni, ak je to take zle tak chod!!! Netreba ti teraz tak slabnut 😒

janefonda
11. mar 2010

happy s tym menom napodobne, tiez uz ale 10 rokov viem, ze to je to prave 🙂
a treba sa objednat do genetonu 😉

happy8051
11. mar 2010

v kolkom tyzdni si mozem dat uz urobit test?

janefonda
11. mar 2010

happy http://www.geneton.sk/slu_prenatal.html a je tam napisane od ukonceneho 10tt

janinna11
11. mar 2010

Cavte Kinderka aj Nekinderka, ako sa mate?? 🙂

liv1
11. mar 2010

caute babule ako? 😉

gali
11. mar 2010

liv, ahoj 🙂

no, lenke je stale zle, chudatko som zvedava ci sla na tu pohotovost

gali
11. mar 2010

jani, prepac, nevsimla som si ta a len liv sa zdravim.

dodatocne: ahoj, jani 😉

liv1
11. mar 2010

prave vas citam...

vejula
11. mar 2010

ahojte kočky 😉

leni ☹ držkaj sa

gali
11. mar 2010

a ty si mala aky den, liv? okrem toho, ze menis satnik? 😀

gali
11. mar 2010

ahoj, vejula 🙂

vy sa ako drzkate? sa ti to nejak krati... 😉

janinna11
11. mar 2010

Ahoj Liv, ako??

janinna11
11. mar 2010

Ahoj Gali, a Ty ako?? sme tu nejak vsetky 16-tky 🙂 🙂

liv1
11. mar 2010

leni kuraciu ci slepaciu polievku by si teraz nemala. len cola, mineralka - perliva a suchare alebo maces. aj z tej polievky podla mna grcias. a chodte na tu pohotovost, ulavi sa ti. 😉

gali dakujem celkom fajn, prave sme s drahym prisli z kiky, a behali sme po detskych veciach tak som napichana 😀
a ty ako? asi sa este doma liecis vsak?

leni a na tvojom mieste by som nesla nakazit aj rodinu. promin za uprimnost 😉

janinna11
11. mar 2010

Happy ahoj, co sa tyka genetonu, staci ze si tam cinknes, kedy ,mozes prist, myslim, z eutorky robia pravidelne odbery, a vecer aj testy, cize max. do stvrtka toho tyzdna by si mala uz vediet, co v sebe nosis 🙂 🙂 Alebo len napis mail pani Vlkovej a ona ti urcite takmer hned odpise, je velmi mila, celkovo, aj ta kocka, co nam s Liv brala krv bola velmi mila, je to tam v pohode 🙂

liv1
11. mar 2010

janiiiii ahoooj my sme sa tu uz dlho nestretli 😀 . dobre dobre, vynikajuco. a ty? co noveho? och sladkych 16 to boli casy 😀 😀
gali ty si ktory rocnik vlastne? ak to nie je tajne 😉

veji dufam ze uz nekukas do fajciarskej temy 😉

gali
11. mar 2010

jj, dievcata uz sme 16-tky 😀 😀 😀 , ale pockajte o tyzden to bude pecka - dame si zahrat pesnicku od Elanu 17-mnast 😉 😀

Liv, ak ma pamat neklame, som o rok starsia ako ty. Ja som 1981 🙂 a uz od stredy zarezavam v praci.

vejula
11. mar 2010

liv 😀 😀 a čo ty ešte kukáš???? je to tam až moc rozbehnuté... Fakt 😝 radšej len tu na taku oddychovečku 😉

liv1
11. mar 2010

gali neviem preco som myslela ze mladsia... 😉 uz zarezavas? no dost skoro po chorobke. ale aspon rychlo odisla.

veji ja nekukam. ja si o fajciarkach v tehu a pri kojeni myslim svoje a radsej kaslem na to. 😉 privela emocii 😀 😀
vejiiiii ty to mas za par. s garonkou som chcela menit, nevymenis sa teraz ty? 😀 😀 😀

baby "má 17 a vôňu ženy a v očiach otázku čo láska zmení, sedemnásť ja nie som iný no práve asi tých .lalalla 😀 😀 😀 ... milovala som tu pesnicku, ked som mala 17 som na plne hrdlo doma blacala na tuto vec 😀

vejula
11. mar 2010

jaj liv, juj už dalších 24 tt by som teda nezvládla s týmto bruchom 😝 😀 Už aby som porodila, ešte tieto posledné týždne budem musieť nejako zvládnuť 😅 Ale na drobca sa už fakt velmi teším.. Neboj liv, ani sa nenazdáš a budu tebe písať kočky na začiatku tehu že by si to rady vymenili 😉

Ja som si zas rada spievala "hurá už mám osemnásť vykríkla si od radosti ...... Ale radšej zostaneme pri tej našej téme že my mladí to hádam dáko prežijeme tak podme na to pivo nahuliš sa ako kozmonaut 😀 😀 😀 Jaj to bolo moje 😵

gali
11. mar 2010

vidis, liv, zas si mozes zacat na tyzden zhanat nahravku a vyspevovat 😀 Zarezavat som sla hlavne skrz monitoru 2010, lebo bolo treba ludi, ale hned po praci som zasla aj za mojim doktorom, povedala mu co je vo veci a tak sa na mna mrkol a povedal, ze vsetko OK. Chudacisko, len nechape, preco chcem chodit do prace, lebo povedal, ze ak chcem mozem ostat doma, ale ja by som asi zosalela... 🙂

liv1
11. mar 2010

veji to kto spieva? 😀 😀

gali
11. mar 2010

dievcata som rada, ze nie som jedina, ktora ma "nazor" na fajcenie celkove. Preco sa nezakazalo fajcit vsade? Vsak ked si chce niekto nicit zdravie nech si ho kazi, len nech ma s tym neobtazuje a nenici aj moje. 😠

liv1
11. mar 2010

gali ja to mam doma 😀 . viete inak ze spievanie v tehu pomaha k tomu aby boli deticky nadane na jazyky? hovorili nam to na predsvadobnej priprave v kostole. a ze este jedna lyzicka v medu kazdy den o 20:00 a lahnut na lavy bok na pol hodku a este jest kazdy den par vlasskych orechov. tak toto nam radili 😉 ze na nervovy system babatka a este na vselico ine, co si uz nepamtam...

liv1
11. mar 2010

gali supni to radsej do tej temy, aby sme to tu nahodou nerozprudili. ak kuknes do temy fajcenie v tehotenstve zistis preco to pisem 😉 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre