Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

jjana17
3. máj 2010

elko tak si mala trening

mirka , no ja robim v obchode tak nechcela dr aby som sa tam natahovala a prisal o mimi,,,, preto som mala PN od zaciatku tehu

mirka12011
3. máj 2010

juj tak potom fajn ja ze mas nejake komplikacie tak potom v pohode mozes vonku behat hih len behat ti bude uz tazko v takom stadiu 😀

jjana17
3. máj 2010

mirka ved uz teraz si pripadam ako taka lokomotiva ktora fuci,,,no je to srana kazdym dnom,,,sa tazsie vstava z tej postele aj tie topanky sa davaju akosi horsie,,,,,iiixixi no co to bude o take 2 mesiace

mirka12011
3. máj 2010

a ponozky? ja teraz nechapem naco ponozky vymysleli ked ich nemozem obud 😀

dydynka
3. máj 2010

ahoj tehulky,,,neviete ako budem citit ze mam kontrakcie?aky je to pocit?

jjana17
3. máj 2010

mirka no to je pravda, prepac ale rozosmialo ma to,,,,,spomenula som si ako mi manzel pomahal obut ponozky no fakt som sa nevedela nejako zohnut, a neslo mu to ze mam male ponozky a velku nohu no proste bola to kovbojka, tak napokon mi dal svoje a bolo dobre, jaj este leto ide som si nohy holila jaj to bola fuska

jjana17
3. máj 2010

dydynka aspon co tu kocky spomínali take ako menstruacne bolesti v podbrusku, a aj chrbat ze boli v tedy,,,,,neviem vlastne skusenosti nemam

dydynka
3. máj 2010

lebo som sa bola kupat vcera v aquatermali a bojim sa aby mi to nevyvolalo kontrakcie,,aj ked som sa vrelej vode vyhla,,,,po nejakej dobe pocitujem bolest ktora trva kratko a potom prejde,,,

mirka12011
3. máj 2010

juj dydynka a nemas len poslickov?

jjana17
3. máj 2010

dydynka no to ti povedat neviem ci ta voda tepla ti mohla sposobit kontrakcie a porod, ale mozno len to mas poslickov ako mirka pise, ved uvidis, alebo skus zavolat svojmu doktorovi co ti povie

mirka12011
3. máj 2010

dydynka no termalnym vodam by sme sa mali vyhybat a teplej vode duplom lebo vyvolava porod... 😒

dydynka
3. máj 2010

pockam ci to bude este pokracovat alebo nie,,,,co su to poslickovia?

jjana17
3. máj 2010

no ja od kedy som tehotna sa len sprchujem , vobec sa nekupem ani nesedim vo vani,,,,,,mne to hned doktorka vravela

no ved jasne dydy pockaj ako aj ta to moc boli

tadotami
3. máj 2010

no baby uz som tu.co nove?bola som na poradni.

dydynka
3. máj 2010

ja sa tiez len sprchujem ale vcera som neodolala a isla som sa kupat,,isla som do bazenov s vlaznou vodou,,,

mirka12011
3. máj 2010

dydy poslickov mam uz tt su to take krciky ako pred menstruaciou su to tzv maternicove kontrakcie a hovoria o bliziacom porode....ja ich mam denne par krat za sebou

mirka12011
3. máj 2010

tami ty si rychla a ako vsetko OK?

jjana17
3. máj 2010

tami no a ako bolo na poradni, boze vy sa tak vzdy rychlo vybavite a ja tam trcim aj 5 hodin!!!!!!!!!!!

tadotami
3. máj 2010

mirka,jjana.....no v podstate asi tolko ze nas tadeas je tvrdohlavy po tatovi a otocil sa zadockom dole.dr mi hned na rovinu povedal ze to asi tak aj zostane ☹ tak ale co uz.celu cestu domov som mu hovorila ze je taky sralo makovy a moze sa otocit ako chce aj tak ho vyberu 🙂 nezostane tam stale.ale ved sa nic nedeje.pri najhorsom pojdeme cisarskym.no je tam toho.a rozmer ma na 29tt takze pohoda.je to ukazkovy chlap.

mirka12011
3. máj 2010

no teda tvrdohlavec jeden malinky asi chce pohodlnejsie ist vonku a nie tlacit sa von sam 😀

jjana17
3. máj 2010

tami, on chce byt asi hned od narodenia fesak, babatka ktore idu ritkov maju hned taku hladunku tvaricku nepokrcenu

tadotami
3. máj 2010

mirka tak co mozes cakat od chlapa?ale pohoda baby.rozrezu ma jak salamu.mam odskusanu klasiku a asi si odskusam aj sekciu.len som rada ze ma normalne rozmery a nemusia pouzit zvon lebo z toho mam hrozu.

tadotami
3. máj 2010

jjana....fesak nefesak ale vidim ze to bude problemticke dieta.myslim to s nim cely cas dobre a on na mna takto?inak nechapem ze vsetci su z toho akoze hotovi aj moj muz.aspon sa nebudem trapit.

mirka12011
3. máj 2010

juj tami tak vyskusat a porovnas ale on sa este moze otocit sa mi zda ze dugy hovorila do 36tt lebo aj jej mala ide ritkou von 😉

tadotami
3. máj 2010

dydy....a co ti je vlastne?no postrehla som ze si sa bola kupat-co je v podstate tvoja vec ale v takej vode je tolko bakterii a nebolo by 2x rozumne dostat nejaku infekciu.mas bolesti?

tadotami
3. máj 2010

mirka....ritkou alebo hlavickou.....sak on vyleze raz.

jjana17
3. máj 2010

no tami segra moja obe deti odrodila normalne a isli obe ritkou

filip sa jej otocil tak mesiac pred porodom ,,,aj ze mala pocit ze sa chce zvrtnut este dole hlavkou ale uz mal malo miesta tak ostal ritkou,,,

mirka12011
3. máj 2010

sak toto tami tak ci tak vonku pojde... 😅

jjana17
3. máj 2010

baby nie ze sa mi nechcelo varit ale zachutila mi pizza tak ju teraz bastim, no som ja ale cislo,,,, 🙂 🙂 🙂 🙂

mirka12011
3. máj 2010

no jani robis chute? ja pizzu nejedla uz ani nepamatam 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre