Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mimi21mimi
19. máj 2010

tami, ja som tu.... som prave prisla od zubarky... aaaaaaaaau

tadotami
19. máj 2010

ahoj mimi.......tak to ti nezavidim.veru aaaau.co ti robila?

mimi21mimi
19. máj 2010

len mi s niecim vysparala trochu kaz na zube a dala mi do neho liecivu vlozku s tym, ze trhat nemoze, lebo na to by bolo treba rontgen.... tak musim s tou vlozkou vydrzat a po porode sa to bude riesit :-/

tadotami
19. máj 2010

tak to mas teraz take ubolene.zajtra to bude uz lepsie.

mimi21mimi
19. máj 2010

tak na to sa tesim... lebo dve noci som uz nespala... neviem kto vymyslel zuby mudrosti

co, dceru mas v skolke? Lebo o nej ked pises, clovek sa vzdy zasmeje. 😀

tadotami
19. máj 2010

no je v skolke.som rada.uz jej zase 2 dni sibe.pod trickom nosi podprsenku z plaviek,prezlieka sa v spalni,nikto ju nemoze vidiet,ocino ju nemoze sprchovat.ze ona je dospelacka.trafi ma z nej.a vcera povedala mm ze je trapny ked chodi po byte v slipoch.

mimi21mimi
19. máj 2010

:D tak to je dost husta slecna - ze skolkarka :D
ale kamaratka ma sestru - 5rocnu myslim - a ta sa do skolky maluje.

tadotami
19. máj 2010

moze byt ale tato dospelaca sa uz nema cim malovat.vsetky malovatka mi zlikvidovala takze ma smolu.ale ved som jej ja vcera dala.hned som jej vytmavila ze ked sa vytoto preco lieta s holou ritou aby sme ju okontrolovali ci sa dobre utrela.tento boom bude trvat tak tyzden.a zase pride s niecim novym.

mimi21mimi
19. máj 2010

to su vsetky deti take? alebo mas taky vykvet prave ty? 😀

tadotami
19. máj 2010

myslim ze to asi len ja ☹ ona ma v tej malej hlave strasne vela dospelackych nazorov.a to jej stale vtlkam do hlavy ze sa ma spravat a chovat ako dieta.
tak ma napadlo ze teraz nemozes nic jest 😅

jjana17
19. máj 2010

ahojte, tak som konecne doma,
na poradni vsetko oki, nastasti krcok a vsetko proste v poriadku len sme KP ☹ ☹

jjana17
19. máj 2010

tami a ty ako dnes u doktorky, ako si dopadla co ti povedala

drzkosa
19. máj 2010

ahojky baby, prosim vas, farbite sa pocas tehotenstva?

maminakatka
19. máj 2010

caute baby 🙂 prajem Vam pekny dnik i ked bez slniecka ..... drzkosa : ano farbim ,ale nie tak casto ,treba to obmedzit ....kadernicka mi povedala,ze babatku neublizim tak hadam neklamala 😝

tadotami
19. máj 2010

ahoj jani 😉
drzkosa........jasne a na cierno a 8rokov 😎

drzkosa
19. máj 2010

no ja si farbim na hnedo tak raz za 3 mesiace, tak snad to bude ok teraz prave idem bo uz to je hrozneeee

maminakatka
19. máj 2010

myslim ,ze by sa nemalo nic stat ,neboj 🙂

tadotami
19. máj 2010

jani takze otocil sa dolu hlavickou,otvorena som na 2 a pol prsta,predpisal mi lieky ktore sa v nemocke davaju na udrziavanie,maximalne sa setrit ale je velmi pravdpodobne ze nevyrzime viac ako 35-36tt.inak chcel ma tresnut do nemocky.

jjana17
19. máj 2010

tak to ta asi tou hlavickou tlaci ,,,,
no pekne takze sa budes setrit ale tak radsej doma ako v nemocke

vejula
19. máj 2010

čavte kočky, jane už porodila?????

liv1
19. máj 2010

caute babule.

tami ako pozeram dalsia leziaca? no toto... ale super je ze ty si uz 32 tt...

tadotami
19. máj 2010

jani ja som si to aj myslela.len v nemoce ti lieky daju zadara a doma si ich musim kupit.pozeral ma aj zo spodu a bola to neznesitelna bolest.

jjana17
19. máj 2010

tami, no hej , len doma je doma podla mna aj si take svojske pohodlicko spravis tam len na jednej prelezanej nemocnickej postielke lezat to tiez nie je bohvie co,,
no mna nastastie nebolela vobec prehliadka vobec , a este ani raz ma nebolela
ale ze vo vyssom stadiu uz prehliadky bolia

tadotami
19. máj 2010

vejula pokial ja viem tak neporodila ale vcera som jej porod naplanovala na vikend 😀
liv tak velmi lezat sa neda kd je mm stale v robote,ja som si nejaku robotku na doma zobrala a lieta ti tu pubertak.jest jej navarit musis a aj ju opatrit.doktor o tom vie.

jjana17
19. máj 2010

kocky dajte si damsky magazin, ze budu rozpravat o detickach predcasne narodenych a ktore su v inkubatore

tadotami
19. máj 2010

jani tak to fakt bolia.az sa mi oci prekrizili 😵

vejula
19. máj 2010

takže cez víkend hej??? 😀 A neviete ako dlho ju jej doki chce nechať prenašať?

liv1
19. máj 2010

jjana tak mna teda boli kazda prehliadka. dost brutal. a hlavne teraz ked stale kontroluju ten krcok 😒 .
a co sa tyka o tych predcasne narodenych detickach, nebudem sa stresovat a radsej si to nekuknem. uz sa potom vidim, ako stresujem... 😅 uz teraz dost stresujem to staci.... ale dik za info, ten magazin mam inak celkom rada.

tami ale cudujem sa ze ta do nemocky nedali, lebo som sa stretla s takymi babami co tam boli mesiac prave do toho 36 tt aby sa male udrzalo. lebo vedia ze tie zeny doma nelezia stale ako v nemocke... co je pochopitelne 😉
fiha a to teda mas fakt vela roboty. a nemas niekoho v rodine kto by k tebe prisiel a pomohol?

jjana17
19. máj 2010

liv, no ja nastastie vobec netrpim pri tych prehliadkach ,,nastastie
ako ja nestresujem lebo co ma prist to pride a ked sa budem nervacit tak to nikomu neprispieva,,,,

tadotami
19. máj 2010

vejula....v piatok ide na pasy tusim este.no a v sobotu moze ist rodit 😀
liv....viem o tom,al nema kto k nam prist.no a kedze sme odkazany na mm plat a ten je zivnostnik takze ani naznak ze zostane doma.dr sam povedal ze nevydrzim dlhsie ako ten 35-36tt.no a aj ja si to myslim.toto som mala aj pri prvom ale vtedy mi udrziavali.a museli vyvolavat 😅
hned sa ma opytal ci mam bolesti-dost,kontrakcie-nie,tlaky-svinske.od kedy-od piatku.

tadotami
19. máj 2010

jani to mas pravdu.j som pri prvom tehu bol dolepna.teraz uz viem rozoznat posov,tlaky,bolest a aj tie kontrakcie.ale do 31tt som ani nevedela ze som tehotna.nic mi nebolo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre