Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

tadotami
27. máj 2010

@jjana17 aj ja som tu 😎
@nika147 skoro vsetky tehulky beru magne b6.

lutsine
27. máj 2010

aj ja beriem magne b6 jednu tabletku denne.

tadotami
27. máj 2010

ja 2x denne a este nejaky sajrajt na udrziavanie 😝

tadotami
27. máj 2010

hm,tak rozmyslam.dugy pisala ze ak sa babo narodi v 36tt tusim tak je uplne v pohode.v nedelu mi zacina 34tt a plus 2 tyzdne.hm,tak to teda nie.este nie.zase ho tam zatlacim.

dugyna
27. máj 2010

tadotami ukonceny 36tt je v pohode..

tadotami
27. máj 2010

ja viem ale ked ja som stale takto spokojna.nedovolim aby vyliezol skor 😀

dugyna
27. máj 2010

@tadotami alergia moze vniknut aj pocas tehu...daj si na to chladivu masku ..ak mas taka co sa dava do ladnikcy ..aspon na 10 min malo by ti to prejst..ono aj tie zmeny pocasia a tlaku dost robia svoje...
@jjana17 ja tize hovorim malickej ked zacneme 37tt tak uz v pohode ale dovtedy nech pekne caka
@nika147 magne B6 neskodi babatko je to v pohode

jjana17
27. máj 2010

@dugyna tak tak presne ako pises uz ked zacneme 37 uz to ma povolene,,,,ale dotedy nech si este uziva bruskovsky zivot

tadotami
27. máj 2010

@dugyna skusim tu masku.do skolky som musela v slnecnych okuliaroch 😎 diky za radu.

dugyna
27. máj 2010

@tadotami skus masku..ono to moze byt aj ked sa zle vyspis..ale teraz toho dost kvitne takze skor vsadzam n aten alergicky povod.. 😎

@jjana17 tak tak

jjana17
27. máj 2010

u nas kosia okolo cinziaku tak som zvedava ako zase tak zajtra budem kychat ,,,,no to bude ani okna nebudem otvarat, repku uz pozberali z okolitych luk ta tu smrdela dost dlho a teraz zase toto,,,

barbyes
27. máj 2010

ahojte,
som Vás trošku zanedbávala posledné dni, nejako sa mi nechcelo vypisovať ☹
ako sa mi tu máte?

jjana17
27. máj 2010

@barbyes no asi som tu len ja,,,,,asi vsetky obeduju,,,mne sa doraba obed takze som happy,,
a ty sa ako mavas

elko69
27. máj 2010

ahojte babule,tak kojecne som sa aj vyhajala,bola som iba 3x na WC a to o 12 v noci , o 3 rano a o 5 takze so normalne aj rada a pospala som si do 10 hod pekne takze konecneeeeeeeeeeeee!!!!ako sa mame??

@ginger17 niet za co...neboj zvyknes si n ato,a este ked male ucitis ako sa v tebe hybe o to silnejsie to bude a budes sa na babo viac a viac tesit..aj ja som prvy krat tehotna a planovali sme to sice az o dva - tri roky a podarilo sa to teraz takze mozem byt aj rada,lebo niektore zeny nemozu mat vobec deti takze my tehulky mozme byt stastne zeny 😉

barbyes
27. máj 2010

@jjana17 ja sa mám super, len keby už malinká bola vonku, už ma všetko bolí 😒
@elko69 ja spávam stále do 10 alebo 11 a to tiež vyliezam len preto lebo je už veľa hodín inak by som asi prespala celý deň, stále som unavená

jjana17
27. máj 2010

@elko69 fu tak to si dobre potiahla,,,,,,,ja som dnes bola na wc 5 krat co je u mna maximum ,,,,,,vzdy chodim len raz max 2x

jjana17
27. máj 2010

@barbyes tak to ti verim ze uz ta vsetko boli a tlaci,,,,ved to mas uz za par to vydrzis,,ale no ja by som aj spala a ked si lahnem tak nic, proste nezaspim, dnes som vstala o siedmej a mam nervy lebo sa mi ten den strasne taha, ked vstavam o deviatej tak je to lepsie

barbyes
27. máj 2010

@dugyna ani nevieš ako rada by som už išla, ale ja to mám v pláne budúcu stredu, na tatove narodky 😀 ale išla by som hneď

elko69
27. máj 2010

@barbyes tak to ti zavidim, u mna to tak nieje...

@jjana17 no ved hej konecne som si pospala trosku,ja zase chodim 5x za noc a to kazdu hodinku az hodinku a pol..a teraz len 3x??super...

barbyes
27. máj 2010

aj to, keď vstaneš na obed, tak už len pár hodiniek a moja lásočka je doma, keby som vstávala o 7 tak ma asi porazí do večera 😒 dnes idem s kamoškami von, tak sa teším 🙂 a budúci týždeň začnem žehliť tak to budem mať o zábavu postarané 😝

jjana17
27. máj 2010

@elko69 tak to ano to je super ked len 3 krat,,,,

@barbyes presne tak ked stanem zacasu mm prichadza domov az o piatej tak je to dlha doma
nieco porobim, navarim a sedim tu pri pc,,,chodit von moc nechcem ked mi puchnu dost nohy

barbyes
27. máj 2010

@elko69 predtým som bola tiež od 7, najneskôr 8 hore, ale odkedy som doma, ja sa Ti neviem dospať, keby som si teraz ľahla tak zaspím ako bábätko 😝 ale zasa, teraz si to musím užiť, potom sa už veľmi nevyspím 😀 potom budem snívať o tom ako som spala do 11 😀 ja len dúfam, že mi zajtra doktor povie, že už môžeme sexovať, lebo už umriem, mne sa už o ničom inom nesníva a ak by aj povedal nie, rozmýšľam, že Vladka oklamem a poviem, že môžeme lebo už mám riadny absťák 😝

barbyes
27. máj 2010

@jjana17 mne sa zasa nechce sedieť doma a upratovať veľmi nemôžem aby som sa nenamáhala tak sa potom túlam keď sa dá a mám s kým..ale budúci týždeň to muž kašlem, keby som to prehnala a porodím tak je to už OK, ale to mužove upratovanie ma ubíja 🙄

jjana17
27. máj 2010

@barbyes ty si teda cislo ,,,takto vladka oklames??
no ved to ja tak rekreacne zase upratujem neda sa mi ako pred tym,,,no to aj mne mm povedal ze nechaj ja upracem a este nic

elko69
27. máj 2010

@barbyes no ja ked vstanem skoro a mozem tak robim nieco,mi vsetci nadavju nech odpocivam,ale sak mne sa moc nechce odpocivat,radsej si porobim co mam, uz mam vsetko poprane ja pozehlene pre maleho tak uz ani neviem co,ale zase mam male krsniatko takze o zabavu mame postarane...som s nu denodenne :D takze teraz takato zabavk a ao par tyzdnov uz moja zabavka mi pride - Jakubko...inak kedy je vhodne zacat sexovat??sak lebo ja bych tez uz rada zacala a mm sa toho akosik boji...
@jjana17 no sak mohlo by to tak byt pokazde ale 🙂

jjana17
27. máj 2010

@elko69 no veru,,,,,ja sa niekedy aj celu noc nezobudim na wc,ale potom rano ma uz riadne boli mechur
nam doktorka vobec nazakazala nic takze my sme kludny 🙂

barbyes
27. máj 2010

@elko69 pokiaľ Vám to lekár nezakázal tak môžete....mne to zakázal tam je kameň úrazu, ale keby sme tým už pôrod náhodou aj vyvolali taj je to v pohodke a už dlhšie abstinovať vážne nedokážem 😝
ja by som aj upratovala, ale potom mi hrozne tvrdne brucho a ja by som nedokázala urobiť iba niečo, keď začnem tak ....ale tak budúci týždeň to už kašlem a ideme na to 🙂 teraz upratujem len tak rekreačne-riady, prádlo, ale bez žehlenia a spratávanie vecí po ojom drahom, lebo kde položím tam nechám 🙄 asi ako každý chlap 😎

jjana17
27. máj 2010

@barbyes no ved to je to ze potom to brusko tvrdne, ja mam take fazy najskor sa mi nechce nic a potom upracem cely byt za 2 hodky

barbyes
27. máj 2010

@jjana17 mne sa tiež nechce, len sa neviem pozerať na ten bordel, drahý poumýva podlahy raz za týždeň a je spokojný 😠 podľa neho sú čisté, potom som nervózna lebo musím do neho hučať aby ich umyl a ....ja v tomto mužov nechápem 🙄

elko69
27. máj 2010

@jjana17 juj tak to sa mne uz dlho nestalo zeby som sa nezobudila v noci na WC ... ale napr.dnes som bola naposledy na WC o 5 rano a potom az teraz okolo 12 hod a teda skoro mi mechur praskol,som sa nevedela docikat 🙂
@barbyes no mne to nejako nezakazal,my sme nemali ziadne problemy,len som pocula ze od 30 tt by sa malo obmedzit sexovanie kvoli tomu aby sa nevyvoval porod skor takze som chcela cakat aspon do toho 37 tt radsej...ale sak maly je uz velky tak aj keby sme vyvolali tak sa asi nic uz nedeje..ja tiez ked upratujem tak uz zacina brusko protestovat,ale tak sem tam musim aj po mm aj zem treba umyt sak by sme sa v spine utopili..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre