Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lulu4
30. máj 2010

ahojte babulky, no ja mam za sebou uz zubnu pohotovost 😒

jjana17
30. máj 2010

@lulu4 ahoj ty si nejaka sikovna.....co ta zubok trapil

mimi21mimi
30. máj 2010

@tadotami sam sa variii? 🙂

mimi21mimi
30. máj 2010

@lulu4 a aj ti nieco mohli robit, kedze si tehu?

tadotami
30. máj 2010

@mimi21mimi uz sa vari sam....a ja upratujem

mimi21mimi
30. máj 2010

@tadotami jaaa som sa dneska na vsetko vykaslala... chora som trochu, nech robia chlapi (jeden sice vari ale druhy spi jak drevo)

lulu4
30. máj 2010

@mimi21mimi
@jjana17 kočky no zubok ma ani tak nebolel ale spravil sa mi nad jednym zubom hnisavy vacok na dasne a kedze islo o horny zub tak ma z toho bolelo uz aj lice.... dal mi injekciu, vyvrtal, precitil kanaliky zubu, preplachol, a potom narezal to dasno... no dalej uz radsej neopisujem, ste tu tehulky a niekomu by mohlo dojst zle... malinky si kopkal drzkal sa statocne so mnou..
zajtra mam ist ku svojej zubarke na vymenenie tej vlozky co mi dal do zuba...

jjana17
30. máj 2010

@lulu4 hlavne ze ta to neboli, ono je to neprijemne hentak ked sa ti vacok urobi,,,boli to jak slak,,,,,

ja som sem prisla len na skok idem ja varit,,,,tak peknu nedelu asi tu dnes uz nebudem maju prist svokrovci na navstevu

lulu4
30. máj 2010

@jjana17 peknu nedelu aj tebe Jani, navar im nieco dobre 😵 ja sa idem ucit na zajtrajsiu skusku

jjana17
30. máj 2010

@lulu4 ano Luci tvoju skusku si drzim v hlave a budem drzkat palce,,,,,,

mimi21mimi
30. máj 2010

@lulu4 uuuuuuuuf tym opisom si mi pripomenula, preco nemam rada zubarov 😀 ja som bola tusim dva tyzdne dozadu, ale dala mi len liecivu vlozku - ani mi nevrtala... ze treba pockat, kym porodim, potom ist na rontgen a vytrhnut ho.

lulu4
30. máj 2010

@mimi21mimi no ani ja ich nemam rada ale ked sa uz inak neda clovek tam musi ist... no ked ti potrebovali spravit rontgen tak to je jasne, ze ti teraz v tehu nemozu, tak ti s tym zubom ani nic nerobili ale tuto sa dalo zasiahnut... len co s tym bude dalej... teraz mi tam budu vymienat tie liecive vlozky do zuba a hadam sa to vzchopi...

mimi21mimi
30. máj 2010

@lulu4 aaa tak moja lieciva vlozka uz drzi skoro dva tyzdne.... a tebe ju idu hned menit?

lulu4
30. máj 2010

@mimi21mimi no kazal mi ten doktor z pohotovosti ze bud mam prist zase zajtra k nim alebo ist uz ku svojej zubarke a nech mi to vymeni, asi tym ze to bolo zahnisane tam nemoze ostat ta jedna dlho vo vnutri... a hlavne sa mi valilo dost krvi odtial tak mozno aj preto... som si pripadala akoby mi niekto rozbil drzku 😖

tadotami
30. máj 2010

@mimi21mimi tak to mas velmi dobre premyslene s tym obedom.

elko69
30. máj 2010

@mimi21mimi no ja som mala tiez na zaciatku tehu anginu a teraz ma zase chytila...teplotu som zatial stiahla tak uvidime co neskor,rozmyslam ze tam pojdem na chvilu aspon a potom supdo postele sa liecit...

lea7
30. máj 2010

zdravím kočky, chcem sa spýtať, či by ste mi vedeli niektorá poradiť. Som si istá, že som tehotná, predpokladám že už tak 2 mesiace a mám problém zoznať doktora/ku, ktorý/á by mal/a voľný termín, aby ma vyšetrili ☹ . Bývam teraz v BA, čo je dosť ďaleko od môjho mesta, čiže by som potrebovala niekoho v BA. Prosím poraďte mi čím skôr... Ďakujem

mimi21mimi
30. máj 2010

@lulu4 brrrrr... ja sa zubarov bojim tusim viac ako porodu.

@elko69 a normalne ti predpisali antibiotika?

lulu4
30. máj 2010

@lea7 ahoj aj chodim v Ba k tejto gynekologicke, tu je jej stranka pozri si ak mas zaujem: www.radmagyn.sk je tam na nu aj kontakt

tadotami
30. máj 2010

dnes ideme do parku.vobec sa mi nechce ale tak co neurobim pre maciatko 🙂 pridala som par foto zo vcerajsku 😀

elko69
30. máj 2010

@mimi21mimi hej antibiotika,ale s tym za sa mam najskor skusit liecit bez nich a ak to nebude ustupovat mam zacat brat lieky,zatial som horucku zrazals studenymi obkladmi a sprchou a hrdlo vykloktavam a cumlem tablety

dugyna
30. máj 2010

@elko69 neni zac 😉 radsej doma oddychuj...a potom po chorobe su kup homeopatika na imunitu..budes potrebivat posilnit...

lea7
30. máj 2010

ahoj ďakujem ti za tip, myslíš, že má nejaké voľné termíny, že by ma mohla vziať už tento týždeň? a aká je? Ďakujem

dugyna
30. máj 2010

kocky mirka pisala ze este kinderkuje, cita si , chodi, nudi sa a tak a dufa ze ju zajtra poslu domov...a mam vsa vsetky pozdravovat 😉

lulu4
30. máj 2010

@lea7 no to neviem ako je na tom s terminami, ale ked tam zavolas a povies, ze si tehu tak by ta mali zobrat.. ale najskor tam bude potrebne podpisat zmluvu a vyziadat si staru dokumentaciu od byvaleho gynekologa ktoreho si mala... malo by sa to dat aj postou ak je to daleko a nechce alebo nemozes tam cestovat... ja som s nou velmi spokojna, nemenila by som ju za nic... ale samozrejme kolko ludi tolko chuti 😀

lulu4
30. máj 2010

@dugyna dakujeme za infosky, no tak ked nebude mat vysetrenia zle tak to by ju ozaj mohli pustit aj domkov lezat, ved uvidi...

janee_
30. máj 2010

Ahoj baby. Mate nejake skusenosti s tehotenskymi vyrazkami? Boze to znie zle, ale dneska som sa pri umyvani ruk kukla do zrkadla a normalne som sa zlakla.

elko69
30. máj 2010

@dugyna no sak mna celkovo kd chyti choroba tak to je vasinou angina,ani nie chripka..mam zlu imunitu asi...a este aj maly mi ju teraz asi bere trosku ze??

lenocka84
30. máj 2010

aaaahojte baby
konecne mam trosku casu, pridala som nove fotky

happy8051
30. máj 2010

@lenocka84 idem kuk 🙂 dnes je tu ticho... vikenduju asi vsetky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre